لایتنر و خستگی

دوستان من برای اینکه بتونم هر روز لغات لایتنر تموم کنم هر درس یا پادکستی که میخونم بعدش پنج دقیقه با لایتنر کار میکنم بعد میرم سراغ درس یا بخش بعدی اینکار خیلی جواب میده

20 پسندیده

Great

6 پسندیده

ممنون عزیزم فقط ی مشکلی ک من دارم اینه ک هر بار از اول مرور میشن کلمات و این ی خرده ملال آوره

6 پسندیده

چطور ملال آورده وقتی کلمه برات نااشناست
آشنا که باشه اونجا نیست

5 پسندیده

ن من دوست دارم جدید باشه برام

3 پسندیده

چاره ای نیست بهرحال با چند بار تکرار که ملکه ذهن شد از شر اون خلاص میشی

7 پسندیده

من لایتنرم۴ رقمیه
کم هم نمیشه خسته شدم
پیشنهادی دارین؟؟:four_leaf_clover:

7 پسندیده

استفاده از لایتنر اینقدر مهمه؟
من فکر میکنم لاینتر خیلییی خسته کنندس :weary:
هیچوقت ازش استفاده نکردم …

5 پسندیده

امتحان کن ببین تاثیری روی یادگیریتون داره ؟من گاهی لغات رو مرور میکردم ولی نه با شروع مرور لغات
الان لایتنرم ۴ رقمیه

6 پسندیده

مرور روزانه تا تموم شدنش تنها راه موجوده

4 پسندیده

استفاده نکردی!؟!؟!؟ می تونم بپرسم کلماتو دقیقا کجات ذخیره میکنی ؟!؟!؟ :neutral_face:
دکمه سلکل ال… کپی … پیست داره مخت… ؟!؟ :astonished:
من هی مرور میکنم اخرشم … فقط به چشمم آشناس… دیگه معنی رو یادم نمیاد… فقط میفهمم اینو یه جایی دیدم قبلا…!!! :no_mouth:

7 پسندیده

احسنت زهرا خانم بنظرم بهترین کارو میکنید… و این کار ادمای زرنگ و درس خونه :ok_hand::clap::clap::clap: دقیقا مثل من :lying_face::lying_face::lying_face::lying_face:

5 پسندیده

والا فقط تکرار میکنم :joy::joy:واقعااا بعدشم نمیدونم اون کلمات کجا میرن … چون تاحالا ازشون استفاده نکردم :neutral_face::neutral_face:تا خدا قسمت کنه ببینم مورد استفاده قرار میگیرن یا ن

6 پسندیده

(post deleted by author)

8 پسندیده

:joy: :joy:
واااای خداااا

5 پسندیده

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

:joy::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: عاشششقه اینم که میذازی

3 پسندیده

نمیدونم شما دو تا کجا دیگه چت کردین که بیام بخونم
حوصله شم ندارم تک تک تاپیکا بگردم
اینم دیگه دیدم آقای باقری اخرین نفر کامنت گذاشته بودن چک کردم گفتم شاید رد پایی از شما دو نفر اونجا باشه :footprints::footprints:
اولش اینو گذاشتم :paw_prints::paw_prints:، پاکش کردم اونو گذاشتم :footprints::footprints::roll_eyes:

@uncoo
@zargol6

دیگه باید برم کار دارم دیرم شده عجله دارم:heart::heart:

5 پسندیده

:joy::joy: هی به دوست عزیزمون میگم … ی تاپیک بزن اینقدر به زحمت نیافتیم برای رفتن به این طرف اون طرف :joy::joy::joy:
@uncoo عزیز دل بین … دیگه بحث خودمو خودت نیست … وقت بندگان خدارو هم داریم مگیریم :joy::joy:
ی تایپیک بزن … پاتوق بشه :joy::joy:

والا اینطور که جستو خیز میزنیم تو این تایپیکو اون تایپک حق داشتی :joy::joy:خوای اون رد پارو بزاریی
ولی خب لطف کردی تغیرش دادی :joy::joy:

4 پسندیده

:joy::joy:
با این گفته هات مشخصه که ماشاالله حافظه قوی داری و کلمات به راحتی میشینن تو ذهنت… :ok_hand:

بنده هم با نوشتن حفظ میشم.قبلا همینطوری حفظ میکردم.ولی الان نمیخوام از این روش استفاده کنم!
نوعا حافظه دیداریم خوبه. اما شنیداریم نه!

اصلا یکی از دلایلی که زبان رو مجدد شروع کردم جلو گیری از الزایمره :no_mouth: احساس کردم واقعا دارم بهش مبتلا میشم یا شاید هم شدم!
چند وقت گیر دادم به حافظ اما دیدم حفظ نمیشم:neutral_face:
دیگه گفتم زبانو دوباره شروع میکنم شاید فرجی بشه!

:rofl::rofl:اخه من خیلی بچه راستگوییم:sweat_smile: هرجا ببینم لازمه میزارمش:grimacing:

:joy::rofl::joy: ای جانم … عزیزم… خانمم
فقط کافیه وارد پروفایل زرگل جان بشین و بعد روی گزینه
نوشته ها ساخته شده اند بزنید… بعد هر مطلبی هر جا که نوشته باشه واستون میاد… به همین راحتی به همین خوشمزگی …پودر کیک رشد!!! :grimacing:

:rofl::joy: دیگه اونطوری مهر تاییدی زدم به حذف خودم از زبانشناس… پاتوقتون میشه مزار من… با یه بطری اب بیاین لطفا دستی بر قبرم بکشید… :face_in_clouds: دو رکعت نماز و فاتحه فراموش نشه… هر هرو کر کر هم موقوف فقط ذکر واسه شایدی روح… چارقدتم سرت باشه… چپ شما راست اونا… :neutral_face::neutral_face:

4 پسندیده

واسه همینه زنجیره ات مث کاموا چپ و راست پاره میشه ؟؟؟؟

3 پسندیده