♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

8 پا شدم :slightly_smiling_face:

7 پسندیده

سلام دوستان
روزتون بخیر
:rose::rose::rose:
من 8 بیدار شدم (خواب موندم چون دیشب تا دیروقت کار میکردم :neutral_face::neutral_face:)

6 پسندیده

من معمولا وقتی بعد از 12 بیدار شم، به بقیه میگم خواب موندم :sweat_smile:

4 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
خب من ساعت 7 کوک شده بیدارم امروز بیدار شدم گوشی رو قطع کردم نمیدونم چه جوری باز خوابیدم :joy::joy:

3 پسندیده

چه اهنگ باحالی بود مرسی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

امروز ۶ :wink::wink::wink:

6 پسندیده

20180714_232943

9 پسندیده

:cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

7 پسندیده

سلام روزتون بخیر دوستان
ساعت ۶:۰۰

7 پسندیده

سلام من هم قرار بود اضافه بشم.
ساعت ۶ و نیم

6 پسندیده

سلام و صبح بخیر
6.30

6 پسندیده

سلام
صبح همگی بخیر
ساعت بیداری: 7 صبح

5 پسندیده

سلام
7:30 بیدار شدم
Even the smallest of thoughts have the potential to become the biggest of successes? all you have to do is get up and get going. - Anonymous

5 پسندیده

سلام صبحتون بخیر :rose:
ساعت ۸ تمام

6 پسندیده

سلام دوستان
من دوبار از خواب بلند شدم یکی ساعت ۶ و یکی هم الان ۸:۱۰دق
روز خوش

5 پسندیده

سلام
۹:۰۵

5 پسندیده

سلام
۹:12

6 پسندیده

سلام صبح بخیر
۸

5 پسندیده

ساعت بیداری ۹:۳۰واقعا کا. کردن ادم رو خسته میکنه

5 پسندیده

آره من هم همین طور یه دور ساعت 5 و نیم بود یه دور هم شش و نیم

4 پسندیده

تقریبا تا ساعت ۴ و نیم بیدار بودم شب نتونستم بخوابم. هی غلت میخوردم اینور و اونور :joy:. تا الان فعلا انرژی دارم.یکم بعد،از انرژی میوفتم. اینم عکس زمان خوابم. میگه خیلی کم میخوابی،کم خوابی داری(به من میگه) ببین دیگه برنامه هم فهمید کم خوابی دارم :joy:

کلا ۳ و ۵۵ دق
این تایمی که نوشته رو موقعی حساب میکنه که من گوشیمو میزارم زمین(فکر میکنه خوابیدم)
شما ساعت چند خوابیدین ؟

3 پسندیده