شرکت در کنکور زبان

اقا من غلط کردم:rofl::rofl::rofl::rofl:
نمیدونم یه درصد درس دیگه ای رو حتما مغزم در نظر داشته:sweat_smile::sweat_smile:

1 پسندیده

تاریخ برگزاری کنکوره؟

1 پسندیده

گفتین دروس عمومی حذف شده، فقط زبان پایه های ۱۰ تا ۱۲ رو باید بخونیم؟؟ همین؟؟
توروخدا هرکی اطلاعات داره کمکم کنه، ممنون دوستان :pray:

1 پسندیده

سلام عزیزم ببین زبانای دهم تا دورازدهمو بخون و میدونی که پنجاه درصد کنکور شده امتحانات نهایی پس از اهمیتش غافل نشو

1 پسندیده

درود بر شما…
ممنون میشم سوال منو جواب بدید
الان مَنی که دیپلمم برای چهار ساله پیشه بازم همونا حساب میشه برای کنکور؟!؟

سلام تاجایی که اطلاع دارم کنکور تخصصی زبان منبع خاصی نداره و سطحش قطعا از دبیرستان بالاتره

2 پسندیده

می تونید ترمیم معدل کنید تا معدلتون جدید باشه
یا همون معدل قبلا که خودشون یه جورایی حساب می کنن که مثل جدید ها بشه ( به این صورت که ممکنه شما یه درسی رو اون موقع 19 شدید ولی تاثیرش از نمره ی 15 امسال کمتره . چون نمراتتون مربوط به نهایی امسال نیست .)

2 پسندیده

اگر واقعا آدم طبق یه اصول پیش بره، مشاور حرفه‌ای داشته باشه، استاد حرفه‌ای در حوزه کنکور منحصرا زبان داشته باشه واقعا ۸۶٪ زدن آنچنان دور از انتظار نیست اما بیشتر از این دیگه همون‌طور که گفتم درصدش شانسیه :smile:

3 پسندیده

منبع خاصی نداره و اعلام نمیکنن منبع رو، اما خیلی حجیم تر از دبیرستانه و هرکس با علم کامل دبیرستان وارد شه قطعا نمیتونه رتبه خوبی به دست بیاره

1 پسندیده

کلا یه بخشی از دانشجویای زبان همچنین مسیری رو طی کردن؛
کلاس زبان از بچگی تا دبیرستان…
یه چند ماه مشاوره و کلاس کنکور

2 پسندیده

زبان دهم تا دوازدهم که اوکیه، باقی منابع و دروسی که باید بخونم چیه؟؟ و کنکور تیرماه ثبت نامش تموم شده یا نه هنوز؟

یعنی ققط دروس زبان ده تا دوازده؟؟ همین؟

نه نه، میگم که اگه بخوای با سواد دهم یازدهم دوازدهم بری اصلا رتبه خوبی به دست نمیاری
فراتر از دبیرستانه

2 پسندیده

ممنون، کاش منابع و میدونستم و همونارو آماده میکردم :disappointed:

منابع مشخصی نداره اما خب طی بیست سال گذشته یسری مطالب و قانون ها همش تکرار شده اونا رو باید فرا گرفت
اگه قصدت شرکت بود پیام بزار کامل راهنمایی کنم

1 پسندیده

2 پسندیده

دروووووود
ممنون از نکات جالبی که فرمودید:melting_face:
خیلی کنجکاو بودم:thinking::laughing:

1 پسندیده

سلام، دوست دارم شرکت کنم و خودم و محک بزنم. ممنون میشم اگر تجربه شو دارین لطفا راهنماییم کنین :pray:

توی گوگل این موسسه ها مثل کلاسینو سرچ کنید، کنکور زبان اختصاصی رو کاملا آموزش میدن و به عنوان منبع پیشنهادشون میکنم حتما، یه سرچ بزنید

2 پسندیده

بله حتما، ممنون :pray:

1 پسندیده