تجربیات استفاده از زبانشناس

تجربیات استفاده از زبانشناس
0

سلام
البته باید این رو هم درنظر گرفت که کم نبودن افرادی که از همین کلاس ها به تسلط به زبان رسیدن و بعضی آموزشگاه ها هم دارن تمام تلاششون رو در زمینه های مختلف اعم اسپیکینگ و رایتینگ و امثالهم انجام می دن.
به نظرم به گفته ی خود A J هشتاد درصد یادگیری برمیگرده به خودمون نه به نحوه یادگیری
البته من خودم الان آموزشگاه میرم و به روش ای جی ایمان آوردم ولی راستش نمی تونم ریسک کنم و دیگه نرم آموزشگاه

بله منم نفی مطلق نکردم …

از دوستان بنده هم هستن که تو اموزشگاه فعالیت دارن و خودشون کنارش پادکست کوش میدن و موفق شدن .

تا قبل این هم با روش اموزشگاه ها داشتم یپش میرفتم
ولی میگم ای کاش به جای این که این همه عمرم رو صرف اونجا کنم ، زودتر یه کسی همچین روشی رو پیشنهاد میداد…

شما هر چی رو درست میدونی انجام بده … مطمئنا اونجا هم تو جمع خودتون دارید تمرین میکنید و باعث رشدتون هست که این حرف رو زدید … :ok_hand:
صلاح مملکت خویش خسروان دانند .

سلام این متد زبان یاد گرفتن عالیه خودم در سطح پیشرفته خیلی کمکم کرده مخصوصا تقویت ریدینگ، البته هر چهار مهارت خود به خود تقویت میسه ممنون

سلام. خب تاپیک بزنید دیگه برای این سوالا :grin:

تاپیک بزنید همگی بحث کنیم.

چه سخت بود تاپیک زدن
:joy::joy::joy:

الان که فکرشو میکنم باید یه تقدیر دیگه بشه ازتون
سخته جمع اوری مطلب😐

سلام خسته نباشید

ده روز هستش که برنامه رو نصب کردم…راهنمایی ها و پیشنهادهای خوبی برام ایمسل شده…امروز درس سوم رو تموم کردم…در حد صفر بودم ولی بعد از گذشت ده روز انگیزم بیشتر شده و احساس میکنم بهترین روش رو برای یادگیری انتخاب کردم…چندید بار شروع کردم زبان یاد بگیرم کلاس هم رفتم ولی موفق نبودم و راه اموزش رو بلد نبودم

ولی اینجا با این اپ خیلی خیلی امیوارم

سپاس زبان شناس

با سلام من از شهریور شروع کردم خیلی خوبه
سطحم مبتدی هست ولی الان بعضی از قسمتهای فیلمهای زبان اصلی رو میفهمم
البته من از داستانهای بچه گانه شروع کردم😄دایره لغاتم بیشتر شده
ممنون از نرم افزار خوبتون

من از درس کودکانه شروع کردم و بعد انگیسی آسان A.j و الانم درس های قدرت اما خیلی تند حرف میزنه و سخت تکنیک سایه رو زدن برای درس اصلی اش واقعا چند بار باید گوش داد اصلن مفید هست انجام دادنش برای درس اصلی اش ،دوستانی اینکه تجربه درس های قدرت A.jدارن لطفا راهنمایی کنند سپاس