11 تا از بهترین داستان های کوتاه انگلیسی درباره تعهد

سلام خانم هنرمند؛ بله هنوز متعهد به تیله ها هستم خدا رو شکر، اون شیشه ی سوم پر شده :blush:

7 پسندیده

سلام عزیزم:blush: آفرین به شما:clap::clap::clap::clap: امیدوارم همیشه موفق و پیروز و متعهد باشید:blush::tulip::rose::rose:
خیلی عالیه! حتما که با اراده و هدفمند هستید:rose::rose::clap::clap::clap:

6 پسندیده

بسیار بسیار عالی… من رو عمیقا به فکر فرو برد. واقعا ممنونم از کسانی که این جمع صمیمی و دوستانه رو بنا گذاشتند. دمتون گرم.

5 پسندیده

۱دنیا تشکر عالی و درجه یک @a.bayani و @ala :rose::bouquet::rose::bouquet:

6 پسندیده

سلام خانم نیک نام عزیززز
خیلی خیلی مقالتون زیبا و اموزنده بود
و همچنین صدای دلنشین نسیم خانم و‌اون موسیقی ارام بخش
تشکر از تک تک دوستان عزیز
چقدر خوندن اینجور مقاله ها و مطالبی به ادم انگیزه و هدف و شوق میده نه فقط برای خوندن زبان بلکه برای ادامه زندگی و برنامه ریزی و هدفمند کردن زندگیمون
ایول به همگی
:heart::heart::heart::heart:

6 پسندیده

یه سوال دارم
اینه که
ایا همه این مقاله ها و مطالب
تو سایت زبانشناس هستن که من
بتونم مطالعه کنم؟
هرچند همیشه سر میزنم به سایت
ولی ایا هر کدوم از دوستان که مقاله ایی بنویسن
تو سایت قرار میدن که همگی استفاده کنن؟
و اگه هست در چه قسمتی از سایت میتونین ببینیم؟

6 پسندیده

سلام عزیزم خوشحالم که این مقاله به دلتون نشست. سپاس از محبتتون :smiling_face_with_three_hearts:
برای دسترسی به سایر مقالات به لینک زیر مراجعه کنید، آرشیو مقالات درش موجوده.
یه روش دیگه که میتونید مقالات رو دنبال کنید اینه که زیر عنوان همین مقاله رو توجه کنید یه آیکون آبی به اسم مقاله وجود داره روی اون بزنید لیستی از مقالات رو مشاهده خواهید کرد.
موفق باشید عزیزم.

6 پسندیده

سلام.
من فقط یه سوال برام پیش اومد…از کجا این همه تیله رو خریدید…خرازی؟؟؟ من تا حالا جایی رو ندیدم که تیله بفروشن
کار خیلی قشنگیه…آدم نتیجه تلاش و تعهد خودش رو هر روز به چشم می بینه
و قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود

ای ول به شما

4 پسندیده

سلام، خیر از لوازم التحریری
بله درخشش تیله ها در شیشه خودش نمود درخشان بودن در رسیدن به هدف می باشد. همان تعهد
الان تیله های کوچک حدود 1310 شدند که معیار ارزیابی روزانه و پاداش روزانه می باشند و تیله های بزرگ، ارزیابی هفتگی حدود 190 تیله :blush::slightly_smiling_face:

سپاسگزارم :rose:

5 پسندیده

خیلی ممنونننننن عالی بود

5 پسندیده

سلام :tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::white_flower::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::rose::rose::rosette::heart::heart::heart::tulip::tulip::tulip::blossom: لذت بردم چقدر تیله یاد گذشته ها و دوران کودکی خوبم رو زنده کردیند و تبریک میگم به این پشتکار و همتتون همیشه در اوج سلامتی و موفقیت و سربلندی بمانید دختر نازنیینتون رو خیلی ببوسید :rose::heart::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::tulip::rose::cherry_blossom::bouquet::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

4 پسندیده

سلام خانم خوش سیما و خوش صدای تالار شبتون بخیروشادی عزیزم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::bouquet::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:مطلب بسیار بسیار جالبی بود متشکر و سپاس فراوان :heart::heart::rose::rose::rose::tulip::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus:در اوج سلامتی و موفقیت و شادی بمانید عزیزم :heart::heart::tulip::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 پسندیده

سلام بر میترا جان پر انرژی و با محبت.
ممنونم که همیشه حس خوبتون رو با دیگران به اشتراک میزارید. سایتون مستدام و مسیرتون پر دستاورد باد. :heart_eyes::heart::hugs:

3 پسندیده

سلام به روی ماهتون نازنیینم :heart::tulip::blossom::hibiscus::hibiscus:تاج سر و نورچشم هستیند :heart::tulip::blossom::hibiscus::bouquet::heart_eyes::bouquet::rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart:ممنون نازنیینم :rose::tulip::blossom::blossom::hibiscus::heart_eyes::bouquet::cherry_blossom:عزیز هستیند خانم :rose::heart::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:

3 پسندیده

سلام و وقت بخیر :tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose:بازهم میگم‌عالی و درجه یگ :bouquet::rosette::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower:۱دنیاتشکر :bouquet::rosette::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::heart::heart::heart::heart:
من عاشق تیله های خانم نیکنام عزیزم هربار میبینمشون دلم غنج میره :joy::joy::joy::joy::blush::blush::blush::blush::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

3 پسندیده