پیشروی با دوره A J

سلام به مربی ها و زبان اموزا
سوالی که داشتم این اسکرین از روند مطالعه منبع اصلی من هست و خب نمی‌دونم پیشروی به همین روال خوبه و درستش همینه یااینکه باید روی درسا بیشتر وقت بزارم و لایتنرم به درصد بالاتری تو هر درس برسه؟
ممنون میشم از مربی هااگه پاسخ بدن:seedling::heart:
@sepide-str

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
بنظرم بستگی به سطح خودتون داره. من اگه بخوام از تجربه خودم بگم، من درس‌های اول این دوره رو فقط یبار گوش میکردم و کلمات رو هایلایت میکردم و بعد کلمات رو با لایتنر مرور میکردم. نمیگم نتیجه بخش نبود، بود اما کاری که جدیدا پیش گرفتم تاثیر بیشتری داره. من یکبار به هر درس گوش میدم، دفعه بعد نصفشو بعدش تکرار میکنم و نصف دیگشو همراهش از متن میخونم و دفعه بعد خودم از رو میخونم و صدام رو ضبط میکنم و بعد در حد ۵ دقیقه مثل کنفرانس چکیده‌شو به انگلیسی میگم. اگه وقت داشته باشم که هر مرحله رو کامل با هر جلسه انجام میدم که متاسفانه خیلی برام مقدور نیست. اما به این روش درسته خیلی کند پیش میرم اما عالیه، دیگه جوری کلمات ناآشنا رو توی جمله یاد میگیرم که توی لایتنر وقتی میبینمش جمله میاد توی ذهنم و کامل و عمیق یاد میگیرم
متاسفانه نمیتونم لینکشو پیدا کنم و براتون بفرستم اما با توجه به دوره‌تون احتمالا جلسه الگوهای AJ رو شما هم گذروندید و اونجاهم روی گوش دادن زیاد و تکرار تاکید میکنه
لینک زیر هم میتونه کمک کننده باشه

4 پسندیده

متشکرم از اشتراک تجربتون:heart:

2 پسندیده

خواهش میکنم:raised_hands:t2::orange_heart:

1 پسندیده

سلام دوست خوبم
برای دوره های ای ای هوگ هر درس رو حداقل تا ۷ روز گوش میدید و میخونید
به ترتیب درس اصلی روز یکبار
درس واژگان روزی یکبار
درس مینی استوری روزی دو بار: این قسمت مینی استوری خیلی مهمه که بتونید بهش تسلط داشته باشید و بدون دیدن متن سریع به سوالات پاسخ بدید

در لینک زیر کامل در این مورد گفته شده

شیوه مطالعه و توضیحات کامل در رابطه با این دوره رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

2 پسندیده

ببخشید یه سوال…

من تو همون بار اول که گوش میدم، بدون دیدن متن به همه سوالا جواب درس میدم و واقعاً این کلافم می‌کنه که سوالایی که از آب خوردن برام راحت تره رو ۷ روز بهشون جواب بدم
آیا راه دیگه‌ای نیس؟؟

درسی که براتون راحته می‌تونید بدون دیدن متن و صوت برای خودتون بازگویی کنید؟ اونم بدون فکر کردن و در لحظه برای خودتون تعریف کنید؟

اگر آره پس کامل مسلطید نیازی نیست که تا ۷ روز ادامه بدید سراغ درس بعدی برید

2 پسندیده

خیلی ممنونم، خیلی کارمو راحت کردین:pray:t2::rose:

1 پسندیده