♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام به همه😊من امروز برای اولین بار اومدم تالار زبانشناس و این چالشو دیدم.می خوام تو چالشتون شرکت کنم😌.هنوزم هست درسته؟اخه دیدم تاریخ زده برای 96

4 پسندیده

اگه چالش هنوز هست میشه یکی لطف کنه بهم جزئیاتشو بگه.ممنون میشم😊

2 پسندیده

:rofl::joy: آقا فرزاد هم بعضی وقتا یه اشاراتی می کنن ها …

3 پسندیده

هیچی نمخواد،شما فقط صبح ها از خواب پامیشین،ساعتشو اعلام کنین،یا اگه عادت مفید میشناسینو مفیده برای دوستان بگین تا دوستان هم انجام بدن،بعنوان مثال :
مثلا من هرروز ۱۶ لیوان آب میخورم :grin:،یا مثلا فلان چیز رو بخوری برای فلان چیز خوبه.
همین
موفق باشین

3 پسندیده

سلام عزیزم
خوش اومدی
چالش سحر خیزی رو میخواین شرکت کنید یا عادت های مفید زندگی؟

3 پسندیده

اوکیییی،ممنونم ازتون😊

2 پسندیده

ممنون😊تو چالش سحرخیزی میخوام شرکت کنم،اما اطلاعی از چالش عادت های مفید ندارم،اگه بتونم،اون رو هم دوس دارم انجام بدم

2 پسندیده

عزیزم چالش سحرخیزی که من اسمتون رو تو لیست اضافه میکنم تا ساعت8:59 رنگ سبز میگیرید یعنی خوبه، ساعت 9 رنگ نارنجی میشه یعنی لب مرزی و از 9 به بعد قرمزه یعنی وضعیت هشدار. شما باید هر روز ساعت بیداریتون رو بهم اعلام کنید تا تو جدول بزارم زمان اعلامش هر موقع بود اشکال نداره ولی سعی کنید همون روز اعلام کنید.
چالش عادات مفید هم اینجوریه که یکسری کارایی که دوس داری روزانه انجام بدی لیست میکنی و هر کدومش رو تونستی انجام بدی تیک میزنی و اینجا گزارشش رو میزاری که به کدوما عمل کردی و کدوما نه

2 پسندیده

اوکی،چه خوب،مرسی ازتون که این چالشو راه انداختین و پیگیری میکنین،ساعتشو همین جا باید اعلام کنم؟

2 پسندیده

خواهش میکنم گلم، بانی این تاپیک دو دوست عزیز @a.bayani و مژده عزیز بودن. آره عزیزم ساعتشو همینجا اعلام کن
خوش اومدی به جمعمون دوستم :rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

تشکر زیاد از خانوم نسیم و خانوم مژده:raised_hand::blush:

2 پسندیده

جاش خالیه :frowning_face:

3 پسندیده

اوهوم، انشالله هر جا هست شاد و موفق باشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

ان شالله :pray:t2::pray:t2::pray:t2:

3 پسندیده

دوستان گلم سلام
شبتون بخیر
اینم آمار روز جمعه 12 مرداد 97 :point_down::point_down::point_down:
12%20%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF

5 پسندیده

سلام حنانه خانوم
ساعت امروز رو لحاظ نکردین ؟ از همه زود تر بیدار شدم :grin:

2 پسندیده

حالا خواستم آبروتون رو نبرم ناز میکنید؟؟؟؟ :joy::joy::joy:
الان لحاظ میشه :grin::grin::grin:

2 پسندیده

12%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF
اینم آمار جدید :wink::wink:

6 پسندیده

:grin: :grin:
حالا یکی دو روزه خانوم،ما به این بلا گرفتار شدیم،اگه بخواین تعهد نامه بدم خدمتون که دیگه دیر بلند نشم ؟ :grin:

2 پسندیده

یه مشکل هست تو آمار،حنانه خانوم،آمار شیلا خانوم عکس بالایی با عکس قبلی مغایرت نمیکنه؟(یکی نیست) :thinking: :neutral_face:

2 پسندیده