اگر زنجیره پاره بشه چی میشه؟

من تازه واردم ، سطح متوسط ، برای بهتر شدن اسپیکینگ از کجا شروع کنم؟ و اگر زنجیره پاره بشه چی میشه؟

1 پسندیده

سلام دوست خوبم به نظرم دوره‌های داستان واقعی و انگلیسی قدرت تو اپلیکیشن زبانشناس خیلی برای شما مناسبه. روش خوندن این دو دوره رو به طور خلاصه در ادامه توضیح میدم.

برای هر درسی که شروع می‌کنین، ابتدا باید یک دور درس رو برای تعیین لغاتی که میدونین، و هایلایت لغاتی که نمیدونین، اختصاص بدین و بعد…

:red_circle:برای دوره‌ی داستان واقعی:
استراتژی‌های تقویت مکالمه بایستی برای درسنامه‌های اصلی این دوره پیاده‌سازی بشه. مخصوصا تکنیک سایه بایستی روی هر سه سرعت درسنامه‌های اصلی پیاده سازی بشه.

این استراتژی‌ها رو می‌تونین از طریق لینک زیر به طور کامل یاد بگیرین:point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2:

درس‌نامه‌های دیگه به صورت سوال و جواب هست که باعث میشه مکالمه، درک مطلب و گرامرتون تقویت بشه. مطالعه این قسمت به این صورته که زمانی که هر سوالی پرسیده میشه، شما باید به سرعت و قبل از گوینده جواب بدین.

:red_circle:برای دوره‌ی انگلیسی قدرت:
درسنامه اصلی این دوره رو با تکنیک سایه پیش ببرین. درس‌نامه لغات رو هم چند بار با خیال راحت گوش بدین و در ادامه برای درس‌نامه‌های داستان کوتاه و دیدگاه میتونین هر پنج استراتژی تقویت مکالمه رو پیاده سازی کنین.

از بین دو دوره مذکور یک درس بخونین ببینین با کدوم بیشتر ارتباط برقرار میکنین و اطلاع بدین تا راهنمای جامع رو براتون بفرستم

استمرار در یادگیری زبان انگلیسی بسیار حیاتیه…

اما استمرار چرا مهمه؟

زبان انگلیسی مثل همه مهارتها مستلزم تمرین و مطالعه روزانست. کسی نیست که یه روزه دوچرخه سواری یاد گرفته باشه. اگه هر روز سوار دورچرخه بشی طبیعتا بهش مسلط میشی. زبان هم همینه و لازمه کلی استمرار بخرج بدی و روزانه تمرین کنی.

برای این موضوع لازمه یه زنجیره یادگیری برای خودت ایجاد کنی که تو رو موظف کنه هر روز بخونی و از زبان لذت ببری…

:large_blue_diamond: ما حرف شما رو شنیدیم:

خیلی وقتا زنجیره مخرب عمل میکرد. یه نفر روزها مطالعه داشت ولی چون زنجیرش میشکست انگیزش خورد میشد و یهو بیخیال زبان میشد. حالا ما برای نجات زنجیره شما وارد شدیم و اگه خدایی نکرده زنجیرت پاره بشه ما میایم و بهت کمک میکنیم انگیزت نپره.

مشخصا پیش میاد، آدم یه روز مریضه، مهمون داره، اصن میخواد استراحت کنه. حقشه… پس تو این حالت زنجیره شما نجات پیدا میکنه و تا سه روز هم میتونی استراحت داشته باشی.

:large_blue_diamond: نگران نباش ما بهت جایزه میدیم:

هر ده روزی که مستمر مطالعه کنی، ما یه نجات دهنده بهت هدیه میدیم. حداکثر میزان نجات دهنده شما سه تاست. فرض کن سه تا داشتی، یکیش پرید. حالا یه جای خالی داری. ده روز بخونی دوباره میشه سه تا…

تمام این کار ها واسه اینه که شما عزیزان هر روز زبان بخونید و یادگیری زبان رو مثل یه بازی ببینید. زندگی یه بازیه و اگه ازش لذت نبری سرخورده و اذیت میشی. تیم زبانشناس هم میخواد یادگیری زبان رو برای شما عزیزان به ساده ترین شکل ممکن در بیاره. پس با ما همراه باش.

نکته خیلی مهم: یادت باشه برای ترمیم زنجیره حتما باید از قبل نجات دهنده داشته باشی وگرنه اگر تو روزی که زنجیره شکسته شده بخری نمیتونی استفاده کنی

تو لینک زیر بهتون نشون دادیم که نجات دهنده زنجیره چه طور عمل میکنه. ویدیو رو ببینین و اگر هنوز سوالی در این مورد داشتین من هستم که کمکتون کنم

1 پسندیده