♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام دوستان
امار این چند روزام
۱۴ شهریور
بیداری: ۶:۴۰
خواب: ۲:۰۰
۱۵ شهریور
خواب:۲:۲۰
بیداری:۷:۴۰
۱۶ شهریور
خ: ۳:۴۰
ب: ۹:۴۰
روز خوش :tulip: :raised_back_of_hand:

4 پسندیده

کدوم بخشش مخالفی عزیزم :joy::joy::joy:

2 پسندیده

سلام حنانه جان، این باعث خوشحالی من هست که دوستی در این جمع دارم که دغدغه موفقیت، نظم، آرامش فکری سایرین رو داره. به شما حق میدم که بگید ناراحت می شید از عدم انرژی لازم، حقیقت یه نکته خاصی هست که من امیدوارم نه شما نه نسیم جان از صحبتم ناراحت نشید، من متوجه شدم وقتی لیدرهای چالش آن انرژی لازم رو ندارن و ببخشید گاهی بخاطر مسائلی هدف اصلی چالش رو خودشان انجام نمیدهند یعنی ارائه چارت روزانه خوب این خودش بهانه ای هست برای کمرنگ شدن در چالشها، من نمیتونم تحلیلی زیادی در این مسائل داشته باشم چرا که تا همین حد هم جسارت شد و امیدوارم منظور اصلیم رو توانسته باشم انتقال بدم.
It’s hard to put into words but easy to demonstrate in action

اما در مورد خودم باید عرض کنم من اهداف زندگیم رو دارم تغییر میدم و قطعا تمام برنامه های گذشته ام بهم ریخته و نیاز به زمان زیادی دارم تا شروع هیجانی نداشته باشم و با شکست دوباره مواجه بشم. قطعا برای رسیدن به اهداف و موفقیت سحرخیزی، نظم و تعهد لازم هست که به لطف خدا، و مدد انرژی دریافتی در اینجا امیدوارم بتونم موفق عمل کنم.

به طور کل میتونم بگم دو مسئله شاید تغییر مثبتی داشته باشه
۱. حضور تا حد ممکن فعال لیدرها
۲. میشه چالش به شرایط اول برگرده، همه اهداف یکسان ندارن و اگر یک نفر علاقه به محیط زیست داره کارهای مثبت در راستای این موضوع رو در چالش روزانه وارد کنه، یا علاقه به کتاب خواندن این نکته جزء عادتهای روزانه اش بشه بدون وقفه، یا ورزش، کار هنری، یا انجام کار اخلاقی. بنابراین وقتی اثر ثبات کار مثبت مورد علاقه رو در خودشون دیدن می تونن کارهای مثبت دیگه ای که زمانی علاقه ای نداشتن رو وارد برنامه هاشون کنند.

باز هم ممنون حنانه خانم عزیز، موفق و شاد باشی

4 پسندیده

سلام خانوم نیکنام عزیز
بله حرف شما کاملا صحیحه، ولی خدایی انرژی من کمه؟؟ :grin::grin:، واقعیتش رو بخواین من همه موارد رو خودم انجام میدم فقط یک مدت معظل خواب داشتم که قرار بود با نسیم جان مشورت کنم این زمان خواب من رو یک ربع یک ربع کم کنه دلیلشم فکر کنم خستگی مانده از اوایل تابستونه که صبح زود باید میرفتم کلاس و عادت هم نداشتم عصر بخوابم و تا دیروقت بیدار بودم.
در مورد انرژی هم آجی بخدا من هر کاری میکنم تا دوستان مشارکت کنن مثلا همین پریشب خلاصه ای از کتاب تجسم خلاق شاکتی گواین گذاشتم جز چهار نفر، بازدید کننده دیگه ای نبود خب شما بگید انرژی من باید بیفته یا نه؟ دوستان باید مشارکت کنن تا من بیشتر انرژی بگیرم و فعال تر باشم؟ :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
من همه فایلایی که میزارم خودم دارم و ازشون بهره کافی رو بردم اما دوس دارم بچه ها هم این چیزایی که من تو زندگیم پیدا کردم، پیدا کنن و ازش لذت ببرن. راستش من برای حال خوبم خیلی زمان گذاشتم الان دوس ندارم بچه ها زمان رو از دست بدن
اما بازم ممنون از گوشزدتون، انرژی مون رو بالا می بریم اول بخاطر شما و بعد هم بچه های تالار :heart::heart::heart::heart:
:tulip::rose::blossom:

5 پسندیده

سلام
چه جالب درست کردین سمانه خانوم :clap: :clap:
با این که سادس،ولی زیباست :clap::tulip:
هنر نزد ایران است و بس :clap:

2 پسندیده

سلام سمانه جان خوشحالم که بولت ژورنالتو درست کردی خیلی عالی عزیزم :heart::heart:

سلام خانوم نیکنام عزیز
امیدوارم در ایجاد اهداف جدید کوشا باشید
کاملا با حرفاتون موافقم برای همین تصمیم گرفتم یه درد و دلی رو انجام بدم.
حقیقت اینکه من واقعا به این امر واقف هستم که چقدر از فعالیتم در تالار کم شد و خیلی وقته امار ندادم حتی تو این 10روز اخیر خیلی از دوستان بهم گفتن چه مستقیم چه غیر مستقیم که چرا مثل گذشته نیستی چرا فعال نیستی که همه اینا برمیگرده به اینکه تابستون خوبی رو پشت سر نذاشتم. :grin: به هر حال زندگیه بالا پایین داره
حتی اونقدر ذهنم پراکنده اس که نگاهم به تقویم نمینداختم این مدت
نمیدونمم قضیه چیه هربار که عزمم رو جزم میکنم که یه برنامه منظم و منطقی بریزم یچیزی اتفاق میفته که نمیشه
مثلا همین امروز ساعت 2به بعد داشتم برای همین چند روز باقیمانده شهریور برنامه میریختم و چالش های تالار رو تو هفته میگنجوندم که تقویمو که دیدم فهمیدم دارم به نذر ده روزه ام که از اول محرمه نزدیک میشم که پارسال دقیقا به همین منظور 10روز تالار نبودم :pensive::pensive:
باور کنید خانوم نیکنام تالار تنها جایی هست که من واقعا نمیتونم قیدشو بزنم 2روز نمیام عصابم بهم میریزه بس که از حضور دوستان فعال انرژی میگیرم. و اگه حس کنه انرژی نمیگیرم یا باعث ناراحتی دوستام شدم عصابم خورد میشه.
حتی دلم برا مقاله نوشتن و چالش لتس تاک و اینا هم تنگ شده خیلییی.
ولی یکم نیاز به زمان دارم تو این چند روز تا یکم با چالشام کنار بیام.یکم بفهمم چی میخام. یکم منطقو وارد زندگیم کنم
ممنونم از شما و همه دوستانی که همیشه محبت دارن و چتر حمایتشونو از سرمون بر نمیدارن.
و قول میدم به زودی بشم همون نسیم سابق و فعال :rose::rose::rose:

در خصوص این موردم چشم همین کارو انجام بدیم.
در پناه حق

3 پسندیده

خواهش میکنم ببخشید که جسارت شد، حقیقتا قصدم گوشزد نبود و امیدوارم همه ما بتونیم انرژی بیش از آنچه انتقال میدید انعکاس بدیم

سلام بانو ممنونم از شما

ان شاالله هر چه زودتر به آنچه خواسته دلتون هست برسید و با ذهن آرام و بدون دغدغه ای ما را از وجودتون مستفیض کنید.

چشم تون بی بلا

3 پسندیده

نه خانوم نیکنام عزیز. اتفاقا تلنگر بجایی بود :rose::rose::rose:

3 پسندیده

4 پسندیده

سلام دوستان عزیز…
شب زیباتون بخیر…
صبح ساعت5.30بیدار شدم، وای چه خوب میشه همیشه زود بیداربشم:smiley::smiley:
امروز نتونستم کارای بیشتری رو انجام بدم،مسافرت بودم😃

4 پسندیده

ب قول چینی ها
大家好
چینی ها کلمه “سلام” ندارن و بجاش وقتی ب هم می رسن می پرسن: تو خوبی؟
این هم ینی همه خوب هستید؟ 大家好
ولی سلام خودمون ی چیز دیگه اس
سلام ینی آرزوی سلامتی برای هم کردن
پس می گم
سلام بر دوستان پرانرژی خودم

من اول باید عذرخواهی کنم بابت عدم حضور
کلاسای ما شروع شده و همه ی کلاسا تکالیف خودش رو داره
من در این مدت تقریبا زود خوابیدم و زود بیدار شدم
درباره ی کارای دیگه باید اعتراف کنم ک کم کاری کردم، مثلا جملات انگیزشی، خیلی کار قشنگی بود، یا ورزش کردن ک عالی بود،
ولی روزی چهار ساعت تو مسیر بودن خیلی سخته
اگ با اتوبوس برم ک پنج ساعت می شه، از مترو تا کلاس، اگ دوچرخه پیدا نکنم باید پیاده برم
(اینجا دوچرخه های عمومی هست، با اپلیکیشن کار می کنه)
وقتی می رسم کلاس، خسته خسته ام
:tired_face::tired_face::tired_face:
ولی جو کلاسامون و خیلی دوس دارم،
ی استاد امریکایی داریم نزدیک 20 سال ه شانگهای ه، چینی حرف زدنش فول فول ه
کل کلاس 4 ساعته رو چینی حرف می زنه
یا ی استاد ژاپنی داریم ک اون مثل خود چینی ها حرف می زنه
درسام خیلی سنگین ه و کارام خیلی بیشتر شده، کمتر می تونم بیام اینجا رو چک کنم
ولی وقتی می آم اینجا، جو اینجا بهم آرامش می ده و از انرژی های صادقانه تون لذت می برم
با اینکه شناختی ازتون ندارم، ولی دوستتون دارم و براتون ی دنیا آرزوهای قشنگ دارم
هر وقت فرصت کنم حتما می آم اینجا و انرژی می گیرم
و اگ ب گزارش های دیر ب دیر من اشکالی نباشه، گزارش هفتگی هم بدم.

در پناه حق
یا علی

7 پسندیده

سلام فاطمه جون
من خیلی خوشحالم که شما رو داریم و می تونیم از تجربه های متفاوت شما در خارج از ایران بهره مند بشیم
براتون ارزوی موفقیت دارم و امیدوارم به عنوان یک ایرانی موفق در اونجا بدرخشین
هر موقع فرصت کردین حتما ما رو از عکسهای زیبایی که میفرستادین و تجربیاتتون بهره مند کنید
بابت گزارش هم اصلا مشکلی نداره هفتگی ارسال کنید
بهترین ها بدرقه راهتون
:heart::heart::heart::heart_eyes:

3 پسندیده

قربون محبتت عزیزم
چشم حتما
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

اینم دو تا عکس امروز صب از کتابخونه انداختم
طبقه چهارم

14 پسندیده

شدیدا دلم خواااااااااااااااااااااااااست.
اخه من عاشق فضای سرسبز با تم بارونم
:heart_eyes::heart_eyes::grin::heart::heart: مرسی عزیزم

3 پسندیده

اینجا واقعاااااااااااا طبیعتش زیباس
ینی من یکی ک ب خاطر طبیعت اینجا دلم نمی خواد برگردم ایران
متاسفانه وقتی وارد ایران می شی، متوجه می شی چقد ایران خشک ه
حتی تهران
اینجا همه جاش سرسبزه و این سرسبزیش هم ی بخشیش ب خاطر آب و هواش ه و بخش دیگه اینکه واقعا بهش می رسن، همه جاش و قشنگ می کنن

یک شنبه هفته پیش یکی از دوستان دعوتمون کردن، با هم رفتیم ی پارک نزدیک دانشگاه شون
انقد قشنگ بود ک دلت نمی اومد از اون بالا بیایی پایین

11 پسندیده

خیلی عالیییییییییییی واقعا تا میتونی لذت ببر از تک تک لحظه هات . و بریث دیپلی کن. :star_struck::heart:
ما که تو تهران همش دود تنفس میکنیم :expressionless:

3 پسندیده

سلام دوستان خوبم شبتون بخیر…
امروز ساعت7:15بیدار شدم، دیروز خیلی خسته شده بودم بعدش باز خوابم برد😣

5 پسندیده

سلام نازنین جان, گاهی پیش میاد, مهم تلاشته که اونم خیلی خوب داری انجامش میدی, عاااالیه عزیزم

6 پسندیده

سلام قربونت عزیزم بله درسته،من وقتی بیرون از خونه ام اصلا خسته نمیشم ولی برسم خونه باید حسابی بخوابم تا خستگیم برطرف بشه…:grinning:

@atineh1967

5 پسندیده