🖌💮 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس💮

art
:paintbrush::white_flower: آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس:white_flower:
0

چاکرم خانوم هنرمند :grin::grin::rose::rose::rose:

واقعاً؟ :grin:

اگه منظورت اینه درازه؟ فک کنم بخاطر استایل کارتونیشه. ولی کج بودنش رو حقیقتش منظورت رو متوجه نشدم

ضمناً هر فیدبکی بدن همه میپذریم چون انصافا موقع طراحی چشم عادت میکنه خطا میزنه. واسه همین باید دائماً عکسو برگردوند تا چشم گول نخوره.

دمت گرم :rose::rose:

آره آره :grin::grin:

ولی انصافا اون حالت صورتش رو مخ بود. اون احساسش در نیومد. احساس میکنم باید بیشتر چشم و لبشو میکشیدم :joy:

نه عالیه شاید یکم خط مینداختی یک قسمتای صورتش که مثلا اخم کرده و یکم خشونت گرفته بیشتر میشد اون حالته رو نشون داد، اما من که تشخیص دادم :grin::grin::grin::grin:
بازم میگم خدا قوت هنرمند :rose::rose::rose:

آره مثلا خط ابرو رو مشخص میکردم. یکم گوشه های ابرو رو میدادم بالا.

فک کنم اینجوری بهتر در میومد.

سری های بعدی سعی میکنم یکم اغراق کنم ببینم چطور در میاد

البته حق دارین این حرکت رو خانوما بیشتر مرتکب میشن (حالا انگار جرمه میگم مرتکب میشن :joy::joy::joy:) اما در کل عالیه مخصوصا من عاشق موهاش بخصوص سایه هایی که توش انداختین شدم، کلا همه چیز طراحی یک طرف (حالا هر نوع طراحی) سایه انداختن تو موها یک طرف، خیلی خیلی زیبا شده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
:rose::rose::rose::rose::rose:

سلام
استاد هنرمند
براوووووو
بسیاااااار عالی
خصوصا لب و دندونش خیلی قشنگ طراحی شده :clap::clap::clap::clap:
رنگ امیزیش و سایه زنی هم که استادین فوق العاده :clap::clap::clap:
فقط شونه چپ خانوم که در تصویر منظورم سمت راسته همخوانی با شونه راست خانوم نداره بنظرم :speak_no_evil:
یعنی یکم باید بنظرم کشیده تر باشه تا انحنای گردنشو بهتر نشون بده.یکم انگار زود گرد شده.
بازم شرمنده ها نظرات امثال من کارشناسی نشده است فقط از روی حس حرف میزنیم :grin::joy:
و برای بهتر شدن کارتون بیان میکنیم.
و در اخر بازم میگم براوووووو به این تمرینات عمیق و منظم
موفق باشین :rose::rose::rose:

سلام آره الان که نگاه میکنم باید یکم بالا تر میومد تا حس چندش رو بیشتر نشون میداد. الان شله و رو به جلوئه انگار :thinking:

خواهش میکنم نسیم خانوم شما یه پا استادید.

من فیدبک رو پذیرا هستم :wink::rose::rose::rose:

چاکرم :grin::rose::rose:

خانوم، بگیم اشتباه کردم، قبوله ؟:joy:
واقعا این نکته رو گفتی که میگه : اییش،اگه این باشه منظور آقا کامبیز من میگم هیچ عیبی نداره .
@kambiz_mbi
نه منظورم دراز بودنش نبود، مثلا بدنش رو به سمت راست کشیدی و سرش رو به سمت چپ، امیدوارم منظورمو بفهمی،قصد زده حال زدن ندارم،کما اینکه خودتم گفتی : من فیدبل پذیرم.
ولی خدایش صفحه رو اسکرول میکردم پایین این نقاشی رو که کشیدی، دیدم، واقعا کیف کردم(واقعا دارم از ته دل میگم :+1: ).فقط این مورد توجهم بهش جلب کرد.
تو همه چی عالی هستی آقا کامبیز، این که میگن: ماشالله از هر انگشتت هنر میباره،واقعا از هرانگشتتون هنر میباره. :blush:
من هم یه نقاشی کشیدم بودم دقیقا اینطوری شده بود، گردنش و با سرش یکی نشده،تو اینستاگرام اپلود کردم و یکی تو نظرات بهم گفت.
موفق باشی دوست خوب من :tulip:

عالیه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
بسیار زیبا و در شرف حرفه ای شدن :grin::clap::clap::clap:

خیییییلی عاااالی شده اقا کامبیز واقعا بی نظیره مخصوصا موهاش و لب و دندوناش خیلی قشنگ در اومده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::clap::clap:
به نظر منم شونه سمت راست یه جوریه فقط حس کردم اینو ولی در هر صورت عالی شده احسنت به این پشتکار و اراده :clap::clap::clap::clap::clap:

20180719_230826

اینم طرح قبل خواب :grin:

@f.doosti @mohadese

مرسی دوستان گل :tulip::tulip::tulip:

عاااااااااااااااااااااااااااااالی
یک سوال میگم این طرح قبل خوابتون شما وقتایی که تمرکز کامل دارین چه میکنید :joy::joy::joy:
خیلی زیباست
:rose::rose::rose::rose:

دیجیتالی کار میکنم :joy::joy:
خیلی دیجیتالی با تبلت رو مخه. عصبی میشم
با مداد دست بازه

تازه اگه مداد معجزه آسا خواستین بهتون معرفی میکنم :blush::blush::blush:

من با اتود میکشم
دمه دست و راحت تره. :grin:
ولی بگید اگه چیزی هست

مامان منم مثه شما عاشق قالیبافی هستش… چندتا تابلو بافته تا به حال… منم خیلی دوس دارم گاهی اوقات کمک میکنم به مامانم…کاراتون هم خیلی عالیه:ok_hand::ok_hand::rose:IMG_20180719_234930IMG_20180719_234909
اینا هم یه سری از کارای مامانم هستش, البته اگه باز بشه عکسا که امیدوارم باز بشن فایلا
IMG_20180719_233753
علی اصغر تگ شدی که از هنر دست خاله ات لذت ببری برادر…لذت ببر زورکیه:smile::smile:@aliasghar1999

چه قد خوووبه طراحی هاتون… علاوه بر اکسنت خوبتون طراحیاتونم عالیه:joy::ok_hand::ok_hand::smile:ماشالا دوستان همه هنرمندن:v::rose::four_leaf_clover:

همه کارای هنریتون عالین …لذت بردم :ok_hand::ok_hand::slight_smile::two_hearts:

احسنت
عالی و بی نقص
:clap::clap::clap::clap::grin:

سلام عزیزم ممنونم
خوشحالم مورد پسندتون واقع شد
موفق باشی :rose::rose::heart_eyes: