♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام صبحتون بخیر ببخشید من در رفت وامدم😓 از این به بعد سعی میکنم مرتب بیام
ساعت بیداری8

3 پسندیده

سلام ساعت هشت وچهل بیدار شدم

4 پسندیده

:face_with_monocle::scream::unamused::unamused:

4 پسندیده

چشم کیک میخوای و آبمیوه بفرما :point_down::point_down::point_down:

OrangeJuiceCake_beauty-432x220

شما قدم رنجه بفرما ما جون میدیم کیک و آبمیوه که هیچی نیس :wink::wink::wink:
فقط ظهر شد ببخشید دیگه، کلاس داشتم عذرخواهم گشنگی کشیدی برادر :smile::smile:

3 پسندیده

سلام عشقم
کجایی؟ یهو غیب شدی نمیگی دلمون برات تنگ میشه؟؟؟؟ یک خبری یک عهنی اوهونی :joy::joy::joy:

اشکال نداره من به فال نیک میگیرم قرمز شدن اول هفته تون رو :grin::grin:

نه منظورم اینه 31 مرداد که نفر بعدی مسئولیت قبول میکنه من با پرچم سبز از سِمتم خداحافظی کنم :joy::joy::joy:

3 پسندیده

خو من از خون میترسم :worried::worried: هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا (مثلا جیغ کشیدم :grin::grin:)، الکی گفتم فردا نرین پشت سرم بگین حنانه از خون میترسه :joy::joy::joy:

2 پسندیده

نه تو رو خدا بخورین :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

برای من نیست که :grinning:

2 پسندیده

میدونم، شما گفتین با شکم خالی نمیشه منم در جوابتون گفتم نه تو رو خدا بخورین :smile::smile::smile:

2 پسندیده

ساعت 10 متاسفانه ببخشید شرمنده ام

3 پسندیده

شما اینجا شرمنده کسی نیستین دوست گرامی. :slightly_smiling_face:
مهم اینه هر روزتوون تلاش کنید بهتر از دیروز بشید

من امروز یه مشورتی با چند تا از دوستان انجام دادم
قراره یه تغییرات خوبی در روند چالش انجام بدیم
ایشالاه مفید باشه

7 پسندیده

سلام ۹:۱۱
:expressionless::unamused::expressionless::unamused:

4 پسندیده

پاسخ تکراری: در لباسمم :relieved: اصن یه وضعی بود این هفته ها :persevere: خوب شد تمومید :eyes: آقا فرزادم که فقط با شما خوبه… سر ترجمات من کلی اذیتم کرد اصن دیگه زده شدم از هرچی ترجمس اصن هیچی نگم بهتره :zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face:

ننهههه ما ازت راضی هستیم تمدید بشه لدفن :pensive:

4 پسندیده

ان شا الله این هفته براتون عالی باشه :rose::rose::grin:

ما پارتی بازی نداریم اینجا :joy::joy:
نه دور از شوخی به دلایلی روند چالشو تغییر میدم
جوری که برای دوستان مفیدتر باشه.
و همچینین این تاپیک به روال گذشتش برگرده
ان شا الله که شما هم مشارکت کنید :rose::rose:

4 پسندیده

باید اعتراف کنم بعد از اینکه اینجا ساعت بیدار شدنمو اعلام کردم،از شدت خستگی،گوشی به دست خوابم برد و تا ظهر خواب بودم.
@afarkhani حنانه خانوم وضعیت امروز منم قرمزه،در نظر داشته باشین

4 پسندیده

قربونت بشم :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

خداییش پر انرژی تر و باحالتر از حنا نخواهید یافت …بنظرم جو این چاالش تغییر کردد اصن …دیگه به زور همه رو به چالش میکشه …چی بهتر از ین :grin:

4 پسندیده

در اینکه حنانه جان زحمت و انرژی بسیاری میذارن شکی نیست بازم ممنونشم. :heart_eyes::heart_eyes:
منظور من تغییر در روند چالش هست
که تا بعد از ظهر اعلام میکنم.
چالش سحرخیزی از ابتدای تیر رقم خورد
خیلیا ثابت قدم بودن و خیلیا نبودن و خیلیاهم مشخص شد نوسان زیادی تو خواب و بیداریشون دارن
برای همین هدف این چالشا اینه که با بررسی نقاط قوت و ضغف به بهتر شدن همدیگه کمک کنیم.
بنابراین هدف اینگونه چالش ها اینه که حس تعهد در خودتون ایجاد کنید حالا چه گزارش به موقع بدین چه دیرتر بدین مهم اینه مثل سایه جان @sayeh252525 با اینکه یک هفته نبود ولی همچنان تعهدش به سحرخیزی رو حفظ کرد و این باعث افتخاره.

6 پسندیده

آخی اشکال نداره در عوضش حتماً کلی چیز جدید یاد گرفتی :wink:

@Farzad_Poodineh

آقا فرزاد با این دوست ما چیکار کردی آنقدر شاکیه :joy:

ان شالله بی صبرانه منتظر روند جدید چالش هستم و مطمعنم مشارکت‌ها بیشتر و پر هیجان تر خواهد شد. :star_struck:

اهوووم خیلی حنانه جان پر از انرژی مثبته امیدوارم همیشه شاد و موفق باشه. :pray:t2:

3 پسندیده

چیکار کردم مگه؟ :sweat_smile:

نمیدونم والا، تا تونستم کمکشون کردم :grimacing:

3 پسندیده

سلام نسیم جان
خیلی هم عالی، انشالله تغییرات جدید بیشتر بچه ها رو ترغیب کنه و امیدوارم این تغییرات به پیشرفت بیشتر دوستان منجر بشه و اگر تو این مدت مشکلی از سوی من بوده به بزرگواری خودتون حلال کنید :wink::wink::wink:

اینم آخرین جدول من قبل از اعمال تغییرات، چون دیگه نمیدونم از فردا قراره چه اتفاقاتی بیوفته (هستم یا توبیخ میشم :joy::joy:) :point_down::point_down::point_down:
14%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF

ممنونم از مشارکت همتون
:rose::rose::rose:

7 پسندیده