🎉🎉 تولدت مبارک Atineh1967 🎉🎉 🔥 (صندلی داغ)🔥

اره دقیقا تغییر فصول سال هم از نظر جنبه روانی و هم فیزیولوژیکی خیلی تاثیر داره
فک میکنم قدیم ها چون اینقدرا رو این مباحث کار نمیشده سعی میکردن به نجوم وطالع مرتبطش کنن

4 پسندیده

کاملا حرف شما درسته. اما آدم های این دوره به دلیل اعتقاد قوی که به فال و خصوصیات شخصیتی متولدین دارن. به ضمیر ناخودآگاهشون تلقین میشه که این خصوصیات مختص ماه توئه و اگر واقعا خیلی از خصوصیات چه بد چه خوب رو نداشته باشن اون رو پرورش میدن. پس چه قدر خوب میشه که تموم خوبی های ماه تولدمون رو پرورش بدیم .

2 پسندیده

:+1::clap::clap:

2 پسندیده

تاپیک خوبی بود :smirk::smirk:
شب خوش همگی

2 پسندیده

شب شما هم خوش :heart_eyes:

2 پسندیده

به به .چ افتخاری.من ۲۱ بهمنم.شما چند بهمنید؟

3 پسندیده

چه بحث جالبی بود، دقیقا این جمله رو من از دکتر افروز هم شنیدم و بچه های متولد آذر، دی، بهمن از نظر زیبایی، و هوش درصد بالایی برخوردار هستند به علت اینکه مهمترین دوره جنینی یعنی ۳ ماهه دوم از هوای تمیزتر و میوه های عالی تابستان بهره میبرند.

7 پسندیده

دوستان خوب و مهربونم, سلام, ببخشید دیشب زود رفتم, از همه دوستان ممنونم که تولدم رو تبریک گفتن,
@sam79
سوالاتونو بپرسین جواب میدم,
دیشب خیلی خوش گذشت به من, همتون خیلی مهربونید.
در مورد ماه تولد هم باید بگم من خیلی تو این زمینه کتاب هم خوندم هم دارم, ولی زیاد صحت نداره, متنی که در مورد ماه تولد اقای شعبانعلی اشاره کردن از منظر خلق و خو و رفتارها نیست, از نظر علمی درست بیان شده.
همه متولدین هر فصلی دارای خصوصیات و رفتارهای خوب و بد هستن, ما ترکیبی از مثبت و منفی هستیم, هیچکس کامل مثبت یا کامل منفی نیست.
برای همتون آرزوی سلامتی و پیشرفت در زبان رو دارم.
امیدوارم در کنار هم دوستان خوبی باشیم.

7 پسندیده

تولدت تون مبارك. :pancakes:
يكسال به سن فيزيكي تون اضافه شد. اما آرزو مي كنم هيچ وقت به سن دل تون اضافه نشه و هميشه دل تون شاد و جوون بمونه. 8760 ساعت تجربه جديد به تجربيات گذشته تون اضافه شد، اميدوارم اين تجربيات بتونن زندگي آينده تون رو بيش از پيش شيرين و لذت بخش بكنند. اگر تناسخ رو غيرممكن بدونيم، پس شما در تمامي دوران ها فقط يكبار مجال زندگي كردن پيدا مي كنيد، بنابراين از اين فرصت نهايت استفاده رو بكنيد و از زندگي تون لذت ببريد.

9 پسندیده

سلام :raised_back_of_hand:
منم تبریک میگم تولدتون رو آتینه خانم یا بهتر بگم آتوسا خانم
هر جند من تازه واردم و خیلی از دوستان رو نمیشناسم
به هر حال همیشه تو زندگی تون در پناه ایزد منان شاد و سلامت باشید خواهرم :bouquet::bouquet: اینم ی دسته گل برا گل روتون
ی پیشنهادم من دارم اگه پر توقعی نباشه
هر کس روز تولدش اگه میتونه ی بیوگرافی مختصری از خودش برا آشنایی بیشتر بزاره
من خودم شب یلدایی ام یکم دی ماه 54
و فکر کنم پدر بزرگ گروه !!!:smile::smile:

8 پسندیده

سلام اتينه خانوووم عزيز
عکس-برای-تبریک-تولد-15

6 پسندیده

من 27
:blush:
خیلی خوشحالم که اینجا هم تنها بهمنی جمع نیستم

6 پسندیده

دقیقا. بنظر من هم جمعیت بهمنی ها خیلی بالاست.

4 پسندیده

15 بهمن. نوك قله زمستون وايسادم.

6 پسندیده

ای جاااان :heart::heart_eyes:

3 پسندیده

اتفاقا خیلی کمتر از بقیه ماه هاییم

خوشوقتم آقا فرشید :blush:

4 پسندیده

نه آقا فرزاد .خیلی زیادن بهمنیها.تو همین تالار خودمون تا حالا شدیم ۳ نفر

4 پسندیده

آنیتا جان تولدتون مبارک :heart_eyes::kissing_heart::rose:
عزیزم انشاالله همیشه در کنار خانواده محترمتون شاد، سالم و موفق باشین. :pray::heart_eyes::kissing_heart:

2 پسندیده

ممنونم ار محبتتون, اطرافیان و حتی افراد غریبه که منو میبینن فکر میکنن من حدودای بیست و سه داشته باشم, خودمم تعجب میکنم و راز جوونیمو میپرسن, بله دلم خیلی جوونه و کودک درونم فعااال.
@agh8056 ممنونم از مهرتون
والا بچه ها دیشب منو پرپر کردن با سوالاتشون, از بیوگرافی گذشته دیگه. :flushed:
@HODA-S عزیزم ممنونم ا زت
@Forooghiiii ممنونم از لطفتون.
همه تون سعادتمند باشید.

4 پسندیده

زبون بسته ها سوالی ک نپرسیدن :joy::joy:
حیف ک من دیشب دیر رسیدم :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده