اپلیکیشن‌های تقویت writing

سلام دوستان عزیز زبانشناسی ام.

چندروزپیش به سوال یه کاربر در باره ی معرفی بهترین اپلیکیشن‌های تقویت رایتینگ تو lingbe جواب دادم ،گفتم شایدبدنباشه اینجاهم اونهارومعرفیشون کنم.

همانطور که همه بخوبی واقفیم درپروسه ی یادگیری یه زبان جدید،اهمیت خوب نوشتن ومخصوصامتناسب باقواعدگرامری اون زبان مربوطه ،نقش بسیارپررنگی داره.
خب مسلمایکی ازبهترین کارهادرین زمینه کتاب خوندن هرچه بیشتروفعالانه ترهست.بقول معروف افزودن inputها،ولی این به تنهایی نمیتونه ماروتونوشتن متن یامتنهای خوب کمک کنه ومثل هرمهارت دیگه ای حتماباید بصورت عملی وتجربی اون input ها واردمرحله output شده وبه نمایش دربیان.
ازراههای بهترشدن رایتینگ، نوشتن خاطرات وکارهای معمول روزمره هست وخوشبختانه اپلیکیشن هایی هم هست که میتونه تواین زمینه بهمون کمک کنه،حالانه بصورت کامل وصددرصدی ولی استفاده ازاونهامتناسب باسلیقه امون میتونه توبهترنوشتنمون موثرباشه.
تواین دوتالینک شمامیتونین بااونهابیشترآشنابشید.

امیدوارم که برای دوستانی که دغدغه‌ اشون تقویت مهارت نوشتاری هست،این اپهاکمک کننده باشند.

خوشحال میشم دوستان خوبم اگه غیرازینهامواردی رومیدونن معرفی کنند.
آرزوی موفقیت برای همه ی شما:blush::smiling_face_with_three_hearts:

9 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes:ممنون گرنی جان … بسیار عالی . حتما استفاده میکنم :kissing_heart:

4 پسندیده

سلام
صبا جون خیلی ممنون از معرفی این اپ های خوب و کار بردی… حتما استفاده میکنم :ok_hand::blush:
پیروز و سر بلند باشید خانم :gift_heart:

2 پسندیده

سلام
خواهش میکنم گلی جان :blush::blush:

خواهش میکنم زینت جان :blush::blush:
امیدوارم توپیشرفت writing براتون قابل استفاده باشن ،هر کدوم ازین اپهاروکه انتخاب کردین.
موفق باشین دوستان خوبم:kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده