مهارت reading

سلام دوستان برای تقویت مهارت ریدینگ کدام دوره رو پیشنهاد میکنید؟سطح b1 هستم

2 پسندیده

برای ریدینگ فکر می کنم کتاب داستان و استوری ها مناسب باشه.
select reading هم مناسبه فکر کنم. باز بچه ها جواب بدن .

3 پسندیده

سلام دوست خوبم

تمامی درس‌های زبانشناس دارای راهنمای متنی است که از اون میتونید برای ارتقای مهارت‌ ریدینگ استفاده کنید. همچنین در خلال درسها، کتاب‌های جذاب و آموزنده‌ای مورد بررسی قرار می‌گیره (کتاب های بخش زیبوک) که علاوه بر ارتقای درک مطلب، نکات آموزنده‌ی زیادی نیز درون خودش داره. خواندن این درس‌ها بهترین روش برای یادگیری لغات انگلیسی است.

نحوه خوندن یک کتاب به روش موثر بهینه هم در لینک زیر گفته شده

3 پسندیده

راستی یادم رفت بگم
یه خوبی که استوری بوک ها دارن اینه که بعضی کلمات مدام تکرار می شن و این تکرار کمک به یادگیری می کنه و زیر پوستی قاعده ی فعل ها رو هم یاد می گیری

2 پسندیده

مرسی از راهنماییت میدونی چیه من میخام شروع کنم با کتاب داستان نمیدونم کدومش خوبع واسع شروع از بس تعداد زیادع:smiling_face_with_tear:
بع نظرتون قسمت سلسله کتاب های دسته بندی شده،داستاناش خوبن؟خوندین خودتون تا حالا ؟

1 پسندیده

راستش من با کاغذیش شروع کردم. کتابایی که اینجا معنی زیرش داره خیلی نمی تونه کمک کننده باشه مگر اینکه معنیش رو نزنین و خودتون تو دیکشنری چک کنید.
اون کتابارو با شروع زبان از سطح اول و ساده شروع کردم. خودش کنارش سطح بندی داره و الان قسمت B رو می تونم بخونم.

به علاوه حس خوب کتاب خوندن هم میده.
براش هزینه هم نمی کنم و از کتابخونه و دوستان امانت می گیرم.
ولی اگه سختتونه یه سایتی هست پر از استوری بوک های سطح بندی شده است ،از اونم می تونین استفاده کنید.
کتاب های اینجا هم خوبن . من الان یه نمونه اش رو اول راهشم.
ولی همون که گفتم ،ترجمه رو نگاه نکن.

1 پسندیده

۴۰۰۰ کلمه‌ی ضروری هم خوبه؛ تو بخش کتاب‌های آموزشیه.
ترجمه‌ هم داره.
و سطح‌بندی شده‌ست و برای همه‌ی سطح‌ها مطلب داره.

2 پسندیده