✌✌✌❤❤ تولدت مبارک Hnaseri ✌✌✌❤❤

ردیف شد
بیا تو دم در بده :joy:

2 پسندیده

واسه من بگیر نگیر داره
فک کنم چند روز باید صبر کنیم تا کامل ردیف شه.

1 پسندیده

عرض سلام و تبریک حضور جناب @hnaseri گرامی بابت تولد میمون و مبارکتون :bouquet:
واقعا خسته نباشید و دستمریزاد دارید بابت نرم افزار فوق العاده ای که ارایه دادین و همین طور وجود این تالار که به اندازه ی خود زبانشناس باارزش و دوست داشتنیه :pray:
امیدوارم همین جور بانشاط وبا صداقت صدهاسال با همسر عزیزتون و بروبچ و نوه و نتیجه هاتون ، زندگی گرم وصمیمی داشته باشید انشالله.

با وجودیکه دیر رسیدم ولی بینهایت از نوشته های تمام دوستان لذت بردم و البته خداروشکر که من واسه تولد خودم دیر رسیدم و روی صندلی داغ ننشستم. :rofl:

بارالهههها @m-m96 رو ازما نگیربا این سوالاش :hugs:

4 پسندیده

خیلی ممنونم از شما

از تمامی بچه هایی هم که تولدمو تبریک گفتن و تو این تاپیک شرکت کردن که برام خیلی ارزشمند بود باز تشکر میکنم

@YoKambiz @Farzad_Poodineh @mohadeseh34 @ElhamRahmati @hossein_mahmoodi @jackiran16 @m-m96 @a.bayani @Nobleman @atineh1967 @KH.GH64 @HODA-S @sam79 @Mahdighavam86 @AliReza881235 @mehran1370 و دیگر افراد :blush:

تا صندلی داغی دیگر بدرود :wave:

14 پسندیده

تبریک خدمت آقای ناصری مشاور با حوصله و بادانش

2 پسندیده

قربونت عزیزم
منم دلم برات تنگ شده بود
:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده

باسلام خدمت همگی.جناب آقای ناصری من تازه فهمیدم شمامدیرسایت هستید.اول اجازه میخوام بابت سایت واپ فوق العاده تون بینهایت تشکرکنم.من بعدازمدتهاایستایی ورکودبااین سایت دوباره انگیزه حرکت پیداکردم وجای بسی تشکروقدردانی ازشما استادمحترم هست.:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
دوم اینکه من دیربه تولدرسیدم؛ببخشید.تبریکات صمیمانه من روبرای تولدسبزتون پذیراباشید.انشالله که سالهای سال درکنارعزیزانتون باشادی وسلامت سپری کنیدوسرزمین ماازوجودعزیزانی مثل شماهیچوقت بی نصیب نمونه.پایدارباشید

:hibiscus::hibiscus::hibiscus::heart:

:heart::heart:

7 پسندیده

سلام من الان گوشیمو نيگا کردم، آقای ناصری بهترینارو براتون آرزو دارم انشالا تنتون سالم و لبتون خندون باشه. :tada: :bouquet:

3 پسندیده

قبلش چیو نیگا میکردی؟؟

2 پسندیده

:grin: cool.

گوشيم هنوز درست نشده بخاطر اون خیلی کم سر ميزنم تالار

2 پسندیده

ممنون اقای ناصری ایشالله که ۱۲۰ سال و بیشتر باشین ببخشیدکه من کم سر میزنم احتمالا تا یه ماه دیگه نتونم بیام چون یکار خیلی واجب دارم فقط دعا کنین که این کار حل شه.ممنون میشم از دوستان.تولدتون مبارک اقای ناصری⚘⚘:clap::clap:

5 پسندیده

اوووو چه خبره!
سلام به همگی. آقای ناصری تولدتون مبارک. امیدوارم همیشه توزندگیتون موفق باشید. مطمئنم با این همه دعای خیری که پشت سرتونه حتما توزندگیتون همیشه موفق هستین!
ان شاالله 120 سالگیتونو با بچه های زبانشناس جشن بگیرید!:grinning::grin:

3 پسندیده

@hnaseri داداش تولدت مبارک :heart::tulip:

4 پسندیده

استاد بزرگوار @hnaseri تبریکات تاخیرانه مرا هم پذیرا باشید. براتون آرزوی بهترین بهترینها دارم. مطمئن باشید شما از جمله افرادی هستید که لازم هست هر روز خدا رو بخاطر آفرینششان، شاکر باشم. همیشه لحظات شاد و توام با سلامتی آرزومندم.
:tulip:

4 پسندیده

سلام جناب ناصری…دیر شده …ولی تولدتون مبارک

1 پسندیده

درود بر شما حسین عزیز و پر تلاش و قدرتمند
زادروزت خجسته و شاد .
موفق و پیروز باشی همیشه

1 پسندیده

سلام استاد ناصری.
وقتتون بخیر.
تولدتون مبارک :heart::gift::rose: انشاالله درکنار عزیزانتون شاد و سالم و موفق تر از هر روز باشین.:pray:
از بابت تاخیر عذرخواهی میکنم. الان پست تولد رو دیدم.:neutral_face:
یاعلی.

1 پسندیده

ممنون از همگی عزیزانی که اخیرا تبریک گفتن. بهترین ها رو برای شما آرزو دارم
@Somayeh63 @Hengam1 @khmrh @amir_hosein_mv @ala @elahetms @alimehdizadeh @Forooghiiii

6 پسندیده