انتشار نسخه 6.4.2 زبانشناس

من فقط اندازه قلم رو 1.5 کردم، فاصله خطوط همون 1 مونده. حتما صفحه گوشی یا تبلت شما خودش بزرگه، وگرنه برای من که زیاد بزرگ نیست.

3 پسندیده

صفحه گوشیم بزرگ نیست,

2 پسندیده

پس حتماً صفحه گوشی من زیادی کوچیکه… یا چشمم ضعیفه که درشت برام بهتره :sweat_smile:

3 پسندیده

سلام
من نرم افزار رو به نسخه وي‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژه ارتقا دادم.
ميشه بگيد مدت يكساال كه نوشته يعني چه تايمي
از الان تا سال بعد همين موقع؟

2 پسندیده

توی درس کلمه هایی که زرد شده اند ولی هنوز موقع دوره کردنشون نرسیده(خط قرمز ندارد) را اگه بلد نباشم روی دکمه “به روز” میزنم ولی هیچ اتفاقی نمی افتد. قاعدتا یا باید به خانه اول لایتنر برگرده یا به اول همون خانه ای که هست. کلا این دکمه عمل نمیکنه!

2 پسندیده

فکر میکنم دکمه به روز برای اینه که اون جمله ی فعلی که کلمه توش بکار رفته جایگزین جمله ی قبلی توی لایتنر بشه.

5 پسندیده

آره بروز کردن برای همینه

3 پسندیده

بله قاعدتا

همانطور که دوستان گفتن اون دکمه برای به روز کردن جمله است. اگر میخواید وضعیت کلمه رو عوض کنید روی حذف بزنید.

5 پسندیده

ظاهرا گاهی اوقات منوی تلفظ کلمه برای بعضی از کاربران دیده نمیشه. علت چیست؟
@golmirzaei
@hnaseri
@YoKambiz

2 پسندیده

این اتفاق به صورت تصادفی اتفاق میوفته یا هیچ وقت برای اون لغات نشون نمیده؟

2 پسندیده

6.4.4؟؟؟ :scream: :scream: :scream: :scream:
توروخدا آپدیت میدید به منم خبر بدید
چون من آپدیت هارو از سایت دانلود میکنم و متوجه نمیشم آپدیت جدید کی میاد
من هنوز 6.4.2 رو دارم

2 پسندیده

ناراحت نباش خیلی آش دهنسوزی نبود :wink:

جلوگیری از بسته شدن کشویی لغت با اسکرول در دیکشنری
رفع مشکل محاسبه اشتباه زمان مطالعه
رفع برخی مشکلات دیگر

3 پسندیده

گاه گاه اتفاق میافته.
اما کم تعداد هم نیست ظاهرا.

1 پسندیده

واقعا خسته نباشید. بسته شدن کشویی توی درس هایی که کلمات جدید زیادی داشت واقعا کلافم کرده بود.
تشکر از پشتیبانی بی وقفتون :tulip:

2 پسندیده

یک مشکلی توی تغییر زیرساختی که به تازگی دادیم وجود داشته. اگر این مشکل رو توی ۳ روز گذشته داشتند به خاطر اون مشکله.
احتمالا امروز یک آپدیت برای دوره‌ها مشاهده خواهید کرد. بعد از آپدیت مشکل برطرف میشه.

2 پسندیده

@golmirzaei
با آپدیت امروز مشکل حل نشد. برعکس از حالت گاه گاه به حالت همیشگی تبدیل شد. همچنین سایر دوستان هم بعد از این آپدیت با این مشکل مواجه شده اند.
از اونجایی که این آیکن برای زبان آموزها مدام استفاده داره، لطفا بررسی اون رو در اولویت قرار بدهید.

1 پسندیده

مشکلی بود درستش کردم. لطفا به دوستان بگین که علامت فلش دایره ای زرد رنگ روی بنر دوره رو بزنن تا آپدیت اعمال بشه.

3 پسندیده

به صورت خیلی ناجور منتظر playlist و Locker player و دانلود همه ی درسا یکجا هستم
:heart_eyes: :heart_eyes:
خدا وکیلی این سه تا رو بدون نظر سنجی انجام بدین دیگه :sweat_smile:

4 پسندیده

یکمی زود آپدیت کردید :wink:. خوب این نشون میده مشکل در اثر چیزی که من گفتم نبوده.
این آقا مصطفی کلا من رو به چالش کشیده. ۳ ۴ تا گزارش خطا داده که من هنوز نتونستم برطرفشون کنم :disappointed_relieved:

3 پسندیده

@golmirzaei
اختیار دارید. ما غر می زنیم اما وقتی مشکل حل شد تشکر نمی کنیم. :sweat_smile:
با آپدیت کردن دوره ها، مشکل آیکن های تلفظ کاملا حل شد. :yum:

3 پسندیده