🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

چاکرم خانوم هنرمند :grin::grin::rose::rose::rose:

واقعاً؟ :grin:

اگه منظورت اینه درازه؟ فک کنم بخاطر استایل کارتونیشه. ولی کج بودنش رو حقیقتش منظورت رو متوجه نشدم

ضمناً هر فیدبکی بدن همه میپذریم چون انصافا موقع طراحی چشم عادت میکنه خطا میزنه. واسه همین باید دائماً عکسو برگردوند تا چشم گول نخوره.

دمت گرم :rose::rose:

آره آره :grin::grin:

ولی انصافا اون حالت صورتش رو مخ بود. اون احساسش در نیومد. احساس میکنم باید بیشتر چشم و لبشو میکشیدم :joy:

4 پسندیده

نه عالیه شاید یکم خط مینداختی یک قسمتای صورتش که مثلا اخم کرده و یکم خشونت گرفته بیشتر میشد اون حالته رو نشون داد، اما من که تشخیص دادم :grin::grin::grin::grin:
بازم میگم خدا قوت هنرمند :rose::rose::rose:

4 پسندیده

آره مثلا خط ابرو رو مشخص میکردم. یکم گوشه های ابرو رو میدادم بالا.

فک کنم اینجوری بهتر در میومد.

سری های بعدی سعی میکنم یکم اغراق کنم ببینم چطور در میاد

3 پسندیده

البته حق دارین این حرکت رو خانوما بیشتر مرتکب میشن (حالا انگار جرمه میگم مرتکب میشن :joy::joy::joy:) اما در کل عالیه مخصوصا من عاشق موهاش بخصوص سایه هایی که توش انداختین شدم، کلا همه چیز طراحی یک طرف (حالا هر نوع طراحی) سایه انداختن تو موها یک طرف، خیلی خیلی زیبا شده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
:rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام
استاد هنرمند
براوووووو
بسیاااااار عالی
خصوصا لب و دندونش خیلی قشنگ طراحی شده :clap::clap::clap::clap:
رنگ امیزیش و سایه زنی هم که استادین فوق العاده :clap::clap::clap:
فقط شونه چپ خانوم که در تصویر منظورم سمت راسته همخوانی با شونه راست خانوم نداره بنظرم :speak_no_evil:
یعنی یکم باید بنظرم کشیده تر باشه تا انحنای گردنشو بهتر نشون بده.یکم انگار زود گرد شده.
بازم شرمنده ها نظرات امثال من کارشناسی نشده است فقط از روی حس حرف میزنیم :grin::joy:
و برای بهتر شدن کارتون بیان میکنیم.
و در اخر بازم میگم براوووووو به این تمرینات عمیق و منظم
موفق باشین :rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام آره الان که نگاه میکنم باید یکم بالا تر میومد تا حس چندش رو بیشتر نشون میداد. الان شله و رو به جلوئه انگار :thinking:

خواهش میکنم نسیم خانوم شما یه پا استادید.

من فیدبک رو پذیرا هستم :wink::rose::rose::rose:

چاکرم :grin::rose::rose:

3 پسندیده

خانوم، بگیم اشتباه کردم، قبوله ؟:joy:
واقعا این نکته رو گفتی که میگه : اییش،اگه این باشه منظور آقا کامبیز من میگم هیچ عیبی نداره .
@YoKambiz
نه منظورم دراز بودنش نبود، مثلا بدنش رو به سمت راست کشیدی و سرش رو به سمت چپ، امیدوارم منظورمو بفهمی،قصد زده حال زدن ندارم،کما اینکه خودتم گفتی : من فیدبل پذیرم.
ولی خدایش صفحه رو اسکرول میکردم پایین این نقاشی رو که کشیدی، دیدم، واقعا کیف کردم(واقعا دارم از ته دل میگم :+1: ).فقط این مورد توجهم بهش جلب کرد.
تو همه چی عالی هستی آقا کامبیز، این که میگن: ماشالله از هر انگشتت هنر میباره،واقعا از هرانگشتتون هنر میباره. :blush:
من هم یه نقاشی کشیدم بودم دقیقا اینطوری شده بود، گردنش و با سرش یکی نشده،تو اینستاگرام اپلود کردم و یکی تو نظرات بهم گفت.
موفق باشی دوست خوب من :tulip:

4 پسندیده

عالیه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
بسیار زیبا و در شرف حرفه ای شدن :grin::clap::clap::clap:

3 پسندیده

خیییییلی عاااالی شده اقا کامبیز واقعا بی نظیره مخصوصا موهاش و لب و دندوناش خیلی قشنگ در اومده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::clap::clap:
به نظر منم شونه سمت راست یه جوریه فقط حس کردم اینو ولی در هر صورت عالی شده احسنت به این پشتکار و اراده :clap::clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

اینم طرح قبل خواب :grin:

16 پسندیده

@fdoosti @mohadeseh34

مرسی دوستان گل :tulip::tulip::tulip:

5 پسندیده

عاااااااااااااااااااااااااااااالی
یک سوال میگم این طرح قبل خوابتون شما وقتایی که تمرکز کامل دارین چه میکنید :joy::joy::joy:
خیلی زیباست
:rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

دیجیتالی کار میکنم :joy::joy:
خیلی دیجیتالی با تبلت رو مخه. عصبی میشم
با مداد دست بازه

3 پسندیده

تازه اگه مداد معجزه آسا خواستین بهتون معرفی میکنم :blush::blush::blush:

3 پسندیده

من با اتود میکشم
دمه دست و راحت تره. :grin:
ولی بگید اگه چیزی هست

3 پسندیده

مامان منم مثه شما عاشق قالیبافی هستش… چندتا تابلو بافته تا به حال… منم خیلی دوس دارم گاهی اوقات کمک میکنم به مامانم…کاراتون هم خیلی عالیه:ok_hand::ok_hand::rose:

اینا هم یه سری از کارای مامانم هستش, البته اگه باز بشه عکسا که امیدوارم باز بشن فایلا

علی اصغر تگ شدی که از هنر دست خاله ات لذت ببری برادر…لذت ببر زورکیه:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:@aliasghar1999

14 پسندیده

چه قد خوووبه طراحی هاتون… علاوه بر اکسنت خوبتون طراحیاتونم عالیه:joy::ok_hand::ok_hand::grinning_face_with_smiling_eyes:ماشالا دوستان همه هنرمندن:v::rose::four_leaf_clover:

3 پسندیده

همه کارای هنریتون عالین …لذت بردم :ok_hand::ok_hand::relaxed::two_hearts:

4 پسندیده

احسنت
عالی و بی نقص
:clap::clap::clap::clap::grin:

3 پسندیده

سلام عزیزم ممنونم
خوشحالم مورد پسندتون واقع شد
موفق باشی :rose::rose::heart_eyes:

3 پسندیده