تجربیات استفاده از زبانشناس

از مکالمه و لیسنینگ خودم نگم که تقریبا افتضاح بود. تا قبل از آشنایی با این نرم افزار اصلا امید نداشتم که یروزی لیسنینگم خوب بشه!با این حال با این نرم افزار از صفرشروع کردم و الان پس از تقریبا دو هفته ،تغییر رو واقعا احساس میکنم.بنظرم نیازی نیست یه درس رو حفظ کرد همین که بدون نیگاه به متن متوجه بشی خیلی خوبه.خودم هر دو سه روز یه درس جدید رو شروع میکنم. تا الانم هر درسی رو تقریبا ده بار خوندم و خب بازهم تکرار میکنم تا جایی که با سرعت بالاتر هم براحتی متوجه بشم.

4 پسندیده

سلام دوستان
اگه کسی راهی بلده که بشه از وسط متن درس به آخر یا اول درس رسید به منم بگه. نگید که باید شونصد بار دکمه فوروارد یا بکوارد رو بزنیم تا برسیم به اول یا آخر متن؟

1 پسندیده

سلام…فکنم شما وقتی تو یه درس از وسط درس خارج میشین وقتی دوباری میرین تو درس…از همون وسط شروع میشه به پخش…اگه میخواین وقتی وارد درس میشین از اول شروع شه…باید تو تنظیمات اون تیک که برای همین مورد هست رو بردارین

3 پسندیده

دوستان عزیز اگر میخواین دامنه لغات گسترده ای داشته باشین، حتما و حتما جعبه لایتنر رو هر روز بخونین. من مدتها بود که مرتب نمی خوندم و کلی کلمه روی هم تلنبار شده بود. یه روز تصمیم گرفتم هر طور هست خودم رو به روز کنم و چون تعداد کلمات زیاد بود در طی یک روز به چند بار تقسیم کردم و خوندم و از اون روز قبل از شروع درس ها اول کلمات لایتنر رو مرور میکنم و خودم رو مقید کردم هر روز قطعا کلمات رو مرور کنم. توی این ۱۰ روز خیلی خیلی احساس پیشرفت میکنم و نسبت به قبل خیلی بهتر کلمات رو یاد گرفتم و یادم مونده. پس لطفا از مطالعه روزانه کلمات لایتنر غافل نشین.:tulip:

7 پسندیده

سلام دوست عزیز

راهکار چیه :point_down::point_down::point_down:

6 پسندیده

سلام…اینم شرایط من بعد از تقریبا دو ماه مطالعه زبان …اونم زبانی که صفر بودم…هنوزم خیلی سطحم پایینه ولی خودم رشد چشمگیر رو متوجه شدم…

و این که قبلا استفاده از لایتنر رو بلد نبودم…از وقتی که متوجه شدم چطور کار میکنه خیلی کمکم کرد…از درسهای قبلی که خونده بودم و مرور کردم متوجه شدم بعضی لغتهارو یادم رفته و به لایتنر اضافه کردم…
در کل لایتتر خیلی خوبه حتما ازش استفاده کنید

9 پسندیده

تبریک می گم خانم. زنجیره تون رو به 33 رسوندین واین خیلی خوبه. امیدوارم زنجیره سه رقمی شما رو هم ببینیم. فقط پیشنهاد میکنم از داستانهای بچه گانه زودتر جدا شین و بسته داستانهای واقعی رو شروع کنین. بهتون قول می دم تازه لذت یادگیری زبان رو خواهید چشید.
@nazilans

6 پسندیده

خیلی خوبه که برای موفقیت انگیزه دارید
تبریک میگم :+1:

من زبانشناس رو به خیلی ها معرفی کردم، اما هیچکدوم پشتکار نداشتن و بعد از چند وقت رهاش کردن

5 پسندیده

:clap: :clap:
به به،تبریک میگم بهتون پشتکارتون،نازیلا خانوم :tulip: :tulip:
تا لول بعدی چیزی نمونده،ادامه بدین :tulip:

4 پسندیده

منم با اینکه کمتر از سه ماه مطالعه منظم دارم، واقعا تاثیر مطالعه منظم روزانه را حس کردم.

هرچند این زنجیره ۶۰ روزه در برابر ۵۰۰ روز دوستان، خیلی کمه! اما سعی میکنم زنجیره قطع نشه😉

8 پسندیده

احسنت. عالیه. با انرژی و قدرت ادامه بدید.

2 پسندیده

کارتون درسته آقا منصور. :rose:

4 پسندیده

عالیه…وای توی مرحله سه باید بیشتر از سه هزار تا لغت بلد باشیم که بریم سطح بعد:open_mouth::open_mouth::open_mouth:…ولی هر چقدرم سخت باشه…هر روز نگاش میکنم و میگم شکستت میدم…خیلی خوپ پیشرفتید اقا منصور…تبریک میگم…زنجیره سه رقمی ببینمتون:rose::rose::rose:

3 پسندیده

سپاس…شما هم مینطور:+1::+1::+1:

2 پسندیده

میشه بگید بیشتر چه دوره هایی رو پیش بردید؟ کدوماش رو تا آخر گوش دادید؟

2 پسندیده

با سلام به همه زبان آموزان عزیز
من در مدت کوتاهی که از زوم استفاده کردم واقعا نتیجه ی خوبی دیدم که تمایل دارم با شما به اشتراک بزارم اول اینکه لایتنر و تکرار بسیار کلمات هایلایت شده موجب یادگیری عمیق و همیشگی لغات میشه و اینکه لغات در لایتنر در جمله ی موجود یاداوری می شنود بسیار خوبه ،باتوجه به اینکه تمامی متون رو با لهجه ی اصلی میشنویم این عالی هست و کلمات متدوال و بسیار پرکاربردی در اونها استفاده میشه، یکی دیگه از ویژگی های خوب تکرار یک خط صوتی هست که باعث میشه هرچندبار که خواستی به راحتی تکرارش کنی و گوش بدی. من باتوجه به اینکه خودم هم درگیر هستم و اختصاصی وقت نزاشتم اما با استفاده ی راحت این نرم افزار از تایمهای مرده مثلا در اتوبوس و… تونستم از یادگیری هرچه بیشتر لذت ببرم و اصلا واسم خسته کننده و تکراری نبوده ،ممنون از پشتیبانی و پیگیری و تعاملات سازنده ی مدیریت

4 پسندیده

سلام ببخشید این نرم افزار کتابخوانی زوم هست؟

1 پسندیده

سلام دوست عزیز زبان شناسی.

خیر، صفحه اول نرم افزار زبان شناسه.

2 پسندیده

الان من توی بازار نگاه میکردم زیبوک مشابه زبانشناس هست میدونید تفاوت اینا چیه؟

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
زیبوک فقط کتاب داره و زبانشناس دوره های اموزشی زبان انگلیسی و زوم ویدئو های انگلیسی در مباحث مختلف

6 پسندیده