🔴 چالش هشتم «My POV» با عنوان «Fumble Around»

علی آقا ویس شما رو الان شنیدم
کارتون خیلی خوبه
Rightگفتنتون هم جالبه :clap::clap:
آفرین به تلاشتون :clap::clap::clap::clap::clap:

5 پسندیده

به به
چیزی نمیگم به این ویس :grin:
شما که دیگه …‌ :grin::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

سمانه جان آفرین
مرسی که با مشارکتت انگیزه بخش هستی :ok_hand::clap::clap::clap::clap:

5 پسندیده

آقا محمد ( اگه اشتباه نکنم)
ویس شما رو هم برای بار دوم گوش دادم. دیشب خیلی متمرکز نبودم برا همین امروز باز گوشش دادم
ارائه خوبی دادین. سطح خوبی دارین چون روون صحبت میکنید :clap::clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

مرسی از این وقت گران بهاتون رو گذاشتید و به ویس بنده گوش دادید و مرسی از محبت و انرژی مثبتت فاطمه خانوووم.

قطعاً

خیر :grin:

چشم من تمام تلاشم رو میکنم بهترین نسبت به دیروز خودم باشم :muscle:t2:

5 پسندیده

حنانه جان من الان گوش دادم چقدر صدات عوض شده نسبت به اولین ویسی که ازت شنیدم براوووو خیلی بهتر شدی ماشالاه :heart_eyes::clap::clap:

احسنت به شما فقط یکم انرژی صدا پایین بود ولی براووو :clap::clap:

ماشالاه افتان و خیزان صداتون چقدر عالی تر از ای جی شده براووو بهتون :clap::clap::clap::grin::grin:

سلام سمانه جان ماشالاه به این همت و تلاشت خیلی عالی بود و یقینا با حضور در این چالشا هر روز بهتر از دیروز میشی :heart_eyes::clap::clap::clap:

7 پسندیده

آقا من تسلیم

من برا انرژی گرفتن همیشه شگردای خاصی استفاده میکنم چون هیچکی بهتر از خودم من رو نمیشناسه، اما همه آدما مثل هم نیستن ممکنه یکی دلش به پیام انگیزه اور من خوش باشه تا انرژی بگیره. منظورم این نبود که بگم از عمد گوش ندادین :tulip::tulip::tulip:

6 پسندیده

شکست نفسی نفرمایید اقا میلاد،تا جایی که من دیدم رایتینگ تون هم عالیه.
اتفاقا با ویس هاتون انرژی میگیرم (دیشب بعدکلی خستگی که اومدم تالار و ویستون رو گوش دادم،دوباره انرژی گرفتم و رفتم ادامه کارم رو انجام دادم :grin:)
وقتی میبینم میشه به این سطح هم رسید خودم هم برای بهتر شدن تلاش میکنم :blush:

4 پسندیده

من مثال گفتم فاطمه جان
اما من کاملا به خودم ایمان دارم، حرفایی هم که زدم برا این بود که ما هر نوع شخصی رو با میزان های مختلفی از ایمان به خودشون داریم و ممکنه کسی پیدا بشه که با تایید من انگیزه بگیره. همین کل کلام من بود :blush::blush:، دعوام ندارم بخدا :grin::grin::grin: همش یک بحث دوستانه بود، چون تو پی وی بهم گفتن که میگم
:tulip::tulip::tulip:

4 پسندیده

مچکرم از انرژی مثبتت دوست جان :smiling_face_with_three_hearts: با وجود تشویق های شما دوستان و راهنمایی های همیشگیتون مگه میشه آدم پیشرفت نکنه؟ :tulip:

4 پسندیده

همچنین ممنون از شما دوست گرامی که ویس گوش کردید و البته کامنت و ساپورتیو بودن همیشگی (همون مشوق خودمون ):grin::grin::grin:

4 پسندیده

سلام خانم افرا خانی .ویس خیلی خوب بود . از من یکی که خیلی خیلی بهتر بود عجیبه همچین نظری درباره ی خودتون دارید من با شما موافق نیستم به نسبت مدتی که آخرین ویس شما رو در یک چالش دیگه شنیدم پیشرفت خوبی داشتید البته کار یکم اینجا راحت تره چون متن هم وجود داره ولی در کل من فکر میکنم ok و اون لحظه boom گفتن خیلی باحال بود و بامزه موفق باشید

5 پسندیده

5 پسندیده

Well, these are my other voices except retailing story

No 2

No 3

No 4

8 پسندیده

سلام
ممنون

نه مثل گفتم وگرنه امروز من خیلی خیلی بهتر از دیروز و یکماه و یکسال پیشمه :blush::blush::blush:
اما اینکه بگم بهتر از شما بودم، خیر، شما ماشالله مسلط و با اعتماد به نفسید

2 پسندیده

اقااا احسنت به شما براوو و براوو و
واقعا عالیه خیلی خوبه
منتظر شما در چالش رابینز هم هستیم :grin::rose::rose:

2 پسندیده

سلام به شما
ببخشید فرصت نشد ویس ضبط کنم در پاسخ به شما
راستش من حدود ۱ ماهه مکالمه شروع کردم. ۱ سال و ۳ ماهه که زبان شناس نصب کردم و علی رغم اینکه چند ماهی هم از زبان دور بودم از پیشرفتم راضی ام. نمیگم خیلی زیاد چون هنوز راه دارم برای چیزی که در ذهنم هست
من مکالمه آقا بهنام رو کامل گوش دادم. تقریبا همه نکاتی که ایشون استفاده کردن رو ذکر کرده بودن ولی اگر شما سوال جزئی تری دارین بفرمائید. من در مصاحبه حتما پاسخگو خواهم بود :blush:
ممنون از لطفی که دارین :tulip::tulip::tulip:

4 پسندیده

سلام
ویس روز اول :

4 پسندیده

سلام
خوش اومدی زهرا بانو
آفرین :clap::clap::clap::clap::clap:

این چالشم شرکت کن

2 پسندیده

سلام مجدد، ویس شمارو درباره ی کتاب سلامتی در 100 سالگی جانی رابینز شنیدم ،فکر کنم خیلی قدیمی بود با این حال تو اون زمان تسلط خوبی داشتید الان که دیگه باید خیلی بهتر شده باشه،اما درباره ی ویس میخواستم بگم صحبتای انجام شده کلی بودن مثلا فرض کنید سوال این باشه که چه مدت از اپ زبانشناس استفاده می کنید و فرد مصاحبه شونده بگوید سه ماه یا هرچی و بعد عبور می کنند می روند سوال بعد ،اینجا اگر مشخصا نوع دوره ای که انتخاب کرده بودند و نحوه خواندن دوره را بگویند مثلا بگویند کورس قدرت درس اصلی 10 بار می خواندم بخش لغات 3بار و بخش گرامری … فردی که تازه وارد اپ شده کاملا متوجه مطلب میشه ،خیلی چیز پیچیده ای نیست و طولانی هم نمیشه فقط سوالات با تمرکز بیشتری پرسیده شده ،یا مثلا مورد شما 1ماهه مکالمه رو شروع کردید یعنی چی دقیقا چیکار میکنید که به مکالمه شما کمک میکنه طبیعتا باید از روش خاصی استفاده کنید دیگه،اون چیه ،اون روشه تا بنده و سایر دوستان بتونیم از شما عزیزان الگو برداری کنیم .و اینکه اینا رو گفتم تا ارزش محتوای تولید شده در مصاحبه بالاتر بره ،موفق باشید

3 پسندیده