ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»

ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»
none 4.751445086705202 346

بر خلاف اسمش نیاز به تلاش و پشتکار داره. همه ی بخش های هر درس رو باید گوش داد. بسیار عالی است.

کلا این معلم عالیه، هرکسی با هر سطح. زبانی با این متد کار کنه قطعا انگلیسی یاد می‌گیره بدون نیاز به هیچ معلم دیگه‌ای. دم زبان‌شناس گرم با گذاشتن این دوره تو برنامه.

1 پسندیده

همه چی خوبه بجز اسم دوره! اصن غلطه که effortless رو بدون تلاش معنی کنیم، معنی درستش بدون دردسر هست، خودش هم میگه که لازم نیست برای یادگیری این دوره تقلا کنین:heart:

من آخرای این دوره هستم زبانم خیلی ضعیف بود الان به زبان علاقمند شدم و موندم بعد این چه دوره رو شروع کنم سه چهار درسی مونده کسی تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنید دوس دارم یه روز به همین روانی که این متن رو نوشتم انگلیسی بنویسم و صحبت کنم ممنونم از تیم زبان شناس برای فراهم کردن این شرایط :pray:

دوست خوبم بعد از این دوره، انگلیسی قدرت رو شروع کنید.
نحوه مطالعه تاپیک زیر رو مطالعه کنید

عاشقش شدم

این روش عالیه اما امثال من ثبات قدم نداریم بخاطر همین باید تحت آموزش استادی پیش بریم اما اساتید ناز دارند و قبول نمیکنم و می‌فرمایند این روش خودخوان است.بفرمایید تلفیق تنبلی + عدم همکاری اساتید زبان = آرزو شدن زبان آموزی من. افشین ۴۵ ساله از تهران

دوست عزیز
منم با تو موافق هستم
کاش چالشی بزاریم و همدیگر رو ترغیب ‌کنیم تا انگیزه ای باشه برای یادگیری

great, thank you to all of you dear ones

دوست عزیز اگر تو موقعیتی قرار بگیری که یادگیری زبان در اولویت قرار بگیره شما روزانه نه تنها کارهای غیر ضروری بلکه خیلی از کارهای واجب را هم برای یادگیری زبان کنار می‌گذاری کاشکی من هم زود به این فکر افتاده بودم که روزی یک ساعت از وقتم رو که بیهوده تلف میکردم رو پای زبان می‌گذاشتم چون الان کارهای مهم زندگی من به همین موضوع بستگی داره و امیدوارم تجربه بنده به این مشکل شما کمکی کند و حداقل روزی یک ساعت برای یادگیری زبان وقت بگذارید
عذرخواهی میکنم و در پناه خدا باشید.

سلام. من امروز این درسنامه رو تموم کردم.حدودا ۱۷۰ زنجیره ی نیم ساعته شد.خیلی مفیده
فقط بچا خواهشا طبق روشی که میگه بخونید،من اینکارو نکردم و پشیمونم.همون اندازه ای که باید،وقت گذاشتم ولی میتونستم بهتر نتیجه بگیرم.
برای هر درس یک هفته وقت بذارید و روزی یه ساعت بخونید.
من الان میخوام انگلیسی قدرت رو شروع کنم ولی مجبورم هی برگردم این درس رو هم مرور کنم.
با انگیزه‌ی کامل،تمام فکرتون به این درس باشه و مداوم ادامه بدید.مطمئن باشین که چند پله رشد میکنین…
انشاالله یه روز هممون جزو تیم مترجم زبانشناس باشیم و بزرگترین منبع ترجمه رو بسازیم…
یا علی

سلام و درود . ببخشید هر کدوم از این ۲۷ درس حداقل باید چند بار دیده بشه ؟ توضیحات ویدیویی داخل سایتم دیدم اما درست متوجه نشدم
و یه نکته ی دیگه اینکه درصدی (٪) که دور هر درس کشیدین تغییر نمیکنه اصلا . از چند روز پیش تا الان واسه من ثابت بوده با اینکه چندین بار درس ها رو دوره کردم

سلام وقت بخیر اون درصد در صورتی تغییر می‌کنه که لغاتی اگر زرد هست رو به سفید تبدیل کنید یعنی روی لغت کلیک کنید و گزینه میدانم رو بزنید.
و هر درس تا یه هفته میخونید و گوش میدید هرروز دوساعت وقت بذارید

با سلام و بسیارعالی. تشکر از تیم زبانشناس که روشهای جدید و نوین آموزشی را بر این پایه ارائه کردن در واقع انگلیسی با تلاش و بدون استرسه دوستان زنجیرتون رو قطع نکنید همدیگرو تا میتونید تشویق و امیدوار کنید.

دوستات روش خوندن این دوره رو کسی میتونه بگه

نحوه مطالعه در لینک زیر هست

عالی

دوستانی که مینویسن نحوه مطالعه در لینک زیر هست ، برای من هیچ لینکی نیومده!
لطفاً راهنماییم کنید

باید وارد از طریق مرورگر وارد تالار زبانشناس بشید تا لینک رو ببینید
متاسفانه از طریق نظرات اپ نمیتونید وارد لینک بشید

دوره انگلیسی بدون تلاش بسیار مفید و ارزشمند بود

1 پسندیده