درسنامه ی واژگان انگلیسی پایه بدون تلاش

قسمت راهنمایی روش مطالعه راجع ب داستان اصلی و داستان کوتاه مربوط به اون توضیح دادن ولی روش خوندن درسنامه ی واژگان رو نگفتن
این رو فقط باید ی بار گوش کنیم و بخونیم یا روش خاصی داره ؟

این تاپیک مربوط به درس «داستان انگلیسی دخترک زیرک» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش»، فصل «دخترک زیرک»

3 پسندیده

دوست خوبم
داستان اصلی یکبار گوش بدید (اگر نیاز بود یعنی هنوز مطلب براتون جا نیفتاده میتونید چندین بار هم گوش بدید)
واژگان یکبار گوش بدید (اگر نیاز بود و سخت بود تکرار رو بیشتر کنید)
داستان کوتاه دوبار یا بیشتر گوش بدید. (این قسمت اولویت بالاتری داره بیشتر زمانتون روی مینی استوری بذارید)

3 پسندیده

سلام سپیده جون . سوال دوستمون سوال منم بود که خب جواب رو دیدم .
ولی در راهنمای خوندن این درس نوشته ۵ روز براش وقت بزاریم و روزانه ۵ تا ۱۰ بار بخونیم . این شامل هر ۴ قسمت همین درس دختر زیرک میشه دیگه؟ یعنی طی ۵ روز هر قسمت چندین بار خونده بشه؟
بعد برای معنی درس ؛ بعد از اینکه دو سه بار بدون متن فارسی گوش دادم و درک کردم حالا معنیش میکنم که خودمو بسنجم .

سلام عزیزم
بله شامل هر آیتم درس میشه و متد هایی که گفته میشه به شرایط شما هم بستگی داره.
هرروز حداقلش یکبار درس اصلی، یکبار واژگان، دوبار مینی استوری گوش داده بشه اگر وقت اضافه آوردید بیشتر گوش بدید.
برای معنی زیاد روش تمرکز نکنید سعی کنید متن انگلیسی رو بخونید و در قالب انگلیسی یادش بگیرید اگر احیانا جمله ای رو متوجه نشدید معنی رو چک کنید.
چرا میگم معنی رو توجه نکنید چون ساختار فارسی با انگلیسی از زمین تا آسمون فرق داره نمیشه همزمان با هم خوند و یاد گرفت.

1 پسندیده

ممنون . تو عکس زیر منظورتون از مینی استوری کدومه؟

پس یعنی مینی استوری مهمتر از درس اصلیه؟ بیشتر روی اون تمرکز کنم؟

ی سوال دیگه :
اون فرمول ۵ روز خوندن باید رو تک تک اینا پیاده بشه؟

منظور مینی استوری، داستان کوتاه هستش.

بله چون به روان حرف زدن شما کمک می‌کنه و باعث میشه جواب سوالات رو بدید.

بله دقیقا

1 پسندیده

سلام . و احتمالا آخرین سوال اینکه ؛ تکنیک سایه و پنج استراتژی هم باید برای این دروس ای جی انجام بشه؟

سلام بله برای درس اصلی تکنیک ها رو تمرین کنید

1 پسندیده

سلام این دو تکنبک چی هستن میشه بمنم بگین

سلام .

البته در تالار سرچ هم بکنید توضیحات و تجربیات دوستان رو هم پیدا می کنید :hibiscus::leaves:
و البته وقتی که عضو زبانشناس شدین یکسری ویدئوهای اولیه برای شما فرستاده شده که کمکتون میکنه در تعیین نقشه راه :melting_face:

سلام ،،ببخشید این راهنمای دروس کجاست دقیقا من پیدا نمیکنم

1 پسندیده

سلام به محض اینکه روی آیکن برنامه زدید و باز شد روی قسمت گفتگو که بزنید فیلم های ابتدایی که برای آشنایی با کارکرد برنامه هست براتون فرستاده میشه جهت مطالعه .

و در تالار هم مطالب زیادی برای سرچ وجود داره که با مطالعه تدریجی میتونید بهره مند بشید . :hibiscus::four_leaf_clover: