♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

beneficial_life
چالش
:hearts: چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی :hearts:
0

سعیمو میکنم سبز باشه چراغم, بخاطر این جدول و حضور بچه ها نظمم بیشتر شده, البته که کلا بقول بچه ها شلمان هستم, همه چیزم زمان و ساعت داره, وقتش برسه میبینید اتوسا نیست. :grin::joy:
کلا عشق برنامه ریزی و ساعت و تایمم,
ممنون سمانه جان که پیگیر بودی.
من یه توصیه هم به بچه ها کنم اونم اینکه دقت کردم بعضی ها خیلی نوسان داره خوابشون, بهتره که شبا راس ساعت معین بخوابن و صبا نهایت یک ربع زودتر از اونچیزی که هر روز بیدار میشن بشن, تا چند روز همینکارو کنن تا عادت بشه بعد باز یک ربع یک ربع کم کنن تا به زمان دلخواهشان برسن.
@aliasghar1999
من یه سوال دارم از شما, چرا به جای دو ساعت خواب نیمروز, به جای اینکه چهار صب بلند بشید دو ساعت بیشتر بخوابید و شش بیدار بشید! دلیلش چی هست؟ اگر اطلاعات خوبی دارید در این باره به ما هم بگید, ممنون

معلومه شما هم با سایت مشکل دارید چون دوبار پیامتون اومده, کلا تالار سرعتش اومده پااااییین خیلی.

چون از ساعت ۴ یا اذان صبح تا طلوع خورشید گیرای مغزم میره بالا اون دوساعت خوابم برای بدست اوردن تمرکزم و فرصت دادن به مغز برای دسته بندی اطلاعات جدیده

من نیستم چرا تو جدول

هرچی خدا بخواد :cherry_blossom:

یکی مونده به آخری هستین

به به به سلامتی. پس قراره هفته دیگه آقا کامبیزی پر انرژی تر از همیشه ببینیم :slightly_smiling_face:

چقدر عالی
خواهش میکنم آتوسا بانووو

ان شاالله. :slightly_smiling_face:

اره :slight_smile: من چون سرکار میرم باید همیشه این ساعت بیدار شده باشم

چه جالب, چطور متوجه این موضوع شدید؟

سلام عزیزم منم وکیشن و تعطیلاتم :joy::joy:
جای جدول جاتونو سبز میکنم :heart_eyes::heart_eyes:

بله درسته زمان بعد از اذان تا طلوع افتاب
به تایم طلایی معروفه که بیدار موندن در این تایم بسیار تاکید شده چه از نظر دین و مذهب و چه از نظر روانشناسی یادگیری
:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

سلام نسیم جان
بسلامتی خوش بگذره دوستم. :bouquet: :star_struck:

سلام به همه سروران . بعد از چند وقت غیبت (طولانی) تازه شروع کردم دوباره زبانم رو با زبانشناس شروع کنم. برای شروع این کار اولین چیز مهم مستمر ماندن در یادگیری هست و همینطور ایجاد عادت های مفید . میخواستم متداول ترین جدولی که برای گزارش استفاده میکنید بدونم تا دانلودش کنم و از امروز به بعد به چالش بپیوندم

سلام به همه سروران . بعد از چند وقت غیبت (طولانی) تازه شروع کردم دوباره زبانم رو با زبانشناس شروع کنم. برای شروع این کار اولین چیز مهم مستمر ماندن در یادگیری هست و همینطور ایجاد عادت های مفید . میخواستم متداول ترین جدولی که برای گزارشhabit استفاده میکنید بدونم تا دانلودش کنم و از امروز به بعد به چالش بپیوندم

سلام خوش اومدین :blush: برای پیگیری هبیت ها از این نرم افزار استفاده کنیدhabit tracker لینک دانلود در پست اول همین تاپیک شماره دومه .
برای چالش سحر خیزی شما میتونید ساعت بیداری خودتون رو هر روز اینجا قید کنید تا در جدولی که مژده خانوم هر روز به اشتراک میذارن ثبت بشه.
بازم سوالی بود درخدمتم

چندتا جا شنیدم چند نفر انجامش دادن راضی بودن منم این کار رو کردم جواب گرفتم البته قبلش خوب استراحت کنید

Screenshot_20180705-225419

متشکرم,

سلام نسیم جان @nasim_yas ببخشید به نظرم این تاپیک بهتر هست روی چند مورد مفید بکار بره مثل سابق، هر چند این تمرکز روی سحر خیزی عالی هست و باعث میشه به برنامه های دیگه برسیم. من خودم از شنبه شروع میکنم دوباره از هبیت استفاده کنم.
ببخشید این نظر شخصی بنده هست. موفق باشی بانو

ما اینیم دیگه :grin::grin::grin::grin:

صبح جمعه تون بخیر :blush::sunglasses::sunglasses::sunglasses::innocent: