من با نوشتن یاد میگیرم

سلام به همه ی شما عاشقان زبان آموزی

آقایون، خانمها من فقط با نوشتن پرتکرار کلمه ای رو یاد میگیرم
به نظرتون میشه که با شنیدن و دیدن همزمان مغزم رو وادار یا تمرین بدم که یاد بگیره؟

این تاپیک مربوط به درس «درس اصلی - مقدمه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی قدرت»، بخش «مقدمه ای بر دوره‌ی انگلیسی قدرت»

1 پسندیده

سلام وقت بخیر با نوشتن املا لغات رو یادمیگیرید و مشکلی نیست اگر با نوشتن حس خوب و بهتر یادمیگیرید، میتونید بنویسید.

بله که میشه، کتاب داستان مناسب سطح خودتون رو انتخاب میکنید و همزمان با چشم متن رو دنبال میکنید و‌صوتش رو هم گوش میدید با این روش گوشتون به شنیدن عادت می‌کنه و چشمتون به متن انگلیسی انگلیسی هم عادت می‌کنه.

البته نمی‌دونم سطحتون چیه و آیا قصدتون اینه که انگلیسی قدرت رو بخونید؟ یا اینکه در کنار قدرت منبع دیگه ای رو میخواین انتخاب کنین؟

اگر در کنار انگلیسی قدرت منبع دیگه ای میخواین انتخاب کنید از کتاب های سطح بندی شده شروع کنید و یا اینکه پادکست گوش بدید.

3 پسندیده

سلام،وقتتون بخیر

من هم سابقا همینطور بودم که بارها کلمه رو می‌نوشتم تا بلکه زودتر یادش بگیرم…
ولی درنهایت بعد یه مدت باز فراموش میشد(چون در قالب جمله و شنیداری مرور نمیشد)

بعد آشنایی و استفاده از دولینگو و دوره‌های ای‌جی‌هوگ، که البته توی هردوشون پایه اصلی کار،تکرار زیاد هست، فهمیدم حتی بدون یکبار نوشتن برخی کلمات، صرفا با دیدن و شنیدن همزمان و تکرارشون، ناخودآگاه املاشون رو هم چشمی یاد میگیرم
و این خیلی بهتر جواب داد تا روش قبلیم

گرچه انجام دادن هردو روش باهم باعث میشه خیلی سریع‌تر و عمیق‌تر کلمات رو یاد بگیریم و بسی دیرتر فراموش بشن

2 پسندیده

خیلی متشکرم :handshake:
ممنون از پاسختون

1 پسندیده

از شماهم ممنونم بابت اشتراک تجربتون
:handshake:

1 پسندیده