♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام عزیزم, منم با گفته خانوم نیکنام موافقم, فقط اینکه من سحرخیزی و ورزش برام تثبیت شده, اما هنوز تو عادتهام میارم و دلیل اصلیمم انرژی هست که از زنجیره ش میگیرم, شما هم باید ببینید چکارهایی لازمه برای کسب انرژی و تداوم راهتون, و البته من تغییر هم میدم عادتهام رو به جز سحرخیزی و ورزش که دیدنش تو لیست عادتهام بهم انرژیه زیادی میده. موفق باشی دوست متعد و پرتلاش من

3 پسندیده

سلام صبح پاییزیتون بخیر
منظور از کتاب فارسی چی هست آلاخانم؟

سلام خانومی گل بله درسته منم دیروز یه برنامه جدید با عادت‌های جدید رو شروع کردم، مثل شما اون موارد که برام مهمه و هنو عادت نکردم رو ادامه میدم، ممنونم دوست گلم بابت راهنماییت دوست دارم:rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام صبح شما هم بخیر
فرمودید پاییز، یه سری عکس کاردستی با برگ پاییزی ارسال کنم.
اما کتاب فارسی، منظورم موردی که نازنین خانم در برنامه ی هبیتهاشون وارد کردند هست که ایشون هر روز کتاب به زبان فارسی مطالعه دارند. همون کتابخوانی خودمون

6 پسندیده

وای چه خوشگله آدم ذوق مرگ میشه کار دست بقیه رو میبینه واقعالذت بخش.:rose::rose::rose::rose:
تازه متوجه منظورتون شدم.:kissing_heart::kissing_heart:

سلام دوستان اینو معنی کنید لطفا خیلی زووودددددد

1 پسندیده

سلام شبتون بخیر
با یه برنامه دیگه و عادت جدید اومدم:blush::blush:
فقط یکم با برنامه بلد نیستم کار کنم یاد میگیرم:wink::wink:

4 پسندیده

سلام نازنین جان، اسم این برنامه چیه؟ :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

:books: این کتابو پیشنهاد میکنم بخونید یکي از بهترین کتابایيه که خوندم :ok_hand:

9 پسندیده

سلام عزیزم برنامه حاسبو

2 پسندیده

2 پسندیده

سلام ببخشید دیشب خیلی خسته بودم خوابم برد نتونستم گزارش بدم

3 پسندیده

حرف نداره من خوندمش اما هنوز واقعا نمی‌دونم آیا داستانهای که مثال میزنم واقعی اند یا نه :heart_eyes:

2 پسندیده

به احتمال زیاد واقعیت داره چون من خودم یسریشو تجربه کردم واز اطرافیانم زیاد شنیدم

3 پسندیده

سلام دوستای گلم شبتون بخیر
امشب متوجه شدم با برنامه حاسبو چه جوری باید کار کرد:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 پسندیده

سلام…
امروز یه جلسه و نیم سخنرانی راجب کنترل ذهن گوش کردم(ادامه ی همون سخنرانی ها که قبلا توضیح دادم بود)اما من ده تا شو گوش داده بودم دو تاش مونده بود

3 پسندیده

به شما پیشنهاد میکنم که کتاب نیمه تاریک وجود اثر دبی رو مطالعه کنید

2 پسندیده

سلام بچه‌ها شما باید بدونید کتابی که می‌خوانید رو به چه علت می‌خوانید باید کتاب درست رو در زمان درست بخونید عشقی نخوانید متناسب با چیزی که تو دهنتون یا هدفی که دارید بخونید

1 پسندیده

سلام به نظر من کتاب ها اطلاعات زیادی دارن که نمیشه همش رو با هم یاد بگیریم پس باید روزانه بخونیم باید از کتاب درسی یاد بگیریم و بتونیم اون رو پیاده کنیم وگرنه نه تعداد کتاب خواندن افتخار یا مهم نیست یک کتاب خوب رو هزار بار بخونید نتیجه میگیرد:kissing_heart:

1 پسندیده

سلام گزارش دیروزم

1 پسندیده