🎉🎉 تولدت مبارک Atineh1967 🎉🎉 🔥 (صندلی داغ)🔥

وااااای, امسال من چقدر سورپرایز شدم, خیلی ممنون اقا کامبیز, فکر کردم دیگه تولدا تموم شد, یادش بخیر پارسال, اولین تولد رو تو تالار داشتم و واقعا حس خیلی خوبی به من دادید. این روزا یکم غمگینم برای زبانم, ولی خب میدونم نیاز به تحول دارم.
و البته امروز هم مثل پارسال یه چیز جدید دارم

3 پسندیده

ممنونم فاطمه جان, خیلی خوشحالم که هستید و با حضورتون دلگرمم. و دوستت دارم عزیزم.
@mini_me
سلام اقا, خیلی ممنونم از مهرتون. پایدار باشید.
@Farzad_Poodineh
اقا فرزاد, واقعا نمیتونم شما رو فراموش کنم, همیشه شما و اقا کامبیز درکنار من بودید و بزرگترین حامیه من هستید, به وجودتون افتخار میکنم. متاسفانه یکم کم فعالیت شدم در تالار, ایشاله از مسافرت برگردم, دوباره بیشتر خواهم بود.

4 پسندیده

تولدت مبارك باشه اتوسا جان
:tada::tada::balloon::balloon::gift::gift:
ایشالا که امسال هر ثانیش بر وفق مرادت بگذره :heart_eyes: :rose: :rose:

4 پسندیده

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام
به به تولد داریم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
آتوسا بانوی مهربان، انشالله همیشه ستاره عشق و امید در دلت به زیبایی تمام بدرخشد و سالیان سال زندگی رو به پیشرفتی رو در کنار خانواده گرامی بگذرونی و روشن شدن چراغ تک تک آرزوهای قشنگت رو در کنار خانواده عزیزت جشن بگیری

اینم یک آهنگ تولد مخصوص بانوی متعهد تالار :point_down::point_down::point_down::point_down:

3 پسندیده

ممنونم مریم نازنینم, شاد باشی عزیزم.
@afarkhani
حنا جون, ممنونم از مهربونیات, متشکرم که بیادم بودی, سلامت باشی عزیزم, روزگارت خوش.

3 پسندیده

تولدت مبارک آتینه جان :tulip::tulip::gift::gift::tada::tada:

آتوسا جان تولد شما هم مبارک :gift::gift::confetti_ball::confetti_ball::balloon::balloon:

3 پسندیده

الهی، عزیز هر دو عنوان " آتینه" و " آتوسا" یک نفر هستند :slightly_smiling_face:

من از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم
نمیدانم چه میخواهی ولی برای تو
برای رفع غمهایت
برای قلب زیبایت
برای آرزوهایت
به درگاهش دعاکردم و میدانم خدا از آرزوهایت خبر دارد
یقین دارم دعاهایم اثر دارد

آتوسا جان، دوست وفادار و عزیزم تولدتون مبارک

3 پسندیده

مریم جان, ممنونم از محبتتون, خیییلی متشکرم, سلامت باشید. نام کاربری من آتینه هست و بچه ها منو پارسال دقیقا همین روز به این نام صدا میزدن ولی بعد روز تولدم گفتم اسم اصلی من آتوسا هست و الانم دوستای خوبم تا به الان چهره منو ندیده بودن, یادش به خیر قرار بود تو آلبوم عکس بچه های زبانشناس هرکسی دوست داره عکس اصلیشو بزاره, خلاصه تا الان میسر نشد ولی امروز تصمیم گرفتم بچه ها بیشتر با من آشنا بشن و بشناسن.
@ala
ممنونم خانوم نیکنام, دعاهاتون خیلی قشنگن, برای همه دوستانم همین ارزو رو دارم, ایشاله در کنار همه شما عزیزانم و با همدیگه در علاقه مشترکمون زبان انگلیسی پیشرفت کنیم.

3 پسندیده

چه جالب یکسال گذشت

تولدتون مبارک :blush:

3 پسندیده

سلام اقای ناصری, بله یک سال گذشت در حضور شماو دوستای خوبم, در واقع بعد از آشناییم با زبانشناس من دوستای زیادی پیدا کردم و واقعا به وجودشون افتخار میکنم.
اقای ناصری ممنونم که هستید و من واقعا خودم رو و پیشرفت بسیارم رو در زبان مدیون شما و زحماتی که همه گروه میکشن میدونم و قدر شما رو میدونم, و هرگز فراموش نمیکنم که با وجود زبانشناس بود که من پیوسته زبان میخونم و کاملا متعهدم,و کلا تمام عادتهای مفیدی که به دست اوردم از وجود شما و دوستای خوبمه. امیدوارم سلامت و پایدار باشید.

2 پسندیده

من هم تولدتون رو تبریک میگم و امیدوارم زنگیتون همیشه پر از شادی و آرامش باشه.

2 پسندیده

سلام آقا کامبیز تولد من هم دوم آذر هستش.

4 پسندیده

واویلا :joy::joy: … چه سوتی بزرگی دادم :rofl::rofl: … مریم کلا لفت دِ زبانشناس و تالار و کلِ فضای مجازی :grin::grin: ببخشید من خیلی با اعضا آشنا نیستم.:blush:

5 پسندیده

ای جان بالاخره رو نمایی شدین :heart::heart::heart:

2 پسندیده

فدای سرتون پیش میاد :rose::rose::rose:
بمونید کجا با این عجله :grin:

3 پسندیده

بعلههه :clap::clap::clap::clap:
به افتخار آذریا :grin:

3 پسندیده

خیلی هم خوب عزیزم :heart_eyes::heart_eyes: میدونین من حقیقتش دو سه تا پست اول رو خوندم و بعد تبریک خودم رو گفتم و بعد از ارسال دیدم چند پست آخر نوشتن آتوسا جان تولدت مبارک … گفتم شاید این وسط مسطا رو که نخوندم تولد یکی دیگه از دوستان هم اعلام کردن و همه به ایشون هم تبریک گفتن … اینه که به حساب خودم زرنگی کردم و زود ادیت کردم و تولد هر دو عزیز رو تبریک گفتم مثلا :rofl::rofl:.

2 پسندیده

قربونت بشم فاطمه جون, عزیزدلم. :heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:
@sam56ki
متشکرم از محبتتون, تولدتونم پیشاپیش مبارک.
@mAryAmbAno
عزییییزم, ممنونم ازت من دو تا تبریک از شما دریافت کردم و به فال نیک میگیرم. :kissing_heart:

3 پسندیده

تولدتون مبارک دوست عزیز زبان شناس

Happy birthday to you

2 پسندیده

ولی من در عوض شما رو خوب می شناسم چون همیشه که پستی از شما ببینم عکس پروفایلتون به شدت من رو یاد خواهرم میندازه
شاد باشی بانو :rose:

3 پسندیده