انتشار نسخه 6.4.2 زبانشناس

سلام. خسته نباشید.
من از وقتی آپدیت کردم کنترل هندزفری توی زبانشناس به کل از کار افتاد. نه کم و نه زیاد و نه استاپ میشه.
هنزفری توی برنامه های دیگه کار میکنه.

2 پسندیده

کم و زیاد که فکر کنم قبلا هم نمیشد. در هر صورت ما نه تو این نسخه نه نسخه‌های قبلی کاری برای کم و زیاد نکردیم.

2 پسندیده

نمیدونم والا. برای من هنزفری خیلی خوب کار میکرد. همه دکمه هاش. حتی اونوقتی که بچه ها کمی ابراز نارضایتی از هنزفری میمردن برای من کل هنزفری به خوبی کار میکرد.
ولی از این آپدیت به بعد اینطوری شده.

یه سوال دیگه داشتم امکان رول بک کردن به نسخه های قبلی وجود داره؟ اطلاعات از دست نمیرن؟

2 پسندیده

با سپاس
@golmirzaei @hnaseri
حتما یه گذینه واسه تغیر رنگ پس زمینه به اپ اضاف کنید.
بنده با کامپیوتر کار میکنم و صحفه سفید پس زمینه داستان ها چشمم اذیت میشه ! (اینو فک کنم همه دوست داشته باشن!)
با تشکر

4 پسندیده

آقای گلمیرزایی @golmirzaei آیا این امکان وجود داره؟

2 پسندیده

متاسفانه اندروید به شما اجازه نصب نسخه پایین‌تر رو نمیده و نیاز به مهارت و یا گوشی روت شده دارید که بتونید downgrade کنید. مگه اینکه نسخه فعلی رو پاک کنید و نسخه قبلی رو نصب کنید که خوب اطلاعات دانلودیتون پاک میشه. در این حالت هم بستگی دارد چند نسخه عقب برید ولی به صورت کلی میشه گفت از یک نسخه feature عقب تر نمیتونید برید. یعنی الان که 6.4.4 هستیم از 6.4.0 عقبتر نمیشه رفت. تازه اگه بتونید نسخه قبلی رو پیدا کنید :grin:

خدا بخواد این هم جزء برنامه هست ولی زمانش …

4 پسندیده

سلام
من کلا با آپدیت کردن مشکل دارم آیا نیاز هست آپدیت کنم؟در نسخه های جدید چه امکاناتی اضافه شده.
ولی بدون اینکه آپدیت کنم دوره های جدید اضافه شدن

1 پسندیده

چه مشکلی هست؟

به هر حال با بروزرسانیا یسری امکانات و یا رفع خطاهای جدید اضافه میشه.

1 پسندیده

خیلی ممنون ازتون
پس اگه در مورد این مشکل هندزفری کمی زودتر اقدام کنید ممنون میشم. چون واقعا سخته که توی پیاده‌روی هی گوشی رو دربیارم و یا اصلا کنترلی نداشته باشم. یا اگه مشکل ممکنه از گوشی من باشه ممنون میشم راهنماییم کنید که زودتر حل کنم.
واقعا ی دنیا سپاس. اپلیکیشن زبانشناس از اون مواردی هست که میشه کلا بی خیال گوشی شد ولی بی خیال زبانشناس اصلا . بی اغراق نظر قلبیم رو گفتم. امیدوارم همیشه بدرخشید :relaxed::heart_eyes::blush:

2 پسندیده

سلام آقای گلمیرزایی @golmirzaei
من ی درخواست دارم نمیدونم چقد قابلیت عملی شدن رو داره
امکانش هست که برای برنامه ی تایم برای ریپیت متن و صوت وجود داشته باشه.یعنی از ی درس مثلا ۲۰ دقیقه ای بشه کاری کرد که متن و صوت هر ۵ دیقه یک بار از ی قسمت مشخص ریپیت بشه؟
امیدوارم منظورمو خوب منتقل کرده باشم

2 پسندیده

خوب اول یه توضیح بدید چرا به همچین قابلیتی نیاز هست

1 پسندیده

اینی که میگم دلیل شخصیه نمیدونم چقد بقیه باهاش درگیر باشند ولی برا اجرای بازگویی داستان من نیاز دارم که داستان رو بعد از یکی دو دقیقه پاز و دوباره پلی کنم. چون اکثر موافعی که گوش میدم این امکان نیست که همش گوشی رو دستم بگیرم خیلی خوب میشد اگه این یکی دو دقیقه ریپیت میشد

2 پسندیده

:thinking::thinking:
یکی از دوستان یک پیشنهاد بهتر در این مورد داشت. در واقع ایشون میگفت در انتهای هر جمله k ثانیه صبر کنید.

2 پسندیده

زبانشناس منم انگلیسی شد :joy::joy:

4 پسندیده

اره اینطور هم خوبه کلا یا ی تایم مکث باشه یا ی تایم ریپیت خیلی خوب میشه

2 پسندیده

عه منم میخوام :heart_eyes::disappointed_relieved:

1 پسندیده

سلام .من چرا نرم افزار زبانشناس رو نمی تونم پیدا کنم برای دانلود؟

لطفا راهنمایی کنید لینکش کجاست؟

1 پسندیده

سلام

خدمت شما:

https://zabanshenas.com/install/

2 پسندیده

ممنونم پیدا کردم اقای ادمین

1 پسندیده