دست نوشته ✍️

خدااااییی من ب ت چی بگممم؟
بابا ملت بشون میگی اپل ینی چی میگن گلابی بعد ادعاشون ادمو دیوونه میکنه ازبس میگن ما خدای زبانیم …بعد یکی مث ت ک انقدددددددد رایتینگ اسپیکینگ و همه چیت عالیع باید اینجوری خودخوری کنی؟
اممم بتتتت…تنها چیزی ک میتونم بت بگم همینههههه :joy:

6 پسندیده

Don’t worry mate… your strong punch knocked me out a lot…:woozy_face::sweat_smile: you are a great boxer… :ok_hand::joy:

و ممنون من باب تعارفات اخری که تکه پاره کردی:joy:
:wink::heart_eyes:

5 پسندیده

:woman_facepalming: و منی که تا الان فک میکردم اپل یه برنده…:grimacing: نگو میوه اس!

6 پسندیده

oh my gush what a fuck rough things you have in your mind about me!..take it easy!
i dont wanna attack u! :rofl:what are u thinking seriously?
honestly thats a text and as i understand well u told us to say sth about everything and i voted this subj.

oh nooo…thats a truth and i say only some facts about u!

3 پسندیده

oh my gush u are not as funny as salt…plz add some extra salt on yourself :joy:

3 پسندیده

:joy::joy:
I’m thinking about superunco :woman_superhero:
(I sacrificed my life for my friends against your shots and your fists. I am a savior​:sunglasses:)
More Pepsi plz​:joy:

(Just kidding dear Darya.In fact, I’m really glad to have you here):blue_heart:

:woman_facepalming::joy::stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 پسندیده

such a wowww! :rofl: :heartbeat:

i know im kidding tooo :smiling_face_with_tear: :joy:
yeah tnx a million you are strongly kind :smiling_face_with_tear: :heartbeat:

3 پسندیده

My DarDeDele emro0z… :grimacing:
Zabanshenas’S birthday was one of my concerns… ToDaY… U know Y !? because I am living on fumes… :smiling_face_with_tear:
Areee…
تازه مخابراتم زنگ زد گفت تا ۲۴ دیگه یه طرفت میکنیم…:joy::rofl::joy:
خلاصه روز سختی بود.سخترم قرار بشه…:woman_facepalming:

3 پسندیده

ترکیب فارسی فینگلیش، انگلیش چه شود :rofl:

4 پسندیده

:joy: گفتم بنحوی از حجم درد پیام کم کنم:joy:

3 پسندیده

Aowsom دخترم edame bede :rofl:

3 پسندیده

:joy:chashm
taze it is not chizi​:joy::joy: i wanna بخرم glasses i am kooring! به مرور تایم:smile: but i dont have any fulo0s… :face_holding_back_tears:fulo0s la mojod… habibati​:grin:

3 پسندیده

Hi everyone

How is it going?

What’s your biggest fault in your life?

The biggest fault in my life was that I thought everything was good in my life and it would be good forever. That was the biggest fault in my life. As Mr. Shakoori said I remained in my childhood period of my life. From my experience, it is very hard to reach a point in your life where see all of your thoughts and all of your approaches are incorrect.

What should you do?

You don’t want to accept it’s the end of your life and you are a loser! You don’t want to accept this big loss!

The only way that you can choose is to destroy everything and build everything again. Maybe the new decision would be better. I know it would be hard to rebuild everything but I think it is possible.

It’s possible for everyone.

Maybe I talk about other faults that I had in my life on this topic, maybe it will be useful for other people.

یه ضرب المثل معروف توی فارسی داریم، میگه ادب از که آموختی از بی ادبان

Maybe my fault can help another person to make a better decision.

One of the best podcasts I highly is The Magic of Way by Dr. Mojtaba Shakoori.

6 پسندیده

سلااااااممممم آنکوجان :heart_eyes::heart_eyes:
خیلی ممنونم،راستش اینقدردرگیر این دوزبانم که واقعا حقیقتا فرصت سرخاروندن ندارم،البته که بهيچوجه پشیمون و دودل و…اصلانیستم،فقط نمیتونم به یسری کارای قبلیم برسم،یکیشم همین توتالاربودنه.

خب تواینمورد نظرگرنی ونوه متفاوته،اینباردیگه فکرکنم تفاوت نسلها کارخودشو کرده.:rofl::rofl::sweat_smile:اینطورنیست؟:thinking:
من اونجا رو خیلی دوست میدارم واخیرا خیلی بیشتر وقتم اونجامیگذره…

اهان الان متوجه شدم

واقعا نمیدونم کی میتونم بیام،چون کلا برنامه هام تغییر کرده وخیلی شلوغم.
امیدوارم نه شما ونه هیچ یک ازدوستان خوبمون،هیچوقت از فعالیتهای مفید موردعلاقه اشون دور نشوند،چه باهمدیگه وچه تنهایی
بامید روزهای روشن وپرنور وامیدبخش درآینده ای بسیاربسیارنزدیک:blush::blush::rose::rose::wilted_flower:

4 پسندیده

خیلی خیلی خوشحالم که میبینم در مسیر پیشرفت هیچ فرصت دیگه ای ندارید. این از نظر من بهترین حال ممکنیه که افراد میتونن تجربه کنند. وقت نداشتن جز برای یادگیری و رسیدن به یک هدف:rose::rose::rose::rose:

امیدوارم اینقدر سلامت و شاد باشید و جهان در حال تغییر همگام با این یادگیری های شما باشد که هیچ وقفه ای در آن باعث جداشدن از مسیرتون نشه جز برای خیر و مسیرهای بهتر :rose:

4 پسندیده

سلام گرنی جانِ دل :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:
به به خوشحالم همه چیز خوب و عالی داره پیش میره… :hugs:
چه بهتر از این آدم گرنیِ چند زبانه داشته باشه… :ok_hand::sunglasses::sunglasses:دیگه کسی با مو حرف نزنه… ما خیلی شیکُم:sunglasses:

والا اگر به تفاوت نسل ها بود… باید جامون برعکس میبود:joy:… گرنی اینقدر روشن فکر و اهل دل و اجتماعی و اجنبی بدوست والا ما ندیدیم… جز گرنی سیس خودماااان:wink:
راستی اوضاع نت چطوره؟ حرف میتونید بزنید؟ فیلتر شکن میخواد یا چی؟

عزیزم هر جا که هستید ارزوی سلامتی و ارامش و پیشرفت روز افزونتون رو دارم. :kissing_heart::smiling_face_with_tear: در کل میس یوتون هستم :smiling_face_with_tear:

3 پسندیده

سلام آنکوجان خوبم :heart_eyes::heart_eyes:

خیلیییی ممنونم،سلامت باشیدهمیشه وشاداب:heart_eyes:

:joy::joy::joy::joy:
عزیزم شماهمیشه شیک بودید،هستید وخواهیدبودوخصوصا بااون نقاشیهای خوشگلتون،راستی ازmy granddaughter ام چه خبر؟سالم وسرحاله؟چراعکساش نمیذاری؟ببینمش حالم جابیاد؟:cry::face_holding_back_tears:دلم هم واسه اون خوشگل تپلی تنگ شده وهم واسه نقاشی‌های قشنگتون:face_holding_back_tears:
راستش فکرمیکردم بعدبیش ازدوهفته که اومدم اینجاشماحتما کلی دل نوشته،نقاشی و…باشتراک گذاشتید،ولی خبری نبود.

خیلی باحال بودااااا خصوصا اون اجنبی بدوست:sweat_smile::sweat_smile:متشکرم ازینکه نوه جانم گرنی شو خوب درک میکنند:rofl:البته که شماهمیشه به گرنی لطف بسیارداریدوسپاسگزارم :rose::rose:

درمجموع خوبه،امامن یه اکانت دیگه روتبلتم ساختم توlingbe واسه همین مشکلاتم کمتره،چون بالاخره یکیشون خوب جواب میده وگاهیم هردو،البته نتم هم پرسرعتترشده ظاهرا،خودمخابرات پیشنهاد داد ومنم قبول کردم، کلیم هزینه اشه ولی چاره ای نداریم دیگه…

خیلی ممنونم آنکوجان :heart_eyes::blush:شماهم هرجاو درحال انجام هرکاری هستید موفق وسلامت باشید.:pray::rose::rose:

2 پسندیده

سلااااااممممم الینازجان رفیق هميشه فعال دوست داشتنی خودم:tulip::tulip::tulip::wilted_flower::wilted_flower::wilted_flower:
سپاسگزارم از لطف ومحبت ودعاهای زیباتون، بله همینطوره که شمااشاره کردید،مخصوصا که الان یه موقعیتی دارم که میتونم این علاقه امودنبال کنم وکسانیکه میتونم ازشون کمک بخوام،(منظورم دوستان lingbe ام هست)ولی معلوم نیست بعدا چنین فرصتی فراهم باشه.
اميدوارم شماهم سلامت وموفق وشادباشیدوپیگیری خواسته هاتونوباتوان هرچه بیشتری ادامه بدهیدوپایدارباشید.:rose::rose::rose::wilted_flower:

4 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

قربونتون برم… اون لطف شماس که شامل حال بنده شده :wink::heart_eyes:
اونم خوبه… واسش یه داداشِ وحشی آوردم:joy::joy: طفلی یک کیلو لاغر شده…:smiling_face_with_tear:

گفتم شاید مشکلاتش کمتر شده باشه برگردم لینگبی شاید کاتالیزوری باشه! از این سردرگمی در بیام!
ولی لز گفته هاتون همون نتتون سرعتش رفته بالا… شل کردن واستون:wink:
ما که سفت بستن شیرِ نتمونو.:neutral_face:
بفرما تقدیم نگاهتون

شرمنده

واقعیت دل و دماغ درست حسابی ندارم… کتاب نمیخونم
زبان نمیخونم… خیلی کارهایی رو که میکردم رو نمیکنم.
ولی رو مود نقاشی افتادم.
به آقا :neutral_face:ای وای اسمشون یادم نمیاد! آقا روزبه…
بذارین نگاه کنم:woman_facepalming::joy:

آقا بهزاد گفتم یه عکس از بچه ها، خانواده بدن یه اتود بزنم. من باب هدیه برگشت دوباره شون. که فکنم فراموششون شد.
حالا شما هم اگر دوست داشتین به عکس که دوست دارین بدین یه خط خطالویی میکنم واسه یادگاری :heart:

( نوعا جونم مودم زیر خط فقره… فعلا نقاشی سرپام نگه داشته)
امیدوارم زود سین بزنید. عکسارو حذف خواهم کرد

3 پسندیده