تفاوت Extraordinary و wonderful چیست؟

Extraordinary things are amazing.

چیزهای فوق‌العاده شگفت‌آورند.

منبع : 4000 واژه ضروری

تفاوت Extraordinary و wonderful چیست؟

1 پسندیده

درودبرشماالینازجان
گاهی که میخوام درباره یه چیزی که حس تحسین وشگفتی ام رابرانگیخته ،ابرازعلاقه کنم و احساساتموبیان کنم، می مونم کدومیک ازین کلمات را بکارببرم.
تنهاتفاوتی که درنظرمیگیرم،فکرمیکنم extraordinary بیشتر به اتفاقات وچیزهای کاملا منحصر بفرد اطلاق میشه،چیزایی که خیلی کم میتونیم مثلشونوپیداکنیم یاببینیم.بسختی باورشون میکنیم. غیرمعمولن وعادی نیستند.

ولی wonderful میتونه منحصر بفرد نباشه،اما خیلی جالب وشگفت انگیزباشه.وباعث شگفتیمون بشه وقابل تحسین باشه.
نمیدونم این توضيح میتونه کمکتون کنه یه تفاوت ریزی بینشون قائل بشین یانه.

Taken by me.
Najwan Park. Esfahan.
جای شماخالی دوروزپیش بادوستم اینجاکه عکسشوبراتون فرستادم ،بودیم.
It was an extraordinary sunset that I have ever seen,we walked across the Zayandehrood River and we had a wonderful time together.
امیدوارم این مثال بیشتر کمک کننده باشه.:heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

مثل همیشه عالی دوست خوبم:rose::heart_eyes:

1 پسندیده

واقعا extraordinary :heart_eyes: دیگه یادم‌نمیره.
امیدوارم چشمتون همیشه به زیبایی ها باشه عزیزم چون لایقشی و بلدی چجوری دیده هاتو سهیم و شریک کنی با دیگران:heart_eyes:

2 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم. :heart_eyes::heart_eyes:

خوشحالم اینوگفتید،امیدوارم همیشه موفق وپایدارباشید.
خیلی ممنونم ازلطف وارزوی قشنگتون. :heart_eyes:
قبلاهم گفتم سؤالات شماهمیشه بهم یه مطلب تازه وجدیدی روبیشترازقبل یادآوری کرده،درواقع من ازشمامتشکرم الینازجان:pray::pray:
کم دیدم یادگیرنده ای باپشتکارمثل شما:rose::rose:.
اونموقعاکه نمی اومدم تالار،وقتی میخواستم فارسی تایپ کنم،تامینوشتم سلام بلاافاصله الیناجان میاومدروصفحه،وباخودم میگفتم ،تاحالاچه سوالات خوبی پرسیدین :heart_eyes:
بعدکه برگشتم تالار،تازه فهمیدم اسمتونوکامل نمی نوشتم وشماهرگزبهم گوشزد نکردید،که من الینازم،صبا،نه االینا:heart_eyes::heart_eyes:

جمله زیر رو در یک تاپیک از دوست دیگری @1359jahrom دریافت کردم. که الان بهترین فرصت بود که تقدیمش کنم‌به شما که همیشه یادم بمونه محبتتون و زنجیره تکرار این جملات قشنگ ادامه پیدا کنه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

your word is really heartwarming:rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

Dear Elina.In my opinion,you deserve to be encouraged because of your hard work,and being a serious learner,a persistent one.
Not everyone is blessed to be successful to put enough effort into their valuable goals.
Perseverance is an important key to success.
Wish you the best my friend :tulip::tulip:

1 پسندیده

You’re so kind! Thank you!:rose::heart_eyes:

پیامتونو به عنوان اولین پیام تشویق کننده به زبان انگلیسی اسکرین میگیرم و نگه میدارم:heart_eyes:

2 پسندیده