🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

عاااااالی … :heart_eyes::heart_eyes::purple_heart::yellow_heart::heart::purple_heart::yellow_heart::heart:

2 پسندیده

وای نمیدونی که تجهیزاتم کامل شده :face_with_hand_over_mouth: امروز کاملش کردم حالا رنگ روغم قرار بخرم برم رنگ آمیزی

2 پسندیده

من نیز خرداد ماهیم :heart_eyes: قبلنا عاشق این تبریکایی که میگرفتم بودم ولی به نظرم تولدا دلگیرن یجورایی ادم منتظره بهش خیلی خوش بگذره ولی نمیگذره :expressionless:
مثل شب یلدا
13 بدر
کلا این روزای خاص یجوری دلگیرن :joy:

3 پسندیده

خردادی ؟
تولد یادم باشه تبریک نگم :woman_facepalming::rofl:

2 پسندیده

اره 30 خرداد :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue_winking_eye:

11122111111111
از تبریک بدم نمیاد میگم این روزا دلگیرن

1 پسندیده

به به خوشبختم عزیزم

اخ اخ گل گفتی اما تصمیم دارم دیگه به این چیزها توجه نکنم و فقط حال خودمو خوب نگه دارم حتی اگه شرایط سخت بود :star_struck::blush::sweat_smile:

3 پسندیده

سلام اینم یک طرح بسیار زیبا :smile::innocent:

6 پسندیده

طرح دکتری :star_struck::star_struck:

8 پسندیده

سلااام پائینی دکتری :star_struck: حیف که میدونی چیشدن و کجان :rofl::woman_facepalming:

2 پسندیده

گذاشتم :rofl::v::zap::face_with_hand_over_mouth::seedling::star_struck::heavy_plus_sign::zap:
نقل کنن :star_struck::star_struck::heavy_plus_sign::zap:

2 پسندیده

آفرین :clap::clap::clap: دختر هنرمند :heart_eyes::heart_eyes::hugs::hugs:
:revolving_hearts: :sparkling_heart: :revolving_hearts: :sparkling_heart: :revolving_hearts: :sparkling_heart:

4 پسندیده

مرسی مرسیی عمههه :star_struck::seedling::star_struck::heavy_plus_sign::heavy_plus_sign:

2 پسندیده

سلاام
خوبید؟
چطوره بچها؟

10 پسندیده

سلام عالیه عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::v::clap:

2 پسندیده

سلام مرسی ازت :v::v::seedling::star_struck:

3 پسندیده

منم میخوام کارهای چهل تکه مو بزارم اگه خدا قسمت کنه
:joy::heart_eyes:

2 پسندیده

خب پس بذارید دیگه :grin::grin::grin:

3 پسندیده

چشم میزارم حتما چون آخه کارامو جمع کردم باید برم درشون بیارم تنبلیم میکنه بعد کارام همه اتو کشی شده بودن شانسم بگیره کارامو بعد از چند وقت دربیارم اتوشون
خراب نشده باشه چشم حتما به زودی زود میزارم
عروسک روسی هم درست کردم موهاشون مونده تو این کرونایی نرفتم بخرم اونا رو هم درست کنم عکس عروسک روسی هامم میزارم به امید خدا :heart_eyes::v:

5 پسندیده

سلااام کلید :tanabata_tree::tanabata_tree::firecracker::firecracker:

10 پسندیده

سلام دوستان عزیزم :rose::rose::rose::raising_hand_woman:t2:
این عکس های کارهای هنری چهل تکه دوزی منه
همین طور چند عکس از لباسهایی که دوختم رو اینجا به اشتراک میزارم اگه سوالی داشتید در خدمتم :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::blush:

12 پسندیده