♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

من اول از @ala عذرخواهی میکنم که پاسختون رو میدم. بعد دوم؛ دلیل نداره که بتهوون دقیقا این کار ها رو کرده باشه تا بعد ما بیایم ازش الهام بگیریم. مهم اینه که اینها چیزای درستی هستن که میتونیم الگوی خودمون قرار بدیم. ببخشید

5 پسندیده

حق کلام را که آقای رستمی ادا کردند.
ولی عذرخواهی میکنم من دقیق متوجه نشدم؛ منبعی که دلتون قرص بشه؟ شما کافیه یه سرچ از افراد نابغه معلول داشته باشید مثل: استیون هاوکینگ ،رالف بروین؛ مارلی ماتین… ؛ بتهون یکی از افرادی هستند که شناخته شد؛ افراد ناشناخته ای هم هستند که در دنیای معلولیت خودشان دلی دارند که برای من نوعی الگو هستند.

6 پسندیده

برنامه امروز من:

7 پسندیده

7 پسندیده

سلام شبتون خوش
اینم فهرست جدید هبیتام
ایشالاه از فردا تیک بارون باشه :blush:

10 پسندیده

:cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

10 پسندیده

سلام ۷:۵۰ بیدار شدم خستم شاید بازم بخوابم

2 پسندیده

سلام صبحتون بخیر
دوست گرامی اینجا دیگه ساعت بیداری اعللم نمیشه
ممنون میشم تو تاپیک مربوطه اعلام کنید.

4 پسندیده

سلام صبح بخیر ساعت بیداری ۸:۵۰

3 پسندیده

سلام :rose:
دیروز ۴شنبه:
معنوی ۱۹
خانه داری ۱۶
مطالعه روانشناسی … از شنبه میخونم
زبان … از شنبه
شخصیتی و خودسازی …
ورزش و رژیم ۱۶
آراستگی و رسیدن بخود ۱۹
روحیه شاد و مثبت ۱۹

4 پسندیده

تاپیک اعلام ساعت بیداری جدا شد بالاتر آدرس دادن دوست عزیز

2 پسندیده

ممنون از راهنماییتون

2 پسندیده

سلام.
آمار امروز:

5 پسندیده

عه سلام اتوسا جان شرمنده من این رو الان دیدم
بله بسیار عالی توضیح دادی ممنونم عزیزم :blush::heart_eyes:

3 پسندیده

5 پسندیده

:cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

6 پسندیده

5 پسندیده

9 پسندیده

برنامه امروز:

5 پسندیده

صبح بخیر :rose:

۵شنبه و جمعه
معنوی ۲۰، ۱۵
مطالعه روانشناسی۰، ۰ ازشنبه
زبان ۰، ۰ از شنبه
ورزش و رژیم ۲۰، ۱۰
خانه داری ۰، ۲۰
شخصیتی وخودسازی ۲۰، ۱۵
آراستگی و رسیدگی بخود ۲۰، ۲۰