کلاس زبان برم یا نرم

سلام خسته نباشید یه چندتا سوال خدمتتون داشتم

1-من سه ترمه که کلاس میرم و کتابای اینترچنج و اکسفورد را درس میدن…از وقتی که با نرم افزار شما اشنا شدم و کار میکنم، از کلاس رفتن سرد شدم و دودل شدم که کلاس رو هم ادامه بدم یا نه…از طرفی نگران اینم و نمیدونم که مکالمه و گرامر رو توی نرم افزار شما چطور یاد بگیرم!اگه بدونم که من رو نسبت به یادگیری این دو موضوع مطمئن میکنین و شما صلاح بدونین دیگه کلاس نرم…

2-من الان دارم داستان های واقعی رو مطالعه میکنم توی این بسته چیزایه جدیدی هست که تو داستانای کودکانه نبود…مثلا مکالمه فعالانه، زمان های مختلف حال، گذشته و اینده، شتاب دهنده تسلط، صوت داستان با سرعتای مختلف…اگه یه توضیح کامل در مورد این بخش ها و نحوه مطالعه اونا بدین ممنون میشم

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین وقت بخیر

سلام این کتاب ها به درد نمیخورن من باهاشون کار کردم

شما برای درک اینکه چرا نباید از کتاب های درسی استفاده شه برای اطلاعات بهتر می تونید برید درس های ترجمه شده از کتاب گویا رو بخونید تا یه متخصص شما رو راضی کنه که چرا نباید از هر کلاسی یا هر کتاب درسی ای استفاده شه

سه تا درس با سه سرعت متفاوت داخلش هست که بسته به سرعت درکتون خودتون ازش استفاده میکنید و به داستان گوش میدید و تکنیک هایی که تو سایت گفته شد رو روش پیاده میکنید
مکالمه فعالانه: بعد اینکه خوب به داستان گوش دادید حالا شروع می کنید پاسخ دادن به سوالات و مکالمه کردن که تو زمان حال و گذشته و آینده هم به همین صورت مکالمه دارید
شتاب دهنده ها هم برای افزایش تسلط شما هستن
حالا اینا به چه دردی میخورن؟ مکالمه فعالانه و درسای بعد برای درک گرامر به صورت ناخودآگاه و یادگیری لغات در غالب جمله ( نه تک کلمه) هستند که شما با تکرار اونها بصورت ناخودآگاه گرامر یاد میگیرید و ناخودآگاه جملات رو درست میکنید که به مرور زمان خیلی بهتون کمک می کنه.
به نظر من بهترین روش برای یادگیری مستقله
وقتی شما مستقل هستید دستتون خیلی باز تره میتونید هر چیزی که دوست دارید رو بخونید و به جای زور زدن و فشار آوردن به خودتون از روند یادگیریتون لذت ببرید

1 پسندیده

سلام

خوب تمام موارد رو دوستمون توضیح دادن.

اما میخوام نظر خودم رو هم بگم در رابطه با رفتن سر کلاس ، ببینید من خودم هم کلاس میرم و در کنارش از این منابع هم استفاده میکنم پس بد نیست .کلاس به مزیت خوبی که داره اینه که شما مکالمه میکنی و سطح خودت رو با بقیه مقایسه میکنی و باعث ایجاد رقابت هم میشه. من خودم فقط به بخاطر مکالماتی که تو کلاس میشه میرم و وقت خیلی خیلی کمی برای کتاب های کلاس میزارم شاید در هفته 1 ساعت.در کل بنظرم برید کلاس و مطالبی که خارج از کلاس میخونید رو تو کلاس استفاده کنید و تآثیرش رو در عمل ببینید.

موفق باشید

1 پسندیده

خیلی ممنون از نظری که دادین. بله درست میفرمایین. من هم خیلی جاها گفتم اگر هم کلاسی میرین برای مکالمه برین چون بهترین مزیت کلاس همین مکالمه هست.

1 پسندیده

بنظرم باید از چند روش زبان یاد گرفت…فقفط نباید ب یکی از روش ها اکتفا کرد…
البته اموزشگاه خوب هم شرطه! من خودم از دبیرستان تا الان اموزشگاه رشد رفتم…خیلی خوب و راضیم،هم استادا عالین…هم کتابا و روش تدریس…بنظرم اگ میخوای کلاس بری حداقل ی جای خوب برو…پیشنهاد من راشده…بازم اگ دوستان پیشنهاد بهتری دارن میتونن بگن :blush: :heart: