تنظیمات محدود کردن لغات برای لایتنر

چطوری میشه لغات لایتنر رو برا هر روز محدود کرد؟

1 پسندیده

به صورت دستی امکانش نیست که مرور لغات رو محدود کنید.
میتونید بجای اینکه در صفحه اصلی برنامه از آیکن لایتنر استفاده میکنید از لایتنر دوره موردنظر یا درس استفاده کنید‌.
مثلا برای دوره انگلیسی قدرت لغات وارد لایتنر کردید… کنار انگلیسی قدرت سه نقطه رو بزنید و گزینه لایتنر رو بزنید

3 پسندیده

ممنونم

2 پسندیده

راستش من لایتنر انگلیسی قدرت رو تازه شروع کردم و الان ۳۱۵ لغت داره
بعد هر روز هم که بهش سر میزنم، اون چیزایی رو که مرور هم کردم، دوباره میاره و به اون کلمات حدیدی که اضافه کردن، با این وقتی که میذارم، نمیرسم

1 پسندیده

مطابق آنچه که من‌در توضیحات لایتنر اپلیکیشن دیدم که آقای کامبیز توضیح میدادن ، وقتی کلمه ای را از مرحله نیازمند یادآوری وارد حافظه کوتاه مدت میکنید به مدت ۲۵ روز مرتبا از شما می پرسد تا آن کلمه بتواند وارد حافظه بلند مدت شما بشود.
در غیر این صورت جعبه لایتنر در وارد کردن کلمه به حافظه بلند مدت شما کارایی نخواهد داشت.

2 پسندیده

درست میگین
ولی تنبلی منو هم باید این وسط در نظر گرفت:pensive:

1 پسندیده

نه دوست خوبم تنبلی چرا .‌شرایط شما متفاوته. همه سیستم ها که پویا نیستند که بتوانند با تمام شرایط ها جور در بیان:blush::rose:
متاسفانه در این سیستم ها ما هستیم که مجبوریم خودمون رو باهاش سازگار کنیم و البته من‌در کامنت ها دیده بودم که در اپدیت های جدید قراره امکانات بیشتری به لایتنر اضافه بشه و تا حدی خودتون بتوانید این زمان‌رو تنظیم کنیم و یا موارد دیگه .
نمیدونم چقدر درست منتقل کردم بهتون ولی امیدوارم چنین اتفاقی بیفته تا به خاطر بالارفتن لغات خیلی ها دست از لایتنر نکشن:blush:

1 پسندیده

ممنونم ازتون :green_heart::hibiscus:

من هم تا اون موقع باید یک زمانی رو بذارم تا تراکتوری این چیزایی که فعلا وارد کردم، بگذرونم

1 پسندیده