♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

درخت میبینی نمیگی یه دونه درخت ؟ :neutral_face::joy: محل ما واحد شمارش درخت دونس :joy:

3 پسندیده

نه والا
من درخت میبینم میگم عههههه درخته رو :neutral_face::joy::joy:
نمیشمرمش ناراحت شه

2 پسندیده

درختاتون ناراحتم میشن ؟! :joy:

3 پسندیده

آره ناراحت شن
ریزش برگ میگیرن :blush:

2 پسندیده

الان بحث سحر خیزیه؟ :grin:

من امروز اتفاقا ساعت گذاشتم 7 پاشم. اصلا نفهمیدم کی قطعش کردم. تا 8.30 خوابیدم :expressionless:

4 پسندیده

بله بحث شیرینه سحرخیزی :grin:
امروزو دیروز اشکال نداره
ولی ایشالا از فردا قشنگ
متوجه شین کی خاموشش میکنین :crazy_face:
پشیمونی هم سودی نداره
چون دیگه اضاف شدین ب لیست :smirk:

2 پسندیده

باشه حتما :grin::grin:

4 پسندیده

نمیشه یه چالش واسه لغات تو لایتنر زبانشناس گذاشت؟ :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:
یه عالمه لغت نخونده دارم هی نمیشه ک خالی شه :persevere::persevere::expressionless:

4 پسندیده

یه چالش بزارید با خواهرتون.

بگید به ازای هر روز که اینو خالی نکردم بهت 10 تومن میدم.

ببینید چطور خالی میکنید :slightly_smiling_face::joy:

3 پسندیده

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
امتحانش میکنم دسته شما درد نکنه :raised_back_of_hand::sweat_smile:

3 پسندیده

اینو جدی میگما :grin:

کلا طبیعت ما آدما اینجوریه. میشه همون Gun to head method.

تا تهدید به از دست دادن نشیم ممکنه یه کارو انجام ندیم.:joy:

5 پسندیده

محدثه جون آجی ببین چرا خالی نمیشه، آیا دلیلش کمبود وقته؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من راه حلم همیشه اینه وقتی خیلی ذهنم شلوغ میشه کارام رو هم می مونه اما ذهنمو که میریزم رو کاغذ همه کارام تا شب درست میشه. گفتم اگه دلیلت کمبود وقته پیشنهاد کنم همین کار رو بکن :blush::blush::blush:

2 پسندیده

اره اینو قبول دارم سعی میکنم
البته اینو ک گفتین به این فکر افتادم ک هر روز که لغات رو خوندم یه مقدار پول کنار بزارم تا به یه حدی ک رسید چیزی ک خیلی وقته دنبالشم رو بخرم فک میکنم اینم کار ساز باشه از امروز شروعش میکنم امیدوارم که کارساز باشه :grin::relaxed:

4 پسندیده

نه حنانه جان فک کنم اینجا همه بدونن من وقتم خیلی خالیه البته این ایام امتحانات خیلی شلوغ شده روزام ولی به جز این زمان امتحانات وقتم خالیه اما اصن رغبت نمیکردم برم سمتش یا خسته کننده میشد برام :relaxed:

3 پسندیده

پس فکر میکنم باید برای خودت یک چیز تشویقی در نظر بگیری، مثلا اگه امروز اینقد لغت لایتنر رو بخونی فلان کار رو میکنم (یک کاری که ازش لذت میبری) زمانی هم که برای مرورش میزاری سعی کن کم باشه که خسته نشی، البته اینجا بزرگان زیادی هستن که من تجاربم کمتر از اوناس ولی پیشنهاد بود :blush::blush:، شگردای خودم رو دارم بهت میگم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: (البته نه برای لایتنر، برای همه کارام) بعد آخرش هم خودتو خیلی تشویق کنید آفرین امروز اینقد لایتنر رو مرور کردی و :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

3 پسندیده

پرسی از کمکت حنانه جان حتما امتحان میکنم :heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

فدات :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:، وظیفس آجی. این همه شما چیز به من یاد دادین بزار منم یکم تجاربم رو به اشتراک بزارم شاید به دردتون خورد :blush::blush:

2 پسندیده

بابا اخیرا محققان یه دانشگاهی ثابت کردن دیر بیدار شدن بهتره :grinning:

7 پسندیده

به هیچ کارمون نمیرسیم خب :expressionless:

5 پسندیده

رئیسشو بگین بیاد یه نشستی داشته باشم :face_with_raised_eyebrow::unamused:

خب چه خوشحال بعله رو دادن . باشد که از فردا جزو رستگاران باشید :joy::smirk:

6 پسندیده