چالش وبلاگ 《mohadeseh》

حتما این چند وقت ک سرم خیلی شلوغه ولی در اسرع وقت میزارمش

6 پسندیده

عزیزم، الهی، الهی چه آرزویی :hearts:
امیدوارم همه کسانی که آرزوی مادر بودن را دارند براشون محقق بشه واقعا بچه نعمت، هدف و آینده زندگی هست و به شدت با کسانی که بچه را مانع رشد خودشون میدونند مخالفت دارم.

7 پسندیده

ممنون از دعای خیلی قشنگتون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

من هم به شدت مخالفم دیدم اطرافیانم رو که بچه دارن اما متاسفانه قدرش رو نمیدونن

7 پسندیده

کاش بسه این چالش راه بیفته من از شنیدن وویسهای بچه ها لدت میبردم.واقعا عالی بود:rose::rose:

4 پسندیده

بارون تنها چیزی که تو این روزا مرهم درده و ارامش بخش :heart::heart::cloud_with_rain::cloud_with_rain::wind_face::fog:

8 پسندیده

سلام محدثه جون
کاملا موافقم
من بارون اومده بود یک آهنگ غمگین رو پلی کردم رفتم زیره بارون :confused:
واقعا مرهم درده مرسی عالی بود صداش :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

اره واقعا میچسبه اما خب من شرایط بیرون رفتن نداشتم وگرنه حتما میرفتم یه حال و هوایی عوض میکردم :blush:

فدات عزیزم :heart::tulip:

6 پسندیده

چقدر باحاله گاهی این کامنت قدیمی هامون لایک میخوره یهو خاطرات زنده میشه :grin:
خودم مجدد گوش دادم جالب بود.
مرسی :tulip:

9 پسندیده

Another day, and another rain :heart_eyes::star_struck::rose:

5 پسندیده

Hi :wave:
My younger sister retell the ugly duckling story :smiling_face_with_three_hearts::star_struck: I’m proud of her :heart:

7 پسندیده

اقا کامبیز شرمنده منشنتون میکنم میخواستم ازتون بپرسم به نظرتون اشتباهاتش رو به خواهرم بگم یا نه؟
@YoKambiz

فقط نمیدونم چرا سعی داره انقد سریع بگه :woman_facepalming::woman_facepalming:

3 پسندیده

وای صداش خیلی خوبه :star_struck:

واسه شروع خیلی خوبه خدایی.

به تذکر لغات نیازی نیست چون اول راهشه. فقط بهش بگو اون لغاتی رو که غلط تلفظ میکنه چند بار با دیکشنری پخش کنه. مثلا از رو little همینجوری با تلفظ غلط رد شد :face_with_hand_over_mouth:

البته زیادم مشکل‌ساز نیست این غلط‌ها. چون تو درسای دیگه باز تکرار میشن اما همون اول تلفظ درست رو یاد بگیره بهتره.

5 پسندیده

مرسی از فیدبکت عزیزم خیلی نیاز داشتم به اینکه بفهمم تو مسیر درستیه یا نه حتما بهش میگم اما میدونی یه چیزی هست از ضبط صدا یکم حراس داره مثلا همین داستان و کامل بدون مکث برای من گفت ولی دقتی بهش گفتم ضبط کن دیدم وسطاش هنگ میکنه :joy::joy:

5 پسندیده

:clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2: افرین
خواهرت چند سالشه محدثه جان؟

2 پسندیده

Hi guys🌹
I like to send my voice :smiling_face_with_three_hearts:

So Z​:point_right: zabanshenas :heart:
Please write your comments about my pronunciation and voice :notes: :loud_sound: :closed_book:

2 پسندیده

سلام سمانه جان ۱۲ سالشه

البته تو چالش نیمچه داستان ها ویس های جدیدشو خودش گذاشته :sweat_smile::sweat_smile:

2 پسندیده

ایجانم افرین اقا من حس کردم خیلی کوچیکتره. افرین که از الان داره تلاش میکنه ندیدم پستشو فکر کنم یکسالی میشه تالار نبودم امروز اومد کلی گشتم خاطراتم زنده شد :grin:
راستی یادته یه مقاله میخواستی ترجمه کنی واسه اموزش کودکان؟ چی شد ترجمه کردی؟
من یه اقایی رو پارسال تو اینستا پیدا کردم بصورت غیر مستقیم زبان رو یاد بچه ها میدن و فوق العاده جواب میده البته محدوده سنی داره از دوران بارداری تا ۱۰ سالگی خودم شروع کردم یکسالی برای بچه خواهرم اجراش میکنم :heart_eyes:

3 پسندیده

صداش به سنش نمیاد :joy::joy:

نبودی جات خالی بود عزیزم

اخ اخ اره یادمه منم یه زمانی بود نیومده بودم تالار الان گفتی یادم اومد حتما ترجمه میکنم میزارم :woman_facepalming::woman_facepalming:

اره منم دیدم برای بچه های کوچیک خیلی خوب جواب میده من برای پسر خاله شوهرم گرفتم ۳ ماهشه انشاءالله که این کوچولو ها هم مثل خودمون که با زبانشناس انقد پیشرفت کردیم به بهترین نحو یاد بگیرن

2 پسندیده

سلام فاطمه جان ممنون از مشارکتت عالی بود :rose:

1 پسندیده

مرسی مهربون :blush: من باز بیکار شدم هستم در خدمتتون:grin:

مرسی :heart_eyes: حتما بهم خبر بده اگه روزی فرصت کردی ترجمه کنی:rose:

من نتیجشو دیدم بهتر از ما یاد میگیرن بشرطی که طبق روش دکتر غیر مستقیم اموزش ببینند.

2 پسندیده