معرفی بهترین وبسایت برای مکالمه زبان انگلیسی

با استفاده از این لینک ورود میتونید عضو بشید

تو خیلی از سایت های مشابه به قول خودمون پرنده پر نمیزنه اما این سایتش خیلی شلوغه و پر از آدمهای انگلیسی زبان و بومی
به نظرم تو این زمینه بهترینه

20 پسندیده

بنظر من خودتون رو با این سایت های درگیر نکنین و وقتتون رو تلف نکنین تجربه نشون داده وقتی یک مکانی که رایگان باشه برای مکالمه انگلیسی ، ایرانی ها از Native ها تعدادشون بیشتر میشه. من اینا رو قبلآ تست کرده بودم عمومآ یا دیر جواب میدن یا اصلآ جواب نمیدن بیشترشون هم که native نیستن .

پیشنهادی که من دارم این سایت ها هستش :

italki
verbling

این سایت ها پولین و شما یه استاد میگیری و به صورت خصوصی باهاش صحبت میکنی در ضمن اساتید خودشون علاوه بر اینکه Native هستن ، خودشون استاد زبان هم هستن که همین میتونه خیلی کمک کنه.

موفق باشید

11 پسندیده

مساله این هست که سایت‌های پولی هم به دلیل تحریم و موارد دیگه بسیار سخت میشه پولشونو تهیه و پرداخت کرد. خیلی ها هنوز با پرداخت اینترنتی داخلی هم مشکل دارن.

4 پسندیده

نمیخوام تبلیغ کنم . ولی این مشکل رو سایت payment24.ir حل کرده من هر سایت خارجی که بخوام پرداخت انجام بدم خیلی سریع از طریق این سایت پرداخت میکنم کارمزد زیادی هم نمیگیره.

11 پسندیده

سلام.ببخشید طریقه استفاده از این نرم افزار که فرمودین میشه بگین چه جوریه؟
من نصبش کردم اما نفهمیدم چ جوری باهاش کارکنم

2 پسندیده

سلام تو کدوم قسمتش مشکل دارید؟

1 پسندیده

@AliReza881235 سلام
ازینجا میتونی دانلود کنی

1 پسندیده

ممنون.
مجبور شدم زیاد تایپ کنم بشه 20 کاراکتر :smile:

2 پسندیده

خواهش میکنم
نقطه بذار

1 پسندیده

خواستم ببزارم گفتم تایپ کنم…:smile:

1 پسندیده

حتما باید سایت باشه ؟؟
برنامه speaky عالیه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

تو این برنامه جواب پسرای ایرانیو کسی نمیده :grinning: نمیدونم چیکار کردن
نیتیو هم زیاد توش میست، اکثرا عرب یا ترکیه این

1 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: دیگگ من هیچ حرفی ندارم

1 پسندیده

اخه همشون میزنن نیتیو امریکا :neutral_face::joy::joy::joy:

2 پسندیده

هزینه یه معلم چقدر میشه و چند ساعت در روز انلاین میشن

1 پسندیده

کاش یکی از دوستان که با این سایت آشنایی داره ی توضیحاتی نحوه فعالیت در سایت ارائه بده
سه جلسه رایگان هم داخل سایت هست که من نمیدونم چطور باید فعالش کنم

درضمن هزینه رو چطور باید پرداخت کنیم

1 پسندیده

سلام به همگی

خوب ظاهرآ خیلی ها میخوان از طرز کار این سایت ها با خبر بشن من چون قبلآ یه تحقیقاتی در این مورد کردم یه توضیحاتی
رو اینجا ارائه میدم

هر دو سایت italki.com و verbling.com سایت های خوبی هستن توی این سایت ها بخش جستجو داره که شما میتونید استاد مورد نظرتون رو به همراه رنج قیمت پیدا کنین البته با اوضاع دلار الان کلآ دیگه این سایت ها فایده ندارند. در مورد هزینه یک استاد مثلآ من توی italki.com نگاه میکردم قیمت ها متفاوت هست و خود استاد اون رو تعیین میکنه مثلآ یه استاد ساعت 9 دلار بگیره یکی 30 دلار و … توی italki.com شما وقتی میرید تو پروفایل استاد مورد نظر میتونید ببینید استاد مثلآ 45 دقیقه یا نیم ساعت هم کلاس برگزار میکنه یا نه. طبیعتآ اگه تایم کمتر باشه قیمت هم کمتر میشه من یکسری عکس گرفتم تا با نحوه کار سایت بیشتر آشنا بشید اگه به جستجوی من دقت کنید تو عکس ها من استادی رو پیدا کردم که نیتیو آمریکایی هستش و برای یک ساعت مکالمه 15 دلار میگیره که به پول خودمون میشه 80 هزار تومن حالا از این قیمت پایین تر هم استاد میتونید پیدا کنید

برای پرداخت هم میتونید از این سایت استفاده کنید:

7 پسندیده