سوالی دارم برای برنامه ریزی زمان

در موقعیتی قرار دارم که۱۲ الی ۱۴ ساعت وقت روزانه برای زبان دارم که هروز فقط ۳ ساعت استفاده میکنم و این سه ساعت فقط در انگلیسی قدرت که شمال سه بخش ۱- متن اصلی ۲_ واژگان ۳_ داستان گذرونده میشه. من میخوام طبق فلسفه کایزن که تونستم همیشه ۳ ساعت در روز را برای یادگیری effortless زبان قرار بدم (که شامل پادکست قدرت انگلیسی هست) منتظر راهنمایی شما برای بقیه ساعت های خالی که هنوز برنامه مناسب پر نشده اند هستم. با تشکر از نظرات همه دوستان

======================
این تاپیک مربوط به درس «درس اصلی» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «بسته ی انگلیسی قدرت»، فصل «تسلط بر احساسات»)

1 پسندیده

چه فرصت فوق العاده ای دارید, یه پیشنهاد بدم بهتون, میتونید کتاب انگلیسی مناسب با سطحتون بخونید,
در کنارش لغات 504 یا… بخونید,
من اینا به ذهنم رسید.

1 پسندیده

داستانهای گوسبامبز
شما باید آروم آروم و پیوسته به 12 ساعت برسید نه اینکه امروز 1 ساعت فردا 12 ساعت
باید به نتیجه کار هم توجه کرد

3 پسندیده

با حرف اقا حجت موافقم شما باید آهسته و پیوسته افزایش بدید زمان خوندنتونو من خودم در طول روز خودکشی کنم نمیتونم بیشتر از 5ساعت مطالعه کنم کلا سیستمم هنگ میکنه :grinning::grinning:دوران تحصیلمم همینجوری بودم الانم که مشغله کاری هست سعی میکنم درطول روز 3الی 4ساعت مطالعه زبان داشته باشم.واما پیشنهاد من اینه که شما بیس کار رو روی اپ زبانشناس بزار و درکتارش کتاب داستان صوتی انگلیسی مث کتابهای دهکده زبان بخون و اگه بازم میخای بیشتر بشه فیلم های هم سطح زبان خودتو ببین و آهنگ گوش بده. کلا سعی کن جنبه فان داشته باشه مطالعه برات که انگیزت افت نکنه خدای نکرده. موفق باشی دوست عزیز

2 پسندیده

ممنون از نظرات و راهنمایی های شما واقعا بیش از ۴ ساعت سخته که بطور جدی فعالیت زبان داشته باشی مگر اینکه جنبه fun داشته باشه.در غیر اینصورت بیش از یک هفته نمیشه دووم اورد .

1 پسندیده

سلام و عرض ادب …
واقعا بهت غبطه می خورم که این قدر وقت داری برای زبان خوندن …
من بهتون شدیدا پیشنهاد میکنم که مجموعه صوتی انگلیش پاد (English pod ) رو کار کنید …
نحوه کار این مجموعه به این صورت هست که :
کلا سه تا فایل صوتی در هر درس داره + یک فایل PDF…
ابتدا یک مکالمه رو گوش می کنید بین دو نفر …(فایل صوتی اول )
بعد یک فایل دیگه شامل لغات استفاده شده در اون مکالمه هست که دو نفر میان معانی لغات و عبارات رو توضیح میدن …
و بالاخره فایل سوم به بررسی دقیق مکالمه میپردازد .
تو اینترنت بگردید پیدا میکنید (در سایت های معروف زبان فایل هاش رو برا دانلود گذاشتن )
به نظرم بهترین گزینه هست برای کار کردن کنار درس های استاد بزرگ ای جی هوگ .
با تشکر .

3 پسندیده