با زبان انگلیسی چه شغلی میتوانیم داشته باشیم؟

با زبان انگلیسی چه شغل هایی در سن ۱۵ ۱۶ سالگی میتونیم داشته باشیم؟

3 پسندیده

به عنوان نظر شخصی:rose::rose::rose:

بین سنین ۱۵ تا ۱۶ سالگی و با تسلط به زبان انگلیسی، چندین فرصت شغلی وجود دارد که می‌توانید آنها را کشف کنید. به خاطر داشته باشید که در دسترس بودن این مشاغل ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما و قوانین کار متفاوت باشد. چند مورد را مثال میزنم:

  1. تدریس خصوصی : اگر مهارت های زبان انگلیسی قوی دارید، می توانید خدمات تدریس خصوصی را به دانش آموزان جوان تر ارائه دهید. این‌را مد نظر داشته باشید که داشتن مدارک مربوط به زبان که نشان دهنده توانایی شما است بیشتر اعتماد مخاطب را جلب میکند.

  2. هتل ها: بسیاری از هتل ها، نوجوانان را استخدام می کنند. مهارت های خوب انگلیسی می تواند یک مزیت باشد، به ویژه در مناطقی که گردشگران یا مشتریان بین المللی دارند.

  3. نوشتن یا ترجمه و تولید محتوای آزاد: اگر مهارت های نوشتاری قوی و تسلط بر زبان انگلیسی دارید، می توانید فرصت های شغلی آزاد را به عنوان نویسنده یا مترجم محتوا کشف کنید. به این صورت که پلتفرم های مختلف این امکان را به شما میدهد که دستاوردهای دیگران به زبان انگلیسی را به صورت تولید محتوا به زبان فارسی برگردانید و به این صورت با جذب فالور درآمدهای خوبی داشته باشید.
    البته قوانین کپی رایت در این موارد کمی شما را محدود میکند که میتوانید از نمونه های مشابه الگو بگیرید

  4. لیدر تور : یکی از مزیت های اصلی در حوزه گردشگری تسلط لیدرها به زبان انگلیسی است که میتواند یکی از راه های اشتغال به ویژه در تعطیلات تابستانی محسوب شود و استخدام در تورهای گردشگری.

و …

این‌را در نظر بگیرید که هر چه مدارک شما در حیطه زبان‌انگلیسی بیشتر و قوی تر باشد راه های بسیاری زیادی برای کسب درآمد پیش روی شما باز خواهد شد .

و بسته‌به نوع توانایی روابط اجتماعی شما میتوانید گزینه های مجازی تر( تولید محتوا) و یا اجتماعی تر را انتخاب کنید.

5 پسندیده