کتاب های مشهور و خواندنی در مورد موفقیت و زندگی بهتر 📚

ممنون آقا دانیال :relaxed:
خیلی خیلی به جمعمون خوش اومدی

بله حق با شماست؛ زبانشناس امروزه دیگه یک منبع علمی نه تنها برای زبان آموزان بلکه منبعی برای دریافت انرژی برای بهبود زندگی روزمره و رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای شده.

ما هم از حضور شما خوشحالیم و امیدوارم دوستیمون پایدار باشه :blush:

چه روز رویایی ای بشه اون روز :heart_eyes:

1 پسندیده

فهرست کتابها

1- وقتی اضطراب حمله می کند
2 - هیچ‌کس کامل نیست
3 - مردان مریخی, زنان ونوسی
4 - روش مدیریت ویل دان
5 - از حال بد به حال خوب
6 - پدر پولدار، پدر بی‌پول
7 - بينديشيد و ثروتمند شويد
8 - شفای زندگی
9 - وقتی نیچه گریست
10 - قدرت فکر (قدرت ذهن ناخودآگاه) (جدید)
11 - معجزه قدرت فكر (جدید)
12 - ارتباط بدون خشونت, زبان زندگی (جدید)

8 پسندیده

سلام آقا فرزاد
چه تاپیک خوبی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
من کتابای 5 و 6و 7و 8 رو خوندم واقعا قشنگن، من عاشق شفای زندگی و بیندیشید و ثروتمند شوید ام :heart_eyes::heart_eyes:حالا میرم به زبان اصلی میخونمشون

4 پسندیده

سلام
مرسی حنانه خانوم :blush: :blush:

احتمالا بزودی به زیبوک اضافه شن
میتونید اونجا بخونیدشون

2 پسندیده

عه جدی؟ پس صبر پیشه میکنیم :grin::grin::grin:

2 پسندیده

البته بیکار ننشستم متوجه شدم عامل کشش هم تو اپ هست اونو میخونم

3 پسندیده

سلام و خسته نباشید… ممنون از این کار ارزشمندتون… متاسفانه من هرکدوم از کدها رو که میزنم خطا میده که دسترسی ممکن نیست😟 در حالیکه نت دارم. خیلی دوست دارم این کتاب هارو داشته باشم … ممکنه راهنمایی کنید؟ممنونم

2 پسندیده

سلام من کتاب جادوی فکر بزرگ رو معرفی میکنم

1 پسندیده

سلام. وقت تون به خیر

ممنون میشم اگه براتون ممکنه بفرمایید این کتاب چقدر می تونه کمک کنه برا بهبود عملکرد مغز و رفتار

متشکرم

2 پسندیده

سلام عزیزم
چشم حتما، یکم این روزا سرم شلوغه، تو تایم آزادم میام پی وی برات توصیح میدم

3 پسندیده

واقعا خدا قوت خیلی کار ارزشمندی انجام دادین قطعا خوندن این کتاب ها تاثیرات خیلی عمیقی توی زندگی میزاره به “قول استاد عباسمنش عزیز نیازی نیست آدم کتاب های خیلی زیادی رو بخونه و فقط اطلاعات جمع کنه بلکه کتاب های خوب رو باید زیاد بخونه” و واقعا هم بعضی از کتابها ارزش چندین بار خوندن رو دارن تا اینجوری توی ذهن حک بشن و منجر به عمل کردن به یه سری تمرینات بشن و در نهایت نتیجه های مثبت رو بوجود بیارن…
یه سری کتابها با وجود اینکه شاید خیلی جذاب و خوندی باشن ولی ادم رو از مسیر درست زندگی و احساس خوب دور می‌کنند مثل کتابهای صادق هدایت، که من توی یه دوره ای میخوندم و حال خوشی نداشتم و به تبع اون عملکرد خوبی هم نداشتم ولی خدا رو شکر از طریق یه دوست خوب کلا مسیر زندگیم عوض شد و تمام کتابهای این مدلیم رو بخشیدم…
بازم سپاس بخاطر این تاپیک عالیتون :rose:

5 پسندیده