تالار زبانشناس

توسعه لایتنر زبانشناس

سلام، اساتید بزرگوار @hnaseri , @golmirzaei
قبل از بیان خواسته ام بهتر میدونم علت درخواستم رو بیان کنم. امروز متنی رو میخوندم که به لغت posture برخورد کردم، معنیش رو میدونستم و یادم بود اون رو اولین بار در بسته قدرت دیده بودم و مطمئن بودم که در توضیح معنیش ای جی تاکید بر یک نکته داشت خواستم ارجاع به لغت کنم نمیدونستم مربوط به چه درسی بود فقط یادم بود که به لایتنر اضافه کرده بودم ولی خوب از خانه ۵ گذشته بود. ( نکته لغت هم این بود که posture: position of body ) اگر امکان داره این شرایط فراهم بشه تمام لغات لایتنر در یک خانه ششم ذخیره بشه. فکر کنم Hermes این امکان رو داره. به هر حال ممنون میشم.

6 Likes

قرار هست آقا کامبیز @Yo_Kambiz روش SRS رو یه بررسی و تحلیل بکنن و نتیجشو به ما بگن که اگر مناسب بود به جای روش فعلی پیاده سازی بشه.

فکر کنم در اون روش مفهومی به نام خونه دیگه وجود نداره.

7 Likes

خیلی هم خوب. پس لازمه خدا وقت خدمت شما و @Yo_Kambiz بگم. من منظورم امکان دسترسی به همه لغات لایتنر بود. بهر حال از حسن توجه تون ممنون.

6 Likes

سلام روزتون بخیر به نظر من برای محکم کاری از این که کلمات یادمون نرن هر کلمه ای رو بعد از ی مدتی به خانه پنجم رسیدن هر چقدر که استادان بزرگوار صلاح میدونن دوبار در لایتنر قرار بدن تا دوباره مرور بشه و از یاد نره چون شاید بعضی از کلمات در متن ها زیاد تکرار نشن و باعث فراموشی بشه

3 Likes

با سپاس
به نظر بنده لایتنر یکم داره تو معنی گیچمون میکنه !! بعد از حدود 2 ماه استفاده کردن
ممنون میشم از روش استاندارد استفاده بشه

2 Likes