کمک به ساختن مدرسه در مناطق زلزله زده‌ی غرب

سلام دوستان خوبم.

حتما از مصیبت وارد شده به غرب کشور و حجم خسارات اون اطلاع دارین. در این شرایط همه‌ی ما دوست داریم کمکی هر چند کوچیک به این زلزله زده‌ها داشته باشیم.

میشه آب و غذا برای زلزله زده ها بفرستیم و ساعتی اونها رو از گرسنگی و تشنگی در بیاریم. میشه دارو براشون بفرستیم و چند روزی التیام بخش بیماریهاشون باشیم. میشه براشون لباس گرم، پتو، یا چادر بفرستیم که چند هفته‌ای سرپناه داشته باشن و گرم بمونن.

و یا میتونیم با مشارکت در ساختن مدرسه، بذر علم و محبت رو در ذهن بچه‌های بیگناه این منطقه بکاریم و آیندشون رو بسازیم.

امروز دیدم که یکی از همنوردهای مورد اطمینان بنده به اسم آقای مهدی چاوشی استارت این کار رو زدن.بنابراین فرصت رو غنیمت شمردم که من هم به نوبه ی خودم با اطلاع‌رسانی این مطلب کمکی هرچند کوچیک به این کار داشته باشم.

پیغام آقای چاوشی:

"سلام خدمت همه دوستان. فاجعه زلزله اخیر در غرب کشور ابعاد تخریبی گسترده ایی داشته است، از تخریب ساختمانها گرفته تا بعضی زیر ساخت‌ها وو آسیبهای روانی واجتماعی دیگر ،از جمله مهمترین این تخریبها ،ویرانی گسترده مدارس در این مناطق است که مشکلی اساسی به مشکلات کمبود کلاس آموزشی کشور اضافه میکند.خلاصه این که به همراه تعدادی از دوستان که همگی فارغ التحصیل مهندسی عمران پلی تکنیک هستند تصمیم گرفته ایم تا با مشارکت هم اقدام به تامین مالی وساخت مدرسه هفت کلاسه نماییم .تمام مراحل طراحی و اجرا (البته طبق ضوابط سازمان نوسازی مدارس) در اختیار خودمان خواهد بود هزینه ساخت هر کدام از مدارس حدود صد میلیون تومان و زمان ساخت آن حدود ۴۵روز وباروش slf (پنلهای اماده نصب) خواهد بود.گذشته از این این فضاها پیش از آماده شدن مدارس میتواند برای اسکان موقت حداقل هفت خانواده در زمستان مورد استفاده قرار گیرد. به هر حال اگر دوستانی تمایل به شرکت در این حرکت انسانی و اساسی دارند لطفا با بنده هماهنگی نمایند…

سپاس"

آقای چاوشی از فارغ التحصیلان رشته‌ی عمران دانشگاه امیرکبیر هستند و هم از بابت اخلاقی و هم از بابت علمی مورد اطمینان هستن. بنابراین بنده از همین جا درخواست میکنم که اگر دوست دارین در این کار خیر سهمی داشته باشین، به هر میزانی که میتونین کمک‌های نقدی خودتون رو به حساب زیر که اختصاصا برای این کار تهیه شده واریز کنین.

شماره کارت جهت واریز کمک‌های نقدی: ۶۰۳۷۶۹۱۵۳۹۸۲۴۳۵۹
شماره‌ی شبا: IR35 0190 0000 0010 0173 7760 06
بانک صادرات ایران
به نام مهدی چاوشی

در صورت امکان بعد از واریز مبلغ به ایشون مقدارش رو از طریق تلگرام اطلاع بدین (البته الزامی نیست)
شماره تماس: ۰۹۱۲۳۰۷۶۵۰۹

ممنونم

18 پسندیده

واقعا خیلی کار خوبیه، ولی توی مدرسه مون از ما کمک خواستن و ما هم کمک خودمون رو کردیم.
قطره قطره جمع بشه وانگهی دریا میشه.
خیلی کار پسندیده‌ایه.

3 پسندیده

ظاهرا این مدرسه ای هست که توسط همنورد عزیزمون ساخته شده. خوشحال شدم

11 پسندیده