ارزیابی شما از دوره «_easy-english»

ارزیابی شما از دوره «_easy-english»
none 4.833333333333333 12

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «_easy-english» در اپلیکیشن زبانشناس است.

توضیح مختصری از این دوره: لهجه: امریکن/بریتیش ویدیوهای این بخش حاوی مکالمات زیادی در مورد موضوعات مختلف است که به شما در بهبود واژگان انگلیسی و گفتگو محاوره ای خود کمک می کند. شما همچنین می توانید گرامر را به روشی سرگرم کننده یاد بگیرید که تقریباً برای همه قابل درک است! سطح انگلیسی مورد استفاده در این ویدیوها از مبتدی تا متوسط به بالا متغیر است. پیشنهاد میکنم انگلیسی را به روشی سرگرم کننده یاد بگیرید

سطح: متوسط

1 پسندیده

ویدئوهای Easy English رو از یوتیوب دنبال می‌کردم، خیلی مفید و ساده است. سپاس بخاطر قرار دادنش در زبانشناس. :pray:t2::tulip:

1 پسندیده

این دوره واقعأ خیلی مفید بود ممنون کی این دوره را اضافه کردید خیلی کابردی است برایی هر سطح مناسب است یک دوره مکمل

1 پسندیده

مرسی که این دوره رو اینجا گذاشتین

1 پسندیده

خیلی دوره فوق العاده ای هستش
مثل همیشه عالی:heart:🫶🏻

1 پسندیده

خیلی خوب و مفیده دوسش دارم

1 پسندیده

سلام من این بخش رو نمیتونم ترجمه اش رو بیارم چیکار کنم؟؟؟

سلام وقت بخیر
این دوره ترجمه نداره اما میتونید روی هر لغتی که معنی رو نمیدونید کلیک کنید و معنی انگلیسی یا فارسی رو ببینید

1 پسندیده

قبلا میشد کپی کرد و جملاتی که دوست داریم سیو کنیم راحت و بدون تایپ مجدد سیو می کردیم ولی الان به جای ارتقا برنامه افت کرده، این خیلی بده :unamused:

ممنون از بازخورد شما، این مورد کپی نشدن متن درحال بررسیه در آینده اصلاح میشه.

سلام چرا نمیتونم فصل رو ببینم
@sepide-str

سلام وقت بخیر اگر اندروید هستین لطفاً این نسخه رو دانلود و نصب کنید ببینید درست میشه

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk

1 پسندیده

بسیار عالی با کیفیت و اینکه موضوعاتش تنوع داره خیلی جذابش کرده

1 پسندیده

خیلی خوبه

1 پسندیده

سلام اين درس خیلی عالیه. لطفا در اولویت ترجمه بگذارید. چون برای مطالعه با ترجمه خیلی ضروری هستش. ممنون میشم اگه ترجمه بشه و من منتظر دروس با ترجمه هستم تا شروع کنم به مطالعه. با تشکر

سلام دوست خوبم درخواست جدید ثبت نمیشه :pray::rose:
اکثر دوره های اپلیکیشن ترجمه داره میتونید از دوره های با ترجمه استفاده کنید و سطحتون‌ که بالاتر رفت میتونید این دوره رو دنبال کنید.

برای دسترسی به دوره های با ترجمه از قسمت کاوش وارد بخش دروس ترجمه شده بشید

سلام این مجموعه خیلی خوب هست_ آیا کتاب این مجموعه در بازار هست ؟ اگه کتابش هست چطوری میشه خرید ؟

سلام دوست خوبم این دوره از اینترنت گرفته شده و نسخه چاپی نداره.