من زبان شناس رو دوست دارم

منم خداقوت ودست مریزادمیگم بلکه حیاپیشه کنیدبحث سیاسی نکنید چیکاربه تواناییهای ملتِ قبل ازخودداریدآخه

1 پسندیده

بابا ولکن دارم دوره فشرده علوم سیاسی میبینم

2 پسندیده

نه من حاصل دسترنج باتجربه هام:sweat_smile:
چیزمهمی نبودامانبایدیادآوری کنن

2 پسندیده

اصالتا ترک که نیستین؟
ترک آذربایجان منظورمه
فقط دوسداشتنه؟یاپیگیریادگرفتنش هم بودین؟

2 پسندیده

آخه یهویی بعدحاجی پ شین
عریان حرف زدین
تابلوبودحرفا
ببخشیددیگه فضولی شد

1 پسندیده

ن ترک نیستم … متاسفااانه حتی همسایه ترک هم نداریم … وگرنه اوار میشدم رو سرش که ازش یاد بگیرم حتما
ولی تلاشیم برای یاد گرفتن نکردم … همون دوست داشتن تنها

2 پسندیده

I’m اشتباه کردیم

هشت سالته ؟

1 پسندیده

اول اینکه واقعا باعث افتخاره که مایلین دانشتون درراختیارم بزارین :hibiscus::tulip:خیلی ممنونم ازتون
دوم اینکه من واقعا چیزی خاصی بلد نیستم که بهتون اموزش بدم اصلا در حد خودمم نمیبینم …
سوم اینکه … فک کنم ماها حالا حالا ها اینجا باشیم (زبانشناس)… اگه اجازه بدین … من یکم دیگه وقت بزارم رو زبانم … اقلا به سطح قابل قبولی از نظرم خودم برسم … چشم … اون موقع تایپکی میزنیم و اونجا تمرین میکنم :hibiscus::tulip:

2 پسندیده

شمابزرگواریدخواهری
منظورم ازآموزش ی چیزی فراترازپارتنربودهمین
واینکه بله حالاحالاهاهستیم درزبانشناس جان(بقول خانم برومند).
بازم همه جوره سپاس.

2 پسندیده

اولش که تاپیک زده شد فک نمیکردم دوستان این‌همه توش پست بزارن:hugs:خیلی جالبه برام وقتی اسم دوست داشتن زبانشناس میاد هیشکی سر از پا نمیشناسه:heart_eyes:

ایشالا همیشه زبانشناسمون پابرجا باشه:heart_eyes:

صادقانه و به دور از هر گونه اغراق باید بگم زبانشناس یکی از نعمت های خداست که توسط کارکنان زحمتکشش به دستمون رسیده:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

ما هم خیلی زیاد دوست :grin::heart::heart_eyes:

3 پسندیده

کجا درست کردین اقا یوسف بذارین ما هم ببینیم:heart_eyes:

2 پسندیده

نت ضعیفه آپلود نمیشه
مگر نه میزاشتم

نت درست بشه می‌فرستم

1 پسندیده

نت درست بشه می‌فرستم

الان ضعیفه نمیاد

1 پسندیده

شما خیلی زیاد لطف :hugs:
یه خسته نباشید جانانه برای شما و تیم محترمتون. در همه مراحل زندگیتون پیروز و سر بلند باشید :kissing_heart: نتونستم نماچمتون :grimacing::see_no_evil:

4 پسندیده