Lets talk (مینی استوری درس اول انگلیسی قدرت)

به به .عالی بود.آفرین به این تلاشت .منتظر وویسهای بعدیت هستیم آقا علیرضا .

2 پسندیده

سلام.
اقا من هرچی این درس اصلی رو میخونم خیلی یادم نمیمونه یعنی فقط چندا قسمت اول درس یادمه
اینطوری نمیتونم لتس تاک بدم .لطفا راهنمایی کنین.

1 پسندیده

@AliReza881235 سلام دوست عزیز. فک کنم شما هم مشکل منو داشته باشی و اون عدم تمرکز روی درس هست من از وقتی یادمه زمانیکه درس میخوندم بشدت فکرم و ذهنم به مسائل جزیی و فرعی معطوف میشد و نمیتونستم تمرکز صدرصد داشته باشم وحداکثر شاید در بهترین شرایط 60 درصد تمرکز داشتم و الانم که دارم زبان یاد میگیرم بازم همین مشکل دارم ولی باهاش کنار اومدم و راه حل براش پیدا کردم راه حلش اینه که بارها و بارها و بارها و باز هم میگم بارها به تعداد بالا یه درس رو گوش بده تا کاملا درس رو بفهمی و دوم اینکه متن درس رو هم بدون صدا بخون چندین بار این باعث میشه در مواردیکه وویس رو گوش میدی واژه ها بهتر تو ذهنت بمونه.این سبک خوندن انگیزه و اراده فوق العاده ای میخاد.ایشالا که موفق باشی.

2 پسندیده

ممنون از پاسخ گویی…

1 پسندیده

بقیه هم اگ با این مشکل رو به رو بودن یا راه حلی براش دارن لطفا بگن

1 پسندیده

راستش منم جدیدا درسها رو با تمرکزی که روزای اول داشتم ندارم و حواسم پرت میشه ولی خب هی تمرکز میکنم.
من براش چاره ای ندارم جز اینکه یا تکرار و تکرار کنیم درس رو
یا اگر کلا حواسمون پرته یا تمرکز نداریم بهتره درس رو استاپ کنید به اون موضوع فکر کنید یا بنویسیدش بعد دوباره شروع به خوندن کنید.
در کل من تمرکزم خوبه ولی خب پیش میاد ذهنم درگیر فکر بشه که اونم با تکرار و شنیدن بیشتر حل شده مشکلم

2 پسندیده