تالار زبانشناس

معرفی REvolutionary English , Learning System REELS

این صرفا یک معرفیه نه تبلیغ
سیستم ابداعی آقای رضا محمدی جوان کرمانشاهی که حدودا ۶ ساله در کرمانشاه داره کار میکنه. این سیستم پشتیبانی سازمان فنی حرفه ای رو هم داره با مدرک معتبر سازمان.
دو دوره اصلی داره: ترمیک(۷ ترم دو ماهه) و HIE (در ۲ ترم ۴ ماهه)

اصول سیستم: فرهنگ گفتار ، تفکر گفتار ، فضای مجازی تمرین
دوره ترمیک که من شرکت کردم شامل یک ترم مقدماتی و ۶ ترم، هر کدام به مدت دوماه.
هرچیزی که از “کلاس زبان و موسسات آموزشی” در ذهنتان هست پاک کنید چون در این سیستم (در صورتی که خودتان علاقه و انگیزه داشته باشید) تمام دوساعت زمان کلاس رو بدون شک با علاقه تمام طی میکنید. تا امروز که من ۱۴ جلسه ترم مقدماتی و ۵ جلسه ترم اول رو گذراندم بدون اغراق میگم جلسه ای نبوده که نگفته باشم ای کاش ۱۰ دقیقه زمان بیشتر میبود.
قرار نیست چیزی رو حفظ کنید از گرامرهای کسل کننده هم خبری نیست،فقط ساختارهای پایه ای زبان انگلیسی به شیوه ای کاملا ابداعی یاد داده میشه.
شما تو جلسه سوم و چهارم شروع میکنی به جمله سازی در قالب طرح PE ، توضیحاتش بسیار زیاده. این نوشته اصلا به خاطر اینکه ایشان همشهریم هستن نیست. این پیشرفتیه که من حس میکنم و تمام اونچه که میگم و میسازم کاملا بهش مسلطم که چه طور و چرا این میشه.
متاسفانه فعلا برنامه ای برای حضور در انجمن ها ندارند و من هم صرفا چون دارم توی دوره شرکت میکنم و با توجه به دو موسسه ای که سالها قبل رفتم و در مقابل هزینه کردن وقت و هزینه چیزهای بسیار کمی به دست آوردم، میخوام این دوره رو معرفی کنم.
ضمنا قراره که به زودی شعبه تهران هم افتتاح بشه.
کلاس آنلاین هم برقرار هست.

راه های آشنایی با سیستم REELS رو پایین مینویسم در ادامه هم هر سوالی داشتید در حد توانم پاسخ میدم.

۱- وب سایت اصلی http://reels.ir/default.aspx

۲- فیلم دو ساعته جلسه اول کلاس و به طور کلی معرفی سیستم توسط آقای محمدی (که در دانشگاه های مختلف در غالب سمینار برگزار شده) http://reels.ir/DynamicPageView/1102/101062/دانلود_فیلم_سمینار_آموزشی_ری_الس

۳- نمونه کلاس آنلاین http://reels.ir/StaticPage/1107/ويدئوي_كلاس

۴- کانال تلگرام https://telegram.me/REELS_AC
در کانال تلگرامی از دیدی کاملا جذاب به ساختار زبان انگلیسی نگاه میشه با موارد زیاد و حتی چالش هایی برای اساتید زبان انگلیسی که در مقابل بسیاری از سوال های چرا، پاسخ “این استثنا هست” رو میدن، اگر سطح زبانتان بالاست که با یک دیدگاه جدید و بسیار ساده بدون حفظ کردن گرامرهای بعضا بدون استفاده و حفظی، آشنا میشید و اگر هم سطح زبانتان ابتدایی یا متوسطه منتظر سورپرایز شدن باشید چون قراره با لذت و اعتماد به نفس کامل زبان انگلیسی رو به کار بگیرید.

4 Likes