هدف امسالتو بنویس📑✏️

عامممم اما من نظرم متفاوت تره
از نظر من در هر شرایطی اون اتفاق احتمالش نسبیه
ینی من اگ خودمو بخام مثال بزنم میگم مثلن 50 درصد احتمالش هس من تیزهوشان قبول شم 50 درصدم احتمالش هس قبول نشم
و اگ قبول نشدمم هیچ اتفاق خاصی توی زندگیم نمیوفته!
ک اگ هم این اتفاق نیوفته مهم تلاش خودم بودع حداقل ب این امید داشتم ک تلاش خودمو کرده بودم ن اینک حسرتشو بخورم… مث سال شیشمم ک من کلی خونده بودم اما بخاطر اینک تاریخ ثبت نام ازمون سمپاد رو نمیدونسم نتونسم برم و ازمون بدم!
مدارس سمپاد فقط شانس مارو برای قبولی توی رشته ها بیشتر میکنه ک اگ کسی هم واقعااااااااا بخاد بخونه توی مدارس عادی هم میتونه همون عملکردو داشته باشه!کلا نظرا متفاوته و من ب شخصه خودم اگ این ازمون رو قبول نشم بازم مطمئنم چیزی از استعداد ها و ارزشام کم نشده هنوزم!
و این منفی بافی نیس بنظرم فقط ی جورایی میتونه انگیزتو واس قبول شدن بهتر کنه…!!!

3 پسندیده

و اینم بدون هیچ وقتتتتتت برنامه ها و استعداداتو ب کسی نگو…
و از خدت انقد مطمئن حرف نزن
این انرژی خوبع هاااا…نمیگم بدع اما بقیع برنامه هاتو خراب میکنن…
برای خدم بارهاااااا اتفاق افتاده ک از چیزی انقد مطمئن بودم و ازش حرف میزدم و ب دوستام میگفتم اماااا بعدش ب طرز باور نکردنی ای نمیتونسم اون کارو ب اتمام برسونم … و این نشون از کم ارزشی من نبوده استعدادشو داشتم اما چون ب بقیع برناممو گفتم این اتفاق افتاده…بعضیاهم دیگ خودت میدونی واقعاااااااااااااااااا چشمشون نمیتونه موفقیت های بزرگو ببینه…!

2 پسندیده

توی کنکورم همینه…!
و از کسایی ک اینجاعن و سال دیگ.امسال یا سال های اینده میخان کنکور بدن…!
ازتون خاهش دارم ک اگ حتا کم ارزش ترین رشترو بیارین بازم راهتونو ادامه بدید
خواهر من توی رشته ی تجربی پارسال قبول شد و امسال هم دارع میرع دانشگاه رشته ی پرستاری باورتون میشع قبلا میگف اه اه پرستاری چندشه!اما الان فوق العاده عاشق رشتشه!؟
و خودش دارع ب من میگ تا چن سال دیگ میره خارج و اونجا رشته ی پرستاری جز تخصصی ترین رشته هاس و کشور های خارجی پرستارهای ایران رو روی هوا قبول میکنن…!!!
ک من الان میگم واقعااااااااااا موفقیت رو خود خدا برای کسایی ک سختی کشیدن واقعا مینویسه!
حتا اگ منم برم تجربی دوص دارم پرستاری قبول شم…حتا اگ رتبم ب پزشکی بخورع!چون میدونم ایندش تضمینیه!
حالا میخام چی بگم؟میخام بگم حتا اگ کم ارزش ترین حرفرو اوردید بازم ناامید نباشین!
چون دیگ توی این دوران زندگی واقعا درامد خیلی مهمه اما دراوردنش اسون تر شدع!

2 پسندیده

هدف من اینه تا آخر امسال پراید مدل نود بگیرم

5 پسندیده

و هدف زبان خوندنتون چیه ؟ چه سورسی ؟ چه سطحی؟

1 پسندیده

سلام سمیرا جان، مبارک نو سال
من چن بار اومدم ابنجا هدفمو بنویسم ولی منصرف شدم، زیرا هر بار اهدافمو به کسی میگم حس انجام دادنشو از دس میدم

5 پسندیده

منم تازه شروع کردم. یکماه میشه استارت زدم. روزی نیم ساعت . :v:

3 پسندیده

سلام عرفانه جان عزیز:smiling_face_with_three_hearts:
بنویس اینجا حتی اگه خواستی رمزی . حتی نخواستی تو دفتر خودت و بهمون انجام دادن یا ندادنش رو اعلام کن. اخر هر ماه .
حس این که تنها نیستی خودش کمک کننده اس .
برای من گزارش دادن انگیزه اس .
حالا شما رو نمی دونم .

3 پسندیده

اگه دوست داشتین بگین بهمون بگین تا اخر ماه یا سه ماه دیگه قراره چه سورسی رو تموم کنین؟ برین کدوم لول ؟ چقدر کلمه باید یاد بگیرین؟

1 پسندیده

فقط کتابهای اقتصادی و انگیزشی برای رسیدن به هدفم
به طور کلی زبان آموزی وسیله ای است برای رسیدن به اون هدفم

3 پسندیده

عالیه.
موفق باشین

2 پسندیده

میدونی وقتی پراید مدل نود گرفتم دیگه آرزویی نخواهم داشت

4 پسندیده

چرا مدل 90 حالا؟اصن چرا پراید؟ارزوهاتو بالاتر بگیر تا ب اون بالاهاشم برسی…!مطمئنن لیاقتشو داری…!

2 پسندیده

اگ روزی ی میلیون بزاری کنار میتونی تا سال اینده ب ارزوت برسی…و فک نکنم ت دنیای امروزی ی میلیون درروز چیز خیلی زیادی باشع…!

3 پسندیده

بهش می رسین . من دقت کردم تمرکز روی هر چیزی بزارین ،با مدیریت به دستش میارین.
بعد از اونم آدم قانع نمیشه بازم ارزو دارین ولی امیدوارم به تک تکش برسین.

2 پسندیده

خدایی دریا جون، یا تو خیلی پولداری یا ما خیلی عقبیم.
خدایی چیزی که گفتی تو استطاعت خودت هست؟ روزی یه میلیون ؟ مگه چاپ‌کننده پوله؟ ایران زندگی می کنیما:grin:

4 پسندیده

ن سمیرا جون:joy: اگ واقعا خیلی دوص داشته باشیم ب ارزوهامون برسیم نهایت تلاشمون رو بااااایدددد بکنیم…حتا ی راننده ی تاکسی هم روزی یک و نیم درآمدش هستند حداقلش دیگ…!
حالا مثلن اگر کارمند باشن اون قضیش جداس …ولی خب باهمونم میشه ی جوری زندگی کرد ک روزی ی میلیون گذاش کنار با کار کردن ی شغل دیگ در کنارش…
البته تا سال دیگ فک کنم پراید ۴۰۰ تومن اینا شع:neutral_face::joy:با این وضعی ک داره پیش میرع…!

2 پسندیده

قیافه ی من وقتی فهمیدم خارج بستنی ی دلارع:neutral_face::neutral_face::neutral_face:
و ی دلارم پنجاه هزار تومن ایرانه…!!!:expressionless::walking_man:
خدایی یا ما بی ارزش شدیم یا پولمون بی ارزشی رو داره داد میزنه…!!!
چی بگیم والا…فقط باید ی وضعیتی پیش بیاد ک کلا ایرانو ول کنیم…!

2 پسندیده

نمیخام بحث سیاسی ایجاد کنماااا:joy::joy:
ولی خدایی ت ایران اصن آدم نمیتونه پیشرفت کنه…!من داییم مکانیک بود اصن اینجا درآمدش خوب نبود رف ترکیع الان املاکی دارع ب قدری پولدار شدع ک اصن الان ۱۰ ساله نیومده ایراااننن…!!
حالا املاکی ایرانننن…:expressionless::broken_heart:باید اقد سگ دو بزنی تا ی مشتری فقط بیاااادددد…:neutral_face:
هعییییی…!

3 پسندیده

آره، کاملاً دارین درست میگین، ولی خب غیر مدارس تیزهوشان، بقیه مدرسه‌ها دارن از کنکور دور میشن و اصن بعضیاشون اطلاعاتشون درباره کنکور صفره:neutral_face:
ولی اگه آدم تیزهوشان قبول شه، از همون سال اول مسیر کنکورو و خیلیییییی چیزای دیگرو یاد میگیره و کلا اگه فقطم با مدرسه پیش بره و یکم خودش تلاش کنه، رتبه دلخواهشو میاره
اما اگه خودمون بخوایم بخونیم، خب مسلما باید تلاشمون رو چندین برابر کنیم

آفریییین به شما:clap:t2::clap:t2:

خدا نصیب شتر بیابون هم نکنه:joy::joy:
لامصب خیلی بده:expressionless:

1 پسندیده