نظرات جالب درباره زبانشناس

سلام

بیشتر افراد وقتی زبانشناس رو نصب میکنن
اول همه نظرات رو میخونن

بعد چند نفر میگن بده نصب نمیکنه
دیگه نمیاد حساب کنه چند نفر نصبش کردن! آخرین باری که حساب کردم
۱ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بود

یارو نظر نوشته تو مایکت
چند تاشون رو به اشتراک میزارم
بعضی ها گفتن خوب
بعضی ها گفتن بد

اون که میگه دانش آموز!

چقدر بده دروغ
برید مایکت یا بازار یا گوگل پلی با اپ استور نظر خوب بدید همه بیان نصب کنن

11 پسندیده

سلام

دستتون دردنکنه آقا یوسف بهترین تاپیکی که تا حالا زده بودین همین بود:ok_hand:

خوب باهاشون در افتادی:joy:خوب جوابشونو دادی

لطفا عکسای بیشتری رو بزار

3 پسندیده

فقط اونجا که یکی میگه تو اتاق نظرات همه دارن شماره ردوبدل میکنن هیچ نظارتیم نمیشه :sweat_smile::sweat_smile::rofl::rofl:
به قیافش نمیومد طرف دار گشت ارشاد باشه:person_facepalming::sweat_smile::rofl:

6 پسندیده

دقیقا:ok_hand:

2 پسندیده

سلام
نظر شما محترمه ولی بحث گشت ارشاد و… نیس به نظرم محیط علمی مثل تالار زبان شناس و… نباید با این طور چیزا سطحش پایین بیاد و باید تمرکز رو یادگیری زبان باشه چون یه نفر که برای اولین بار میاد تالار و میبینه همش داره شماره رد و بدل میشه احتمال زیاد تصویر بدی از اینجا تو ذهنش میسازه چه بسا شاید اصلا اینطور هم نباشه ولی…
در کل من خودم به شخصه با تاپیک پارتنر موافق نیستم چون پاتنر برای خودش یه سری اپلیکیشن داره که به راحتی میشه حتی پارتنر نیتیو پیدا کرد.

6 پسندیده

:+1::+1::+1::+1::+1:

2 پسندیده

کجاش؟

چشم
اینبار شاید از بازار بزارم
اگه وقت کنم
گوگل پلی خب در دسترسم نیست متاسفانه

راست میگه این برادر

من این تاپیک رو زدم همه بریم نظرات خوب بنویسیم تا همه زبانشناس رو نصب کنن

من نفهمیدم چی گفت

2 پسندیده

:neutral_face::neutral_face::expressionless:

1 پسندیده

وقتی درخواست میشه که جایی رو فراهم کنیم تا مخاطبان بتونن پارتنر هم سطح خود رو پیدا کنن فکر نمی‌کنم مشکلی داشته باشه که یک تاپیک به این موضوع اختصاص داده بشه

دقت کرده باشین هرکس شماره میذاره و درخواست پارتنر میده به همون تاپیک ارجاع میدیم و تاپیک تک به تک دیگه وجود نداره

اینکه یک سری افراد مفهوم پارتنر زبانی رو نمی‌دونن و وارد تالار می‌شن و برداشت بد می‌کنن دیگه نمی‌شه جلوی فکرشون رو گرفت وگرنه اگر واقعا برای یادگیری به اینجا سر می‌زدن، بعد از چند روز متوجه می‌شدن که نظارت لحظه به لحظه اتفاق می‌افته و اون چیزی که اون‌ها فکر می‌کنن نیست

13 پسندیده

یادمه اولین بار که فعالیت کردم تو تالار .یکی از بچه ها پیام داد برای پارتنر زبان. من خب جو رو نمیدونستم گفتم اها مکانی برای دختر بازی گیر اوردی:grin::grin: گذشت و فضا اومد دستم دوباره پیام داد برای پارتنر و منم گفتم ببینم چجوره. برخورد کاملا حرفه ای و رسمی و واقعا خوشم اومد . و چند تا برخورد دیگه هم دیدم خوب بود. کلا جو زبانشناس جدیه و اوایل من میترسیدم بخندم.

7 پسندیده

حق با خانم برومند هست
من هم همین نظرو دارم
بنده ب شخصه واقعامیبینم چقدر برای ساخت این اپلیکیشن زحمت کشیدن و وقت گذاشتن
اگر شما جای کارکنان این مجموعه بودی بازهم دوست داشتی در مقابل این همه زحمتی ک می‌کشی اینجوری زحماتت نادیده گرفته شه و تهمت های الکی ب اپلیکیشن زده شه؟
لطفادست از این حرکاتتون بردارید شما ک جای ایشون نیستید!
فقط دارید ب منافع خودتون اکتفا میکنید!
اگر یکم عقایدتون رو با روزگار ماها هماهنگ کنید هیچ وقت این فکرو نمیکنین!
موفق باشید!

3 پسندیده

دوست عزیز مقصودمن از این حرفا با شخص شما نبود و با کسانی بود ک این نظرات رو درباره ی اپلیکیشن نوشته بودن،اخه شما ک چیزی نگفتید ک من در جوابتون این حرفها رو بزنم!
سوتفاهم شد فک کنم:neutral_face:

3 پسندیده

آخه من پیام شمارو ریپلای نکردم ک:neutral_face:
چرا باید ب عقایدتون توهین کرده باشم؟
کلی گفتم:neutral_face:

1 پسندیده

درسته من عذر خواهی میکنم‌ یک لحظه فک کردم به صورت غیر مستقیم دارید به کامنت منم اشاره میکنید:pray:

1 پسندیده

نه خواهش میکنم:joy::purple_heart:
عب نداره پیش میاد⁦:heart::eyes:

2 پسندیده

من زود قضاوت کردم شرمنده:pray:

1 پسندیده

ن خواهش میکنم:heart::pray:

2 پسندیده

:joy::joy::joy:
درسته اینطور آدما زیادن ولی همه مثل هم نیستن

2 پسندیده

درست میفرمایید منم با شما موافقم و من‌ خودم اینجا شاهدم که دوستان تمرکزشون در یادگیری زبان و نه چیز دیگری و به قول خودتون‌ نمیشه افکار این آدما رو تغییر داد و من هم به این خاطر گفتم با تاپیک پارتنر مخالفم که وقتی این افراد به این برنامه تهمت میزنن و کامنت های الکی میزارن مطمئنا افراد زیادی که میخوان این برنامه رو نصب کنن پشیمون میشن.

4 پسندیده

کامنت الکی میزارن موافقم

من دوست ندارم کسی در تالار زبانشناس جنگ کنه

بنابراین بنده صاحب تاپیک اجازه نمیدم مگرنه…

@vali29732
@darya5671

2 پسندیده