🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

مرسی من نقاشی و طراحیم خوبه ولی در مسیر اشتباهی پیش رفته :blush:

4 پسندیده

چرا اشتباهی؟ در مسیر درست بره صلوات😄:):i
@aliasghar1999

3 پسندیده

اینجا PV نداره؟ :joy:
@Nasrinsadat

3 پسندیده

نه اینجا همه خودمونین ,غریبه نداریم…:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

عالیه
بنظرم با بلر کردن یا ایجاد موج در قسمتهایی از کادر میشد عمق خوبی به تصویر داد و توی آب بودن ماهی ها رو در ذهن بیننده تداعی کرد

6 پسندیده

با عرض پوزش تصویرو در فتوشاب با براش Water Waves موج آب ایجاد کردم.البته ناشیانه هست میشه با مدهای آمیختگی دقیق کار کرد و کار ترو تمیز در آورد.

5 پسندیده

عالیه :+1: :clap: :ok_hand:
شما کشیدین؟
خیلی عالیه،دیگه نمیدنم چی بگم :blush: :clap: :ok_hand:

2 پسندیده

نه من که نشکیدم :slight_smile: طرح آقای کامبیزه که فکر کردم با ایجاد موج و یخرده داج و برن میشه یه عمقی به تصویر داد.

3 پسندیده

هرکی کشیده دستش درد نکنه و همینطور دست شما هم درد نکنه :ok_hand:
آقا کامبیز @YoKambiz ، با اجازه من سیوش کنم ؟
<<هنر،نزد ایرانیان است و بس>> :ok_hand:

• میخوام بزارمش homescreen .
2 پسندیده

عکس این دخترو در یکی از روستای توابغ شهرستان جلفا گرفته ام.روستایی بنام اشتبین.یه روستایی واسه پرتره نگاری.از بس دختراش زیبا هستن.مال سه سال پیشه.فکر کنم یخرده بزرگ شده باشه :thinking:
اگه کسی دوست داشت از روش نقاشی دیجیتالی کار کنه :thinking:یخرده اعتماد بنفس بگیریم

18 پسندیده

ماشالله چقدر خوشگل خانوم کوچولو :tulip: :tulip:
ایشالله زیر سایه پدرو مادرش بزرگ بشه و براشون موفقیعت کسب کنه و خدا نگهش داره واسه پدر و مادرش این خانوم کوچولو رو :kissing_heart: :tulip:

3 پسندیده

این عکسو هم تو اون روستا گرفتم یکی از پرتره هایی که خودم گرفتم و دوست دارم
گفت اسمش لیلاست اجازه نمیداد ازش عکس بگیرم حالا به یه طریقی عکسو گرفتم.

14 پسندیده

ماشالله خدا نگهش داره واسه پدرو مادرش :ok_hand: :tulip:
فقط یچیزی،شما یعنی دوباره میبینی این خانوم کوچولو رو و همین طور اونیکی خانوم کوچولو رو؟

2 پسندیده

نمیدونم.شاید دوباره قسمت شد رفتم همون روستا.بتونم ببینم یا نه واقعا نمیدونم.ولی واقعا یکی از روستاهای زیبا شهر جلفا-استان آذربایجان شرقی است.مشتاقم دورباره با دوستان به همون روستا برم.
در مورد گرفتن عکس هم بستگی داره به شخصی که میخوای ازش عکس بگیری.اتفاقا یه روستایی بود که که مادرای دخترا نمیذاشتن از دختراشون عکس بگیریم.بعد باهاشون صحبت میکردیم که میگفتیم که این عکسا مستنده و قرار نیست یه جایی از این عکسا استفاده ی نادرستی بشه.بعضیاشون متقاعد میشدن بعضیاشون نمیشدن.

4 پسندیده

واقعا حیف این خانوم کوچولوها! مثلا میتونستن مدل بشن(مثلا تبلیغات کالاها،که واقعا پول سازه)، اگه تو ایران همچین جایی بود،موفق میشدن ،واقعا حیف که تو ایران،مدلینگ نیست.

4 پسندیده

مرسی نسرین خانوم شما لطف دارید :rose::rose::rose:

مرسی نسیم خانوم ممنونم :rose::rose::rose:

سلام آقا حسین عزیز

مرسی قربان :rose::rose::rose:

والا من رو طراحی آب مشکل دارم. حقیقتش نرفته بودم دنبالش. الان ادیت شما معرکست. واقعاً دست مریزاد.

ممنونم که تجربیاتتون رو با من به اشتراک میزارید

نه در حقیقت مژده خانوم کشیدن من فقط رنگ کردم :grin::grin:

آره انصافا خیلی زیبا هستند

@Farzad_Poodineh جمع کن یه مسافرت در پیش داریم :joy::joy::joy:

اینو من یکمشو کشیدم حقیقتش. ناتوانی من در سایه روشن دختره رو خیلی زشت کرد. گذاشتم کنار بعداً برگردم دوباره روش کار کنم. :grin:

5 پسندیده

بزن بریم داداش :joy:

3 پسندیده

آقا،چقدر پاسکاری میکنین مارو :joy:
دست مژده خانوم و همچین شما و همچین آقا حسین درد نکنه :ok_hand: :tulip:

2 پسندیده

16 پسندیده

چه قشنگه,:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
سبک متفاوتی به نظر میرسه نسبت به قبلیا, کی رنگش میکنید؟

3 پسندیده