Let's talk models

سلام,
ممنون که گوش میدید.

7 پسندیده

سلام

ایول :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
عااالی بودین عاااااالیتر شدین :clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
احسسسسنت احسسسسنت :rose::rose::rose::rose::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

ایندفعه بدون نوشتن و اینا, گفتم, و البته ممنونم که گوش کردی مژده عزییییزم. :star::star::cherry_blossom::cherry_blossom:

2 پسندیده

چه خووووب :clap::clap::clap::clap::clap::clap:
عالی بود :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
قربانت :heart_eyes::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

وای خیلی عالی بود برای شروع بداهه .افرین آتوسا خانم
افرین به همت و پشتکار شما :clap:

2 پسندیده

سلام
ماشالا آتوسا خانوم الان گوش دادم

بسیار با اراده و خوب دارید پیش میرید. عالیه :clap::clap::clap:

مینی استوری ها هم بازگو کنید که تمرین اسپیکینگتون بیشتر بشه.

ماشالا :clap::clap:

2 پسندیده

آفرین آتوسا جون، خیلی خوبه. مکث کردنتونم بنظرم از سری پیش کمتر شده بود. :clap: من خودمم دلیل مکث کردنم اينه بیشتر به جمله فارسی متکی میشم و ميخوام اونو برگردونم به انگلیسی که وقت میگیره، البته من هنوز ارایه ندادم تا حالا. ولی انشالا بتونم مثل شماها خوب باشم

2 پسندیده

پیشرفتتون مشخصه آتوسا خانم :ok_hand::ok_hand:
آفرین :clap::clap::clap::clap::clap:
یکم فقط صداتون ضعیف بود

2 پسندیده

ممنون ازتون, راستش به توصیه دو تا از بچه ها گوش کردم و ننوشتم هیچ متنی و خیلی برام مفید بود و خودم حس خوبی دارم.

خودمم باورم نمیشه, اما واقعااا این پشتکارو از این تالار گرفتم و ممنونم از همه

فکر کردم اونا نمیشه
پس اگر اینجوری بخوام اونم تمرین کنم, در طول روز کلی تمرین میشه برام, اونا رو توپست جدا بزارم؟ یا ادامه هر پستی که مربوط به درس اصلیه؟

چند وقته پیش من تنبلی میکردم و برام سخت بود اما خب خودم رو مجاب کردم و دارم هر روز تمرین میکنم, البته حدودا هر روز. ممنون که گوش کردید.

شرمنده, مرسی که گوش دادین.

3 پسندیده

بله
جدا بزارید :clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

حقيقتش دوست دارم پا بزارم روی ترسام، حتما این کارو میکنم فقط ببخشین من چون اطلاعی ندارم دوستان با توجه به چی ( درس اصلی، مینی استوري؟) شروع به صحبت کردن میکنن؟ :roll_eyes:

1 پسندیده

من دقیقومتوجه منظورتون نشدم,
برای تقویت مکالمتون شما درسای ای جی رو گوش میدین و خلاصه ای از درس رو میگین و صداتونو ضبط میکنید, هر موقع که حس کردید اماده اید اینکارو انجام بدین

1 پسندیده

منظورم اينه که شما مثلا درس اصلی رو چندین بار گوش کردی و و تغییرش ميدي و میگی؟؟؟

2 پسندیده

مــــــــــــــــــــاشالا ۱۲ دقیقه بداهه :heart_eyes: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
تبریک میگم خیلی خوب بود :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

3 پسندیده

تعداد دفعات گوش دادم رو عکسشو گذاشتم
برو اول صفحه.
حدود سی بار گوش میدم.

1 پسندیده