🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

ممنونم.چشمتون زیبا می بینه عزیزم:tulip::rose::blush:

3 پسندیده

سلام نسیم خانوم. ممنونم😊امیدوارم شما هم موفق باشید🌹

2 پسندیده

سپاس فراوان🌷 شما هم پیروز باشید

3 پسندیده

دستبند چرم با فیروزه و نقره

10 پسندیده

نیم ست نقره طرح جواهر، روکش طلا سفید

12 پسندیده

نیم ست نقره با سنگ عقیق سبز خزه ای، تراش دامله، مدل اشک
هنرمندان عزیز در صورت تمایل به بازدید کلیه محصولات تولید شده به کانال Honarkimyagar و یا اینستاگرام Honarkimyagar96 مراجعه نمایند😊سپاس

12 پسندیده

سلام شبتون بخیروشادی
کارهاتون هنرمندانه است والحق و الانصاف دستهای هنرمندی داریند.تبریک میگم همیشه درسلامت و اوج بمانید:rose::rose::rose:

موفق باشیدوبه تمام آرزوهاتون برسید:rose::rose:

واقعاتمام دوستان هنرمند هستند وخوشحالم که در جمع دوستان هستم وبادیدن و شنیدن هنرهاشون کمال لذت رو میبرم.واقعانمونه هستید .فتبارک الله احسن الخالقین

2 پسندیده

سلام میترا خانم. ممنونم از لطف تون:blush::tulip: چشمتون زیبا می بینه. منم آرزو میکنم شما هم موفق و سالم باشید:tulip:

1 پسندیده

سلام عزیزم.ممنون خانم اماکارهاتون واقعازیباست همیشه برقرار و پایدار باشید:rose::rose::rose:بابهترین آرزوها

1 پسندیده

:rose::rose::rose::rose::blush:سپاس فراوان. موفق باشید همه جا و همیشه

2 پسندیده

اینم هنر منه اجرای دکوراسیون کناف🤗

20 پسندیده

بسیار زیبا و با سلیقه. خدا قوت.

2 پسندیده

سلام. آفرین بر شما:clap::clap::clap: خیلی کارتون درسته:+1: من از دکوراسیون داخلی، آشپزی، تزئینات غذا، میوه آرایی و پختن کیک و قنادی بسیار لذت میبرم. قابل توجه اینکه علاوه بر مدرک فنی حرفه ای گوهر تراشی، آشپزی ایرانی و بین المللی رو هم مدرک فنی حرفه ای دارم:blush: من عاشق هنر و کارهای هنری هستم. آرزو میکنم شما هم موفق باشید:tulip:

6 پسندیده

خیلی جالبه . احسنت . اجماع این همه هنر های زیبا واقعا تحسین برانگیزه. خدا قوت. موفق باشید.

2 پسندیده

عالی…دست مریزاد…موفق باشید🌹

2 پسندیده

افرین خانم هنرمند…تبریک به این پشتکار…موفق باشی بانو:two_hearts::two_hearts::two_hearts::rose:

1 پسندیده

چقدرزیباوخوش سلیقه:rose::rose::rose::rose::clap::clap:

2 پسندیده

@mansour1978
@majedzohreh
@nazilans
@mitra9
ممنون از همتون

4 پسندیده