بهترین کتاب هایی که توی زیبوک یا زبانشناس مطالعه کردید

سلام دوستان، وقتتون بخیر
من مدتیه شروع کردم کتاب انگلیسی بخونم و واقعا خیلی بهش علاقه مند شدم، خیلی لذت بخشه، دوست دارم کتابایی که واقعا دوستشون داشتم‌ معرفی کنم تا بقیه م بخونن و از تجارب بقیه دوستان هم استفاده کنم برای انتخاب کتاب های بعدی…
لطفا هر کتابی که توی این برنامه خوندید و پیشنهاد میکنید بقیه م بخونن ، اسمشو اینجا بگید…

4 پسندیده

۱)کتاب ملت عشق
خیلی خیلی قشنگه، طولانیه یکم و سطحش بنظرم بالاست ولی فوق العاده زیباست ، از اون کتاباییه که وقتی تموم میشه تا چند روز احساس خلا میکنید‌.
۲)کتاب چهار میثاق
یک کتاب فوق العاده ست که خیلی آموزنده س و میتونه به ارتقای زندگیمون کمک کنه، حقایقی از زندگی رو بیان میکنه که میتونه دید ما رو تغییر بده.

3 پسندیده

۳) کتاب ماتیلدا
یکی از بهترین و جذاب ترین کتاب هایی که خوندم، کتابی از نویسنده معروف رولد دال، حتما بخونید فوق العاده ست.

۴)کتاب دو زندگی( داخل سری" کتاب های ساده")
خیلی داستان جذاب و جالبی داره، پیشنهاد میکنم بخونید

2 پسندیده

۵) کتاب پدر پولدار پدر فقیر
خیلی آموزنده و جالبه، نویسنده راه های ثرونمند شدن رو به صورت داستانی از زندگی خودش بیان میکنه که جذابه.

۶) چارلی و کارخانه شکلات سازی
داستان زیبایی داره، از نویسنده معروف رولد دال هستش، چاشنی تخیل در بطن داستان آمیخته ست .

3 پسندیده

۷) کتاب ۵ قدم فاصله
کتاب فوق العاده ایه، بسیار جذاب، شخصیت پردازی عالی داره، توصیه میکنم بعد خوندن کتابش فیلمشم ببینید .

۸)جیمز و هلوی غول پیکر
کتاب زیبای دیگری از رولد دال، بسیار جذاب و پر تخیل

2 پسندیده

سلام دوست عزیز. ممنون از شما. همه کتابهایی که گفتید رو گذاشتم توو لیست مطالعه م. ملت عشق رو دارم میرم جلو خیلی عالیه مثل سریال ادم نمیخواد قطع کنه و میخواد همه رو گوش بده. بازم مرسی

1 پسندیده

سلام من داوسون کریک، کارگاه لنی ساموئل، تریس راکون، وکیل خیابان، نیکولاس نیکولبای رو پیشنهاد میکنم
که همگی مناسب سطح A2، B1 هستن و بنظرم داستان های باحالی داشتن

چه خوب ، ممنون از پیشنهادتون، اینا رو من هنوز نخوندم، دنبال کتاب خوب میگشتم پس شروع کنم.

سلام و خداقوت به شما، خوشحالم که این تاپیک براتون مفید بود.