عدم‌امکان کپی مطلب هیچ فایده ای برای اپلیکیشن ندارد!

لطفا عدم‌امکان کپی را در اپدیت جدید حذف کنید! اینجوری چگونه میتوان از بخش یادداشت لایتنر استفاده کرد؟

مثلا اگر من بخواهم برای معانی متفاوت یک کلمه که در دوره های مختلف به آن بر میخورم ، در بخش یادداشت نگه دارم چگونه این کار را انجام دهم!

متاسفانه با اینکه دوستان نسخه قدیمی را هم در اختیار بنده قرار دادند، آن نسخه امکان تنظیم‌روزهای لایتنر با انتخاب خودم‌را ندارد. و تمامی نسخه های قدیمی را هم‌که در تالارها وجود داشت امتحان کردم اپدیت جدید را می اورد.

اینجوری عملا لایتنر من دیگه کارایی قبل را ندارد!

من تمام کتابهای ۴۰۰۰ واژه را با ثبت جملات این‌کتاب در بخش یادداشتم‌داشتم‌پیش میبردم.

اخه این عدم کپی چه فایده ای دارد!

حتی امکان سوال پرسیدن‌ از داخل هر دوره را هم غیر ممکن کرده است

یعنی هر کسی سوالی از داخل یک درس داشت و یا خواست ایراد یک جمله را مطرح کند باید از اول خودش تایپ کند؟؟

@hnaseri

من واقعا پشیمانم که اپلیکیشن‌را اپدیت کردم! حتی با نصب مجددا نسخه قدیمی تر بسیار از کارایی استفاده من کاهش پیدا کرده است.

5 پسندیده

سلام مجدد

الان داشتم گزارش های این مشکل رو میخوندم
فهمیدم کاملا رفع شده و اطلاع نداشتم!!

توی قسمت تنظیمات/ درباره‌ ما/ روی علامت جهانی کلیک کنید و از بخش دانلود اپلیکیشن اخرین نسخه رو مستقیم دانلود کنید

الان دانلود و امتحان کردم، مشکل کپی کاملا رفع شده

2 پسندیده

سلام من آپدیت کردم ولی همچنان نمیشه کپی کرد :pensive::pensive:

1 پسندیده

واقعا همینطوره
یادداشت لایتنر خیلی عالیه ولی چون نمیشه متن رو کپی کرد استفاده بهینه نمیشه ازش داشت

1 پسندیده

من همین امروز از توی خود برنامه دانلود مستقیم کردم، نسخه‌ی ۸.۱۳.۳۸
بعدش سریع چک کردم، مشکلی کپی رفع شد

1 پسندیده

الآن امتحان کنید یعنی بدون مشکل از هر درسی می تونید کپی کنید؟
من آخرین نسخه رو نصب داشتم باز هم آپدیت کردم ولی یه جاهایی رو فقط میشه کپی کرد خیلی از قسمت های درس رو نمیشه

2 پسندیده

الان برای حدود هفت دوره‌ی متفاوت رو امتحان کردم، مشکلی نبود
انگار فقط گاهی یکم فشار دادن روی کلمه و فعال شدن کپی قلق داره

2 پسندیده

خدا رو شکر که برطرف شده برای شما

من همین مسیر انگلیسی رو هم دوباره امتحان کردم امکان کپی وجود نداره:sob::sob::sob:

1 پسندیده

دوستم یک بار امتحان نکن و از روی چند دوره امتحان نکن. یک دوره رو انتخاب کن دو سه بار تلاش کن کپی کنی. ببین‌باز هم مبتونی ؟
چون دقیقا تا دوبار میتونی و بار سوم‌به بعد امکان کپی ازت گرفته میشه

1 پسندیده

برای منم نداره. یعنی بدجور حالم گرفته شده:joy: جدید میزارم کپی نمیشه.‌قدیمی رو میزارم امکان تنظیم‌رورهای لایتنر نیست. کلا متوقف شدم

1 پسندیده

نه . چند بار در یک درس امتحان کنید. یعنی در یک‌درس سعی کنید بیش از سه بار کپی کنید.‌ببینید میشه.‌

وگرنه برای منم در هر دوره ای میرم اول کپی میشه و بعد دیگه نمیشه

1 پسندیده

دقیقا. به خاطر بخش هایی از درس نیست. به خاطر تعداد دفعات است. بیش از دوبار کپی در هر دوره اجازه بیشتر کپی کردن رو نمیده

1 پسندیده

دقیقا

بعضی از دوره ها همون یکبار هم نمیتونم کپی کنم

دوتا نسخه رو با هم میشه داشت؟

به این روشی که گفتین چند بار امتحان کردم
متوجه شدم توی یه درس، برای هر کپی باید یبار از درس خارج شد و دوباره وارد شد
ظاهرا خیلی کم پیش میاد توی هر ورود دوبار کپی فعال بشه
مشکل نرم افزاریه

2 پسندیده

نه نمیشه. من امتحان کردم:grin: البته من قبل اینکه آپدیت کنم یکی از تالار داشتم و یکی خود اپلیکیشن.‌اینجوری همزمان که دوره ها و لایتنر رو مرور میکردم بدون خارج شدن از درس ها میتونستم وارد تالار بشم. ولی وقتی دیروز آپدیت کردم و خراب شد دیگه کلا تالار رو هم سر نصب نسخه قدیمی حذف کردم .‌و ففط الان یک نسخه قدیمی دارم

1 پسندیده

بله دقیقا

2 پسندیده

من امتحان کردم بعد 3-4 بار دیگه کپی نمیکنه، حق با شماست
ای کاش سریعتر این مشکل برطرف شه

2 پسندیده

برداشتن کپی از قصد نبوده . طی یکی از آپدیتهای قبلی که انجام دادیم این ویژگی در هسته ی کتابخانه اندرویدی که استفاده کردیم وجود نداشت . آپدیت های بعدی رو داریم روی یکپارچه سازی زبانشناس و زبان آموز کار میکنیم. امیدواریم بتونیم اینو هم حل کنیم .

3 پسندیده

بی نهایت سپاسگزارم از توجه و پاسخگویی شما

اصلا برای چی کپی میکنین؟؟؟
برام سوال شد! :thinking::thinking: